הפייטן מרדכי מושיא

הפייטן מרדכי מושיא יודע היטב להתאים את עצמו בצורה מקסימאלית למשפחה ולחתן בר המצווה, דבר שהוא חשוב מאוד לניהול מיטבי של האירוע.

הוא מתחבר היטב לחתן בר המצווה, כאשר כל ילד שחוגג בר מצווה מקבל תמיכה מסוג שונה. למשל, סיוע לילד שקצת חושש מהקריאה בתורה.

הפייטן מרדכי מושיא בעל ניסיון של עשור בארגון וניהול של בר מצוות בכותל.

מרדכי מושיא הוא רב מעללים ששולט בכל מה שצריך כדי שיהיה אירוע בר מצווה מושלם שתזכרו אותו לטובה תמיד. הוא יודע בצורה מאוד מדויקת את הנוסח המזרחי ירושלמי.

המומחיות הגדולה שלו היא כל הנושא של בר מצווה לעדה מרוקאית. הוא מכיר את השירים, המנהגים, הקריאה המיוחדת והקשה של התורה בנוסח המרוקאי ועוד. 

רוצים לחגוג בר מצווה בכותל ? צפו באטרקציות מותאמות עבורכם 💪

מנהל אירוע בצורה מושלמת

התאמה מושלמת בין הפייטן לילדכם היא חיונית מאוד להצלחת האירוע. בנוסף, הפייטן חייב לדעת לא רק את ההלכות הדתיות של העלייה לתורה. התפקיד של הפייטן הוא גם תפקיד לוגיסטי. הפייטן מנהל את כל האירוע מבחינת לוח זמנים ולוגיסטיקה.

מרדכי מושיא

הפייטן הוא שעוזר בפתרון של כל הבעיות, מהקטנה ועד הגדולה. הפייטן ילווה את המשפחה מהרגע שהיא יורדת מההסעה ועד אחרון הסועדים בארוחת הצהריים.  הפייטן מרדכי הוא מומחה גם בפן ההלכתי של העלייה לתורה וגם בפן הקשור ללוגיסטיקה של האירוע.  

אנחנו בכינור דוד גאים להציג פייטן מושלם כמו הפייטן הטוב שלנו כמו שאומרים יהלום של כינור דוד.

צפו בהרכב של כליזמרים בכותל

כנסו לתהלוכת כליזמרים בכלי נגינה משודרגים כמו קלרינט כינור ואקורדיאון

לפריטים לחץ כאן

קטגוריות במהלך האירוע ✡️

מידע רלוונטי

מידע לפי קטגוריה
עקוב אחרינו:

כנסו לחבילות בר מצווה בכותל

חדש ✡️ חנות בר מצווה 👇

חובה לכל מי שמארגן בר מצווה בכותל

עצור! 👈 פייטנים של כינור דוד 🔯

מאמרים באותו נושא:

תמונה בר מצווה לסמיון גרפמן
סמיון גרפמן

היה לנו הכבוד והעונג לעשות בר מצווה לאחיין של סמיון המפורסם מאוד מהסרטונים ביוטיוב והפייסבוק. קיבלנו המלצה לאירוע שערכנו למשפחתו.

קרא עוד »
הפרחת בלונים בכותל
מה עושים בטקס בלונים בכותל

[fusion_builder_container hundred_percent="yes" overflow="visible"][fusion_builder_row][fusion_builder_column type="1_1" background_position="left top" background_color="" border_size="" border_color="" border_style="solid" spacing="yes" background_image="" background_repeat="no-repeat" padding="" margin_top="0px" margin_bottom="0px" class="" id="" animation_type="" animation_speed="0.3"

קרא עוד »

רוצים לחסוך עד 1900 שקל

דילוג לתוכן