בר מצווה מיוחדת בכותל

החלטתם שאתם רוצים לחגוג בר מצווה לבנכם בכותל, קודם כל מזל טוב. אתם רוצים את החוויה של בר מצווה בירושלים, ללא המהומה הרבה שיש בכותל. אתם לא חייבים להיות כמו כולם, בר מצווה מיוחדת בכותל היא בהחלט אפשרות שתהיה טובה לכם.

אלבום בר מצווה בכותל

מחפשים משהו נוסף לחבילת צילום בר מצווה ? יש עוד אופציה למגנטים, מצגת, בלוקי עץ ( משהו חדש ומגניב) , צפו בפרטים

השעות המומלצות להגעה לכותל

  1. אם אתם רוצים לחגוג את בר המצווה ברחבת בכותל, כדאי שתדעו ששעות השיא הם מ-10:00 עד 12:30  בימיי שני וחמישי, שאלה השעות שבהן רוב הבר מצוות נחגגות ברחבת הכותל, דבר היוצר המולה רבה, שלא כולם אוהבים.
  2. אם אתם רוצים להתחמק מההמולה, אנו ממליצים לכם או לבוא מוקדם בבוקר, קרי עד השעה 9:00, או אחרי השעה 12:30 בצהריים. יש לקחת בחשבון שלפי נהלי הכותל מותר להוציא את ספר התורה עד 15:00 בשעון חורף ועד 16:00 בשעון קיץ, כך שחשוב לקחת את זה בחשבון עם רוצים לעשות בר מצווה מאוחר יותר מ-12:30.
  3. חשוב לציין שאנחנו יכולים הפיקת הבר מצווה גם בשעות העומס, בצורה המיטבית ביותר, כפי שאנו רגילים ואוהבים לעשות.

 

צפו בתמונות מבר מצווה מיוחדת בכותל המערבי

רוצים לחגוג בר מצווה בכותל ? צפו באטרקציות מותאמות עבורכם 💪

קבלו את כל תפריטים ומסעדות ליד הכותל – בקליק אחד

אפשר לעשות בר מצווה שונה ומהנה

אתם לא חייבים לעשות את בר המצווה ברחבת הכותל. יש אפשרות לערוך את בר המצווה במתחמים המשותפים, כמו קשת רובינסון, מרכז דוידסון והכותל הדורמי. במתחמים המשותפים אפשר לחגוג את בר המצווה ממש עד השקיעה, שזה יוצא 16:00 בשעון חורף ו-18:00 בשעון קיץ.

ישנה אפשרות לערוך בר מצווה בשקיעה, שתהיה רוחנית ושקטה יותר מבר המצווה בשעות הרגילות, ששם יש הרבה אנשים ובר המצווה שלכם תראה כמו פס ייצור שכל אחד עושה.

אנו תמיד נשמח לייעץ לכם בכל הנושא של השעות שבהן אפשר לערוך בר מצווה בכלל ובר מצווה מיוחדת בפרט.

טקס עליה לתורה בכותל

חבילת בר המצווה שאנו מציעים.

חבילת בר המצווה שאנו מציעים מכסה את כל מה שצריך באירוע של בר מצווה, הן מבחינת שמחה, הן מבחינת הלכה והן מבחינה לוגיסטית. הפקות בר מצווה בכותל הן ההתמחות שלנו, וסדר היום שאנו ממליצים עליו מגיע מניסיון של יותר מ-12 שנה בארגון בר מצוות בכותל.

לירושלים תגיעו עם אוטובוס מפנק שיסיר ממכם את כל הדאגות של הגעה לבד לכותל .

לפני החגיגה, חייבים לאכול. ארוחת בוקר בכותל, שלרוב נעשית במרכז דוידסון, או במספר מקומות נוספים, היא הדרך שלכם לאכול משהו שייתן לכם אנרגיה להמשך היום. יש לכם שפע של אוכל אך לא כדאי לכם להעמיס על הבטן כי תיכף תתחילו לרקוד.

בר מצווה מיוחד בירושלים

לאחר ארוחת הבוקר מגיע שיא היום. טקס העליה לתורה. הטקס מתחיל בתהלוכה גדולה של נגנים ובובת חסיד שישירו ירקדו ויעשו שמח. הרבה פעמים מצטרפים לתהלוכה חיילים, תיירים ועוברי אורח אחרים שמוסיפים שמחה לחגיגה.

תהלוכת הנגנים מסתיימת בכניסה לכותל ששם עורכים טקס הפרחת בלונים שבו יש אפשרות להורים לברך את בנם לפני שהוא הופך לגבר. כולם מוזמנים לבקש משאלות שהבלונים עפים, שכן הבלונים פותחים את שערי השמיים לתפליתכם.

תמונה מתופפים בכותל
תקיעה בשופרות בכותל

במהלך טקס העליה לתורה יקרא ילד הבר מצווה את פסוקי ההפטרה, תוך שהפייטן שלנו מלווה את הילד ומנחה את הטקס. בנות יקרות, לא לשכוח להביא הרבה סוכריות, שיהיה לכן מה להשליך על הגברים.    

לאחר טקס העליה לתורה מומלץ מאוד לערוך סיור באחד האתרים הסמוכים לכותל, למשל קבר דוד, או באתר רחוק מהכותל, למשל חומות העיר. אפשר ורצוי לשלב את להקת הנגנים בסיור, כך שהשמחה תמשיך כל היום.

את היום הנפלא חותמת סעודת מלכים באחת מהמסעדות הרבות שאנו עובדים איתן. יש לכם אפשרות לבחור את המסעדה וסוג התפריט שאתם רוצים, לפי טעמכם, כמות המוזמנים והתקציב שלכם.

יש לנו גם יכולת לספק לכם שירות שלא אולם אירועים, שהוא אידיאלי מאוד להמשך חגיגת בר המצווה.

בר מצווה בירושלים

מה עוד תקבלו מאיתנו?

אתם תקבלו מאיתנו מגוון רחב של אטרקציות לבר מצווה שתוכלו לבחור באחת מהן או כולן. למשל בובת חסיד, הפרחת בלונים, הפרחת יונים, תהלוכה משופרת של נגנים, קרי עוד נגנים וגם זמרים. כל מה שתירצו שיהיה בבר מצווה, נוכל לספק לכם, כמובן שהדבר צורך תיאום איתנו וחשוב לקחת אותו בחשבון בתקציב של האירוע.

אנו נותנים לכם תעודה שמציינת שבנכם ערך טקס עליה לתורה כהילכתו, והמצווה הראשונה שהוא עשה כגבר היא לקרוא בתנ"ך בכותל המערבי, שזאת אחת המצוות הכי גדולות שיש.

צפו במזכרת יחודית של כינור דוד

אתם מקבלים מאיתנו, לכבוד בר המצווה בכותל, ברכת הבית שנכתבה ע"י סופר סת"ם ובא יש 13 אותיות חסרות מילוי, שאותן ממלאים חתן בר המצווה, משפחתו ואורחיו. ברכת הבית היא ברכה חשובה בכל בית, שכן היא דואגת שתמיד יהיה  בו כל טוב.

אתם לא צריכים לדאוג לצלם את האירוע. אנו מספקים לכם צוות צילום ירושלמי, מקצועי ומנוסה שיצלם לכם את האירוע בתמונות ווידאו, מתחילתו ועד סופו.

אנו בכינור דוד נשמח מאוד לארגן לכם את אירוע בר המצווה השמח המהמם אותו תזכרו לנצח. צרו איתנו קשר עוד היום לשיחת תיאום, ונתראה בשמחות.

כתובת לבר מצווה מיוחדת בירושלים

תעשו טובה, שתפו את המאמר ברשתות מדיע וחברים 🙏🙏🙏

Facebook
Telegram
WhatsApp
Email
5/5
קטגוריות במהלך האירוע ✡️

מידע רלוונטי

מידע לפי קטגוריה
עקוב אחרינו:

כנסו לחבילות בר מצווה בכותל

חדש ✡️ חנות בר מצווה 👇

חובה לכל מי שמארגן בר מצווה בכותל

עצור! 👈 פייטנים של כינור דוד 🔯

מאמרים באותו נושא:

רוצים לחסוך עד 1900 שקל

דילוג לתוכן