בובת נחמן לבר מצווה

בובת נחמן לבר מצווה בכותל עושה לכם את האירוע!

חוגגים בר מצווה בכותל? מחפשים אטרקציות שיהפכו את בר המצווה למיוחדת? בובת רבי נחמן, גם מקפיצה וגם משמחת!

חסידי ברסלב הם הסמל המושלם לשמחה גדולה, ולריקוד, לאווירה יהודית, ואין מתאים יותר לבר מצווה בכותל מאשר בובה גדולה של בובת נחמן לבר מצווה. הבובה המרקדת מכניסה חיים ושמחה בכל מקום אליה היא מגיעה, והופכת את בר המצווה שלכם לחוויה מדהימה מיוחדת ובלתי נשכחת.

תוספת למתופפים בכותל

בובת נחמן מרקדת לאטרקציה מושלמת ליום שלכם

מתופפים בכותל

למה כל כך חשוב להשקיע בהפקת בבר מצווה?

בובות ענק מרקדות הן אטרקציה מיוחדת, שמתאימה במיוחד לבר המצווה, הילדים מתחברים מאוד לבובה המרקדת, שמפעילה אותם, רוקדת איתם והופכת את האירוע כולו לחווייתי ומיוחד. כאשר מוסיפים לחוויה גם את דמות חסיד ברסלב, החוויה כולה מתאימה באופן מיוחד לחגיגת בר המצווה, ונותנת נופך מיוחד, ואווירה יהודית מושלמת לבר המצווה של ילדכם.

למה לחגוג בר מצווה ?

בר מצווה הוא האירוע החשוב ביותר בחיי הילד שלכם, והוא מסמל את המעבר שלו לאדם בוגר ולחלק מהעם היהודי. לכן תרצו בוודאי להעניק לו את החוויה הכי מיוחדת, עוצמתית ומרגשת שיש, על ידי אירוע ייחודי של בובת נחמן מרקדת, שתלווה אותו לאורך כל בר המצווה, ותהפוך את בר המצווה למרכז תשומת הלב, על ידי אירוע ברמה גבוהה.

פעילות בר מצווה בכותל

אטרקציה המשמחת ביותר

כבר במפגש הראשון שאתם נפגשים עם בובת נחמן בתהלוכת מתופפים, קבלו מאוד מילות תודה מארחים וילדים.

בובת נחמן עושה את האירוע

רוצים משהו מיוחד, לא כמו לאחרים, קבלו את האטרקציה של כינור דוד – בובת אדמור לרשותכם

גם אני רוצה בובת נחמן מרקדת בבר המצווה

רק אצלנו ניתן להזמין אצלנו בובת נחמן לבר מצווה או בובת נחמן ובובת חסיד כצמד בובות מרקדות משמחות את חתן בר המצווה במחירים משתלמים!. הבובות יחכו לכם כבר ליד האוטובוס, ברגע שתגיעו אל הכותל, וילוו אתכם במשך יום שלם, בשמחה ובריקודים ובפעילויות מיוחדות שמתאימות לחתן בר המצווה.

אטרקציות לבר מצווה בכותל

חוויה מיוחדת של פעם בחיים

 

אירוע בר מצווה בכותל הוא חוויה של פעם בחיים וככזאת אתם רוצים שהיא תהיה מרשימה, מיוחדת ומרגשת במיוחד. אנחנו בכינור דוד יודעים להפיק עבורכם את היום המושלם, כדי שתקבלו יום שמתאים במיוחד לכם, ולבר המצווה שלכם. חוויות ייחודיות ומרשימות רק עבורכם. ואין ספק שהחוויה המדהימה ביותר היא בובת נחמן מרקדת ושמחה, בגודל ענקי, ובעיצוב מושלם שתלווה אתכם לאורך כל היום, ותיתן לכם חוויות בר מצווה מיוחדות ומרגשות. הבובות שלנו מדהימות ביופין, מרשימות ומיוחדות, עם עיצוב ממש כמו של חסיד ברסלב אמיתי, ובגדים אוטנטיים, וכל זה בגודל ענק. הבובות שלנו מכניסות חיים , שמחה ריקוד וצחוק לאירוע שלכם!

לא מסתפקים בבובת נחמן?? יש לנו עוד אטרקציות מדהימות!

ניתן להוסיף חבילה משולבת שמשלבת את כל הטוב שניתן למצוא אצלנו בכינור דוד לבר מצווה, על ידי הוספת אטרקציות מיוחדות, כמו כינורות, תקיעה בשופרות ענק, ומלווים מתופפיםהפרחת יונים, תפילה ושליחת בלונים לשמיים ושלל חוויות מרגשות ומעצימות שניתן למצוא ביום המושלם הזה שלכם. בר המצווה של הילד שלכם.

 
 
Call Now Button
שינוי גודל גופנים
דברו איתנו ב WhatsApp