טקס בר מצווה בכותל המערבי

הפקת בר מצווה בכותל

טקס בר מצווה בכותל המערבי הוא החוויה הכי רוחנית והכי יהודית שתוכלו לתת לבנכם. אין מקום שבו תוכלו להתקרב לקב"ה ולמסורת  כמו הכותל.

צפו בקליפ בר מצווה בכותל

מה זה בר מצווה?

בר מצווה הוא טקס שבו הנער, בן ה-13 הופך מילד שאין לו אחריות לשמירה על התורה וקיום המצוות, לגבר שמחויב בשמירה על התורה וקיום מצוות. שיא טקס בר המצווה הוא העליה לתורה שבה חתן בר המצווה מקריא את ההפטרה בפני בני המשפחה והאורחים הנרגשים

נהוג לחגוג בר מצווה בימיי שני, חמישי וראש לחודש. הסיבה לכך היא שרק בימים אלה, לפי ההלכה, ניתן להוציא ספר תורה. התאריך שבו רצוי שבנכם יחגוג את בר המצווה הוא יום שני חמישי או ראש חודש שיוצא לאחר התאריך העברי שבו הגיע הבן לגיל 13. למשל אם התאריך העברי שבו הבן הגיע לגיל 13 הוא ביום שלישי, בר המצווה תתקיים ביום חמישי של אותו השבוע.

בר מצווה מבטלת מנהגי אבלות, כך שניתן לעשות חגיגה מלאה ושמחה בזמן בין המצרים, ואפילו לאכול בשר בתשעת ימיי האבל שלפני תשעה באב.  לפיכך אין שום בעיה לקבוע תאריך לטקס בר מצווה בכותל המערבי בימים של בין המצרים, וימיי אבל אחרים.

תמונה טקס בר מצווה בכותל המערבי
תהלוכת בר מצווה של כינור דוד

כמה עולה אירוע בר מצווה?

התשובה לשאלה זו היא שמחיר בר מצווה בכותל הוא דבר משתנה ותלוי בהרבה מאוד גורמים.

המחיר משתנה לפי כמות האנשים באירוע, יש הבדל בין 10 50 או 100 אנשים. הדבר מאוד חשוב לארוחת הבוקר ולארוחת הצהריים, מבחינת מנות פר בן אדם. כמו גם לשאלה כמה אוטובוסים צריך בשביל האורחים.

בנוסף, מה אתם רוצים בחבילה. למשל אם אתם רוצים צוות צילום, אם אתם רוצים להקת נגנים, כמה נגנים אתם רוצים בלהקה, האם אתם רוצים אטרקציות נוספות, כגון בובת חסיד, הפרחת בלונים, הפרחת יונים, סיור אחרי טקס העליה לתורה  ועוד. כל אטרקציה מוסיפה למחיר.

צפו בסרט ״כמה עולה בר מצווה כותל״

חלק גדול מאוד מהעלות של בר המצווה הוא על המסעדה לבר המצווה.  המחיר במסעדה משתנה לפי כמות האנשים, לפי סוג המסעדה ולפי התפריט שאתם רוצים. המחיר יכול לנוע מהבסיס ועד למחירים שבשמיים.

קביעת המחיר נעשית בשיחת תיאום הציפיות איתנו. בשיחה אנו שומעים מה אתם רוצים באירוע, כמה אנשים יש לכם, אם יש לכם בקשות מיוחדות וכמובן מה התקציב שלכם.

ככל שתהיו יותר ממוקדים ברצונות שלכם בשיחת התיאום, כך יהיה לנו יותר קל לתפור לכם  חבילת בר מצווה אישית שתענה על הצרכים שלכם, מבלי לגרור אתכם להוצאות שלא תוכלו לעמוד בהם. בסופו של יום, חשוב לנו מאוד שתיהנו מבר המצווה מבלי שתדאגו על כיסוי הוצאות האירוע. 

תמונה טקס בר מצווה בכותל
סדנה כתיבת אותיות קודש ליד הכותל

מהו סדר האירוע של בר המצווה?

קודם כל תאסוף אתכם הסעה מפנקת וממוזגת מנקודת מפגש, כך שאת הדרך לירושלים תוכלו לעשות בנחת וברוגע.

לפני ההגעה לכותל, או בסמוך לכותל, תהיה לכם ארוחת בוקר טעימה ומשביעה, שתתן לכם אנרגיה להמשך היום.

לאחר ארוחת הבוקר מגיע שיא היום, טקס העליה לתורה בכותל. טקס העליה מתחיל בתהלוכת נגנים שבה יש מתופפים, כליזמרים ושופרות, שיעשו שמח ומרגש לכולם. כמו כן, בתהלוכה תצטרף עליכם בובת חסיד שתרקוד ותשעשע את כולם ותהיה אטרקציה מצוינת לילדים. במהלך התהלוכה יתקעו הנגנים מספר פעמים בשופרות, דבר מרגש שמרעיד את כל הכותל ואת כל הלבבות.

בסוף התהלוכה, עושים הפרחת בלונים בצבעים של כחול ולבן שהם סמל לדת היהודית הטהורה ולמדינת ישראל שכולנו אוהבים. במהלך הפרחת הבלונים תוכל ולבקש את משאלות לבכם ויש סיכוי שמשאלות אלה יתגשמו, שכן השכינה למעלה תהיה קשובה עליכם יותר מתמיד.

תמונה שופרות לבר מצווה
תקיעה בשופרות בתחילת האירוע

לאחר התהלוכה, יתקיים טקס העליה לתורה עצמו שבו חתן בר המצווה יתעטף בטלית, יניח תפילין ויקרא את פסוקי ההפטרה עליהם הוא התאמן כמה חודשים לפני העליה לתורה.

בהמשך לתכנית בר המצווה, לאחר העליה לתורה, יש אפשרות לערוך סיור באחד מאתרי ירושלים, למשל קבר דוד, חומות העיר, משכנות שאננים, הרובע היהודי ועוד. במקומות הקרובים לכותל, יש אפשרות שלהקת הנגנים תמשיך ללוות אתכם, כך ששמחת האירוע לא תגמר וכולם יוכלו ליהנות משירים וריקודים.

את האירוע חותמת סעודת מלכים באחת מהמסעדות או האולם שאיתם אנו עובדים. יש מגוון רחב של מסעדות ומגוון רחב של תפריטים, הכל פונקציה של הטעם שלכם, כמות האנשים שיש לכם והתקציב שיש לכם.

עושים שמח בתופיםושופרות

האם אתם צריכים לדאוג לצילום האירע?

כמובן שלא. אנחנו נדאג לכם לשירותי צילום לבר מצווה שבהם תקבלו צוות צלמים מקצועיים ומנוסים שיתעדו את כל האירוע בתמונות ובוידאו. אתם תקבלו מאיתנו אלבום של התמונות הנבחרות שלכם, את כל התמונות שצולמו באירוע, סרט מלא של האירוע וקליפ מסכם של רגעי השיא של בר המצווה.

אם הגעתם עד לפה סימן שאתם מתעניינים במה שיש לנו להציע לכם. רוצים לדעת עוד על בר מצווה בכותל? אנו בכינור דוד נשמח לתאם אתכם אירוע בר מצווה שיהיה לכם חוויה רוחנית ומהנה שאותה לא תשכחו.

צפ בסר שמסביר על 3 מקומות לחגיגת בר מצווה ליד הכותל

7/10
קטגוריות במהלך האירוע ✡️

מידע רלוונטי

מידע לפי קטגוריה
צילום בר מצווה בכותל

צלם לבר מצווה בכותל

אחד הדברים החשובים שמומלץ לעשות בעלייה לתורה בכותל, הוא לצלם את האירוע. כמובן שאתם חושבים מה ? אני פראייר? למה להזמין צלמים – יש לי

קרא עוד »
עקוב אחרינו:

כנסו לחבילות בר מצווה בכותל

חדש ✡️ חנות בר מצווה 👇

חובה לכל מי שמארגן בר מצווה בכותל

עצור! 👈 פייטנים של כינור דוד 🔯

מאמרים באותו נושא:

דילוג לתוכן