הפייטן יוסי גיספן

הפייטן יוסי גיספן יודע היטב להתאים את עצמו בצורה מקסימאלית למשפחה ולחתן בר המצווה, דבר שהוא חשוב מאוד לניהול מיטבי של האירוע. הוא מתחבר היטב לחתן בר המצווה, כאשר כל ילד שחוגג בר מצווה מקבל תמיכה מסוג שונה. למשל, סיוע לילד שקצת חושש מהקריאה בתורה.הפייטן יוסי גיספן בעל ניסיון של עשור בארגון וניהול של בר מצוות בכותל.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב google

 יוסי גיספן הוא רב מעללים ששולט בכל מה שצריך כדי שיהיה אירוע בר מצווה מושלם שתזכרו אותו לטובה תמיד. הוא יודע בצורה מאוד מדויקת את הנוסח המזרחי ירושלמי. המומחיות הגדולה שלו היא כל הנושא של בר מצווה לעדה התימנית. הוא מכיר את השירים, המנהגים, הקריאה המיוחדת והקשה של התורה בנוסח התימני ועוד. 

רוצים לחגוג בר מצווה בכותל ? צפו באטרקציות מותאמות עבורכם 💪

אירוע בכותל מתנהל על ידי פייטן יוסי

מנהל אירוע בצורה מושלמת

התאמה מושלמת בין הפייטן לילדכם היא חיונית מאוד להצלחת האירוע. בנוסף, הפייטן חייב לדעת לא רק את ההלכות הדתיות של העלייה לתורה. התפקיד של הפייטן הוא גם תפקיד לוגיסטי. הפייטן מנהל את כל האירוע מבחינת לוח זמנים ולוגיסטיקה.

פייטן לבר מצווה בכותל

הפייטן הוא שעוזר בפתרון של כל הבעיות, מהקטנה ועד הגדולה. הפייטן ילווה את המשפחה מהרגע שהיא יורדת מההסעה ועד אחרון הסועדים בארוחת הצהריים.  הפייטן יוסי הוא מומחה גם בפן ההלכתי של העלייה לתורה וגם בפן הקשור ללוגיסטיקה של האירוע.  

אנחנו בכינור דוד גאים להציג פייטן מושלם כמו הפייטן יוסי גיספן.

צפו בהרכב של כליזמרים בכותל

כנסו לתהלוכת כליזמרים בכלי נגינה משודרגים כמו קלרינט כינור ואקורדיאון

לפריטים לחץ כאן

הכותרות שלנו

עמוד תודה

תודה על פנייתך, ניצור איתך קשר תוך כמה שעות, אבל אם יש שאלה דחופה ואין לך זמן לחכות, התקשר לטלפון אנחנו מחכים לך  0522600640

קרא עוד »
עקוב אחרינו:

כנסו לחבילות בר מצווה בכותל

פורום בר מצווה בכותל

פורום בר מצווה
כנסו לפורום

מאמרים באותו נושא: