איך חוגגים טקס בר מצווה בכותל המערבי בשנת 2022

כמה מילים מה זה טקס בר מצווה בכותל

טקס בר מצווה בכותל המערבי זה טקס שבו הילד שלכם יעמוד מול הקיר הקדוש של הכותל, יקרא את ההפטרה, יניח תפילין, יתעטף בטלית וירגיש את העוצמה של המעבר של מילד לבוגר המחויב במצוות.

אין מקום בעולם שיש בו את רמת ההתרגשות שיש בכותל. כדי לוודא שטקס העלייה לתורה נערך כהלכתו, וגם שהטקס יהיה מעניין ולא סתם קריאה בתורה, חייבים שיהיה פייטן מקצועי שגם מכיר את הנוסח על בוריו וגם יודע להעביר את הטקס בצורה מעניינת ומהנה.

לנו יש פייטנים שהם גם יראי שמיים, גם מקצועיים מבחינת העברת הטקס וגם יודעים לנהל את כל האירוע מ-א ועד ת.

צפו בהסבר איך מתנהל אירוע בעיר רהקודש

חשוב שתכירו את הדברים שאתם צריכים שיהיו לכם כדי לארגן בר מצווה בכותל

דבר ראשון שאתם צריכים זה להגיע למקום, ולוודא שהאורחים שלכם יגיעו למקום. אפשר לעשות את זה עם רכבים פרטיים, תחבורה ציבורית או הסעה. ההמלצה שלנו היא לעשות את זה עם הסעה.

הסעה תוודא שכולם יגיעו לכותל שמחים ומרוצים. שום דבר לא טוב על בטן ריקה. כדאי לוודא שאתם והאורחים שלכם תאכלו משהו קטן על הבוקר. אנחנו ממליצים על ארוחת בוקר מרוכזת לכולם. טקס בר מצווה בכותל המערבי זה חגיגה גדולה, איך מציינים את החגיגה? אנחנו מציעים לערוך תהלוכת נגנים שיש בה מעגלי ריקודים, אטרקציות ושמחה רבה.

בר בוקר בכותל
מיקום ארוחת הבוקר בכותל

כמה עולה אירוע בר מצווה?

התשובה לשאלה זו היא שמחיר בר מצווה בכותל הוא דבר משתנה ותלוי בהרבה מאוד גורמים.

המחיר משתנה לפי כמות האנשים באירוע, יש הבדל בין 10 50 או 100 אנשים. הדבר מאוד חשוב לארוחת הבוקר ולארוחת הצהריים, מבחינת מנות פר בן אדם. כמו גם לשאלה כמה אוטובוסים צריך בשביל האורחים.

✅ עלות אוטובוס מהמרכז -כ2200 שקל

✅ ארוחת הבוקר – מ50 שקל עד 85 שקל

✅ צוות נגנים – החל מ300 והרבה תלוי בכמות המתופפים באירוע. 

✅ לא לשכוח שצריך לשמור מקום 

✅ צלם לכותל 1600 שקל

✅ מסעדות החל מ120 שקל

🔗 ❗️ הודעה חשובה: הסבר איך לא לעשות טעויות של אחרים ולחסוך עד 2700 שקל ❗️ חובה לצפיה

בנוסף, מה אתם רוצים בחבילה. למשל אם אתם רוצים צוות צילום, אם אתם רוצים להקת נגנים, כמה נגנים אתם רוצים בלהקה, האם אתם רוצים אטרקציות נוספות, כגון בובת חסיד, הפרחת בלונים, הפרחת יונים, סיור אחרי טקס העליה לתורה  ועוד. כל אטרקציה מוסיפה למחיר.

רוצים לחגוג בר מצווה בכותל ? צפו באטרקציות מותאמות עבורכם 💪

עד עכשיו דברנו על תחילת היום, מה אם החלק המרכזי

מה אם טקס העלייה לתורה, בשביל זה באים. אנחנו ממליצים לכם על טקס עלייה לתורה שאפשר לעשות אותו במספר מיקומים סמוכים לכותל. חשוב שתוודאו שמוציאים את ספר התורה, זה כדי שהטקס יהיה כהלכתו. אם אתם כבר בירושלים, בסביבת הכותל, לא תירצו לראות קצת את העיר, או לחוות את ההיסטוריה שלה.

אנחנו ממליצים לערוך סיור באחד מאתרי העיר, למשל קבר דוד, מנהרות הכותל ועוד. אחרי כל היום המפרך, בטוח שתהיו רעבים.

מומלץ מאוד ללכת עם המשפחה והאורחים למסעדה שיש בה לא רק אוכל טוב אלא גם אפשרות לריקודים ולהקרנת מצגות וסרטונים, זה כדי לתת ערך נוסף לאירוע. אחרי שכולם שבעו ושמחו, אתם בטח רוצים שכולם יחזרו הביתה בשלום ובמנוחה. אנחנו ממליצים לארגן הסעות גם לכותל וגם חזרה.

בר מצווה בירושלים

אלבום בר מצווה בכותל

מחפשים משהו נוסף לחבילת צילום בר מצווה ? יש עוד אופציה למגנטים, מצגת, בלוקי עץ ( משהו חדש ומגניב) , צפו בפרטים

איך אנחנו כחברה מקצועית נעזור לכם לארגן את בר המצווה של בנכם

הסעה, אנחנו מציעים לכם הסעה לכותל ובחזרה במגוון גדלים של הסעות.

ארוחת בוקר, אנחנו נספק לכם ארוחת בוקר עשירה וטעימה שתיתן לכם ולאורחים שלכם אנרגיה להמשך היום.

תהלוכת נגנים, אנחנו עורכים תהלוכת נגנים במגוון הרכבים של להקה, כאשר את ההרכבים בוחרים הלקוחות. תהלוכת הנגנים שלנו מלאה באטרקציות, ריקודים, שירים, התרגשות ושמחה. הילד שלכם ירגיש כמו מלך.

טקס העלייה לתורה, אנחנו נערוך לכם את הטקס בצורה הלכתית ומהנה. כאשר מיקום הטקס ייבחר על ידיי הלקוחות. בר מצוות אנחנו עורכים לרוב בימיי שני וחמישי, הימים בהם מוציאים ספר תורה.

סיור בירושלים, אנחנו נערוך לכם סיור עם מדריך ונתאם בשבילכם את ההגעה לאתר שבו אתם רוצים לערוך סיור. ארוחת הצהרים, אנחנו נספק לכם סעודת מלכים באחת המסעדות הרבות שאנחנו עובדים איתה. 

🔗 קבלו את תפריטים של מסעדות ליד הכותל 

עם כינור דוד יהיה לכם טקס בר מצווה בכותל המערבי הכי מהנה, מרגש ומשמח. תתקשרו כבר עכשיו אלינו ותורידו כל דאגה מארגון בר המצווה, אנחנו נעשה הכול בשבילכם. 

קטגוריות במהלך האירוע ✡️

מידע רלוונטי

מידע לפי קטגוריה
עקוב אחרינו:

כנסו לחבילות בר מצווה בכותל

חדש ✡️ חנות בר מצווה 👇

חובה לכל מי שמארגן בר מצווה בכותל

עצור! 👈 פייטנים של כינור דוד 🔯

מאמרים באותו נושא:

רוצים לחסוך עד 1900 שקל

דילוג לתוכן