ארגון בר מצווה בכותל - כינור דוד אירועי בר מצווה בכותל כנסו לחבילה מושלמת לחגיגה

ארגון בר מצווה בכותל

חגיגה משפחתית ייחודית בירושלים

אירועי שמחה

אירועים משפחתים 30% מהמשפחות נשארו איתנו בקשר הדוק: מזמינים אותנו להגיע לשמחות הבאות של המשפחה,

שיעורי בית

אתם חייבים לעבוד קשה קבלו הרבה משימות להפקה מושלמת

זמן זה חשוב

דברו איתנו אין לכם כוח וזמן להכין את האירוע , צרו איתנו קשר ואנחנו נבנה לכם אירוע פצצה

מחפשי עבודה

דברו איתנו אתם חושבים שאתם מתאימים לעבודה מהבית . צרו איתנו קשר

סיורים בירושלים

קבלו התרעות במייל מהיום אתם לא צריכים לשבור את הראש – יש לכם סיורים לכל החגים

שאלת רב

פשוט תתקשרו מהיום יש לכם את מי לשאול

הדרך לארגן בר מצווה בשלווה, חום ואהבה

ארגון אירוע, בייחוד בר מצווה, זה תהליך לא פשוט ואף מבלבל. כמה אנרגיה אתם משקיעים בסבב טלפונים בימים הראשונים של התחלת הדרך בארגון אירוע בכותל… ולכן בנינו חבילת בסיס שמסייעת להורים להתמודד עם המשימה הזאת.

מבנה של חבילת בסיס נוצר כתוצאה וניסיון של שיש שנים ובניית עשרות תוכניות של הפקות בכותל

 • פניה מלקוח והסבר מפורט של האירוע
 • פגישה בכותל וסיור הדגמה של האירוע לא להיות לחוצים כי פגישה נערכת לפחות שעתיים.
 • בחירת מסלול הליכה , מסלול קצר משער אשפות – או מסלול ארוך דרך הרובע היהודית .
 • בחירת מקום לטקס עליה לתורה בין ארבע אופציות שיש בכותל.
 • סבב מסעדות וטעימות ( להגיע ראבים) וחזרה הביתה

כל האלמנטים משלימים זה את זה ובסוף נותנים אפקט רב עוצמתי

צפו בשלבי הפקה לבר מצווה

החלום של כל משפחה הוא להפתיע את האורחים ואת הילד, שידברו על האירוע לפחות עוד כמה חודשים. אם יש לכם כבר משהו בראש – ספרו לנו על הרעיון ונוכל להתקדם לפי הניסיון וההמלצות שלנו. אם אין לכם משהו מיוחד – תסמכו עלינו, יהיה לכם אירוע בלתי נשכח שידברו עליו שנים אחרי!

לפני בניית האירוע אתם חייבים לדעת…

מה אתם רוצים? מה סגנון האירוע? מי המשתתפים? מה התוכן? מה השלבים? בקיצור, איך אתם רוצים לראות את האירוע ומה אתם רוצים שיהיה בו.

עכשיו צריך לבנות תכנית הפקה לאור מטרות האירוע!

לשם כך אנחנו כאן. בואו אלינו לפגישת ייעוץ. ואם אתם עדיין לא סגורים על האירוע – תגיעו לפגישה ותקבלו רעיונות שונים ופירוט מדויק של כל האפשרויות העומדות לבחירתכם לתכנית הפקה מושלמת לפי התקציב.

סיור הדגמה – מפתח להצלחה
מעגל תופים ושופרות בכותל

לאחר שחשבתם והתייעצתם, הגיע הזמן לצעדים של מעשים. כדי לבנות הפקה מושלמת מומלץ מאוד להגיע לפגישת הכנה בירושלים הכוללת סיור והדגמת האירוע בשטח.תוכלו להתפגש איתנו לאזור הכותל ולעשות סיבוב בין כל המקומות שתבכרו באירוע

יש לכם זמן לחשוב ולשנות
תמונה בר מצוה בכותל דרומי

מה טעם בתכנית הפקה אם אתם לא מרוצים מההצעה שלנו… אתם חייבים להתייעץ עם כמה מחברי המשפחה על התכנית, אולי תקבלו כמה עצות טובות, הרי אין כזה דבר שהכול מושלם, לכן קבלו את הזמן לערוך שינויים בתכנית. אחרי שחשבתם והתייעצתם עם בני המשפחה , נוכל לבנות לכם הפקה אחרת בהתאם לבקשות.

״אורזים״ את האירוע שלכם
תמונה הנחת תפילין בכותל

אחרי שנפגשנו והכרנו, שאלנו את כל השאלות והבנו יותר את הראש שלכם, נבנה לכם הצעה שתפורה בדיוק למידות שלכם ושל החתן שלכם. נדגיש את המפתחות להצלחת האירוע, נתייחס לדגשים ולבקשות שהעליתם. כבר באותו יום תקבלו דרך המייל הצעת מחיר מסודרת להפקת האירוע.

סיום הפגישה
בת מצווה

בסיום פגישת ההכנה אנחנו מאשרים את התוכנית הסופית, לאחר שערכנו בה שינויים לפי בקשתכם, וניגשים למימוש תכנית ההפקה המושלמת שתתאים גם לאורחים וגם למשפחה.

מניסיוני האישי במפגש של ארבע שעות איתנו אתם תוכלו לקבל יותר מידע ממה שרבים משיגים בחודשים של בירורים באינטרנט וטלפונים. הסיור ישנה לכם את הראייה וממש ישפר את איכות ההפקה. כמובן הפגישה היא רק התחלת המסע, אין צורך להחליט במקום ואת ההתלבטויות וההחלטות הסופיות ניתן לנתח בבית יחד עם כל המשפחה.

וזכרו – חשוב לעשות הכול מתוך שלום בית – לא לריב, רק להתרכז במטרה שלנו – אירוע של רוממות ושמחה!

מיקום התפילה
תמונות טקס הנחת תפילין בכותל

בפגישת ההכנה שנערוך בכותל אנחנו נחליט ביחד על מיקום לעלייה לתורה. אולי מרחוק זה לא נראה לכם חשוב כל כך, אבל כשתבואו לראות את האופציות השונות תבינו שזו ההחלטה המרכזית בהפקה.

יש ארבעה מקומות להתפלל בהם במתחם הכותל, שנים ברחבת הכותל עצמה, אחד בעזרת ישראל (מקום ללא מחיצה בין גברים ונשים, המאפשר לאימא ולסבתא להיות חלק מהאירוע ממש) ומקום אחד בבית הכנסת של הכותל (קשת וילסון).

מי שלא מבקר לפני האירוע בכל המקומות האלה יתקשה להחליט מה המקום המתאים לאופי האירוע שלו.

למה זה כל כך חשוב?

כי אם אתם לא מכירים את הסימטאות של עיר הקודש, ולא רואים בעיניים איפה יתקיים האירוע – אתם לא יכולים לתכנן באמת את האירוע. אנחנו ניקח אתכם לסיור שבו תוכלו לבחור בעצמכם את כל מרכיבי האירוע – מסלול ההליכה, מיקום התפילה, מיקום הארוחה.

מהות הפגישה ניתן להביע במשפט פשוט.
תוכנית מדוייקת ללא פעולה אמיתית נשאר חלום ופעולה ללא הבנה של תמונה כוללת ( הרבה טלפונית ללא פגישה) הופך לכם לסתם בלגן בראש.

חלק "א"
הפרחת בלונים בירושלים

טקס התפילה הכולל:

 • שמירת מקום לטקס התפילה עד להגעת האורחים
 • הנחת תפילין
 • קריאת שמע
 • תהלוכה להבאת ספר התורה מארון הקודש
 • הגבהת ספר התורה
 • שלוש עליות כולל החתן
 • חצי קדיש
 • ברכת האב – "ברוך שפטרני מעונשו של זה".
 • ברכת האם (מופיע בקישור)
 • ברכות פרטניות וכלליות למשפחה
 • סדנת סת״ם (השלמת האותיות של שם החתן עם דיו ונוצה ע"י המשפחה על גבי קלף אמיתי למזכרת)
 • תעודה מהודרת עם השם של החתן והתאריך של העלייה לתורה
 • החזרת ספר התורה לארון הקודש
חלק "ב"
בר מצווה בכותל

סדר הפקה כולל:

 • קבלת פנים מרשימה הכוללת שטיח אדום, חופה ובלוני הליום בצידי השטיח. קבלת הפנים נעשית ברחבה שמצד שמאל לשער האשפות.
 • פייטן שמנחה את האירוע, מצויד בציוד הגברה וברמקול.
 • שני נגנים, האחד עם קלרינט והשני עם תוף. כל אחד מהנגנים מוביל חופה לבנה לתהלוכה.
 • הזמנת חתן בר המצווה וההורים להיכנס מתחת לחופה.
 • קריאת ברכת "שהחיינו" ע"י ההורים וכל המשפחה
 • תקיעה בשופרות
 • נגינה ומעגל ריקודים ענק של כל המשפחה ביחד
 • תהלוכה מוזיקלית שיוצאת משער האשפות ועד לבידוק הביטחוני בכניסה לכותל בהתאם לסגנון המשפחה לפי העדה והמשפחה
 • חלוקת בלוני הליום בצבעים כחול ולבן כולל טושים לכתיבת ברכות ואיחולים לחתן על הבלונים
 • טקס הפרחת הבלונים ברחבה שמול הכותל הדרומי בתצפית מול הר הזיתים
 • המשך התהלוכה לכיוון הכותל
 • בסיום התהלוכה תקיעה נוספת בשופרות

מובטח לכם שתהנו, האורחים שלכם ייהנו, פשוט תחוו אירוע של כיף וכבר למחרת תתחילו לקבל עשרות טלפונים על חוויית בר מצווה שהייתה אתמול!

שאלות שהרבה שואלים:

כמובן שצעד מאוד חשוב בהפקה זה פגישה עם מפיק, קודם כל להפגש פנים מול פנים, וגם לערוך סיור לפני האירוע ולהרגיש בעצמכם את מידת הקושי של ההליכה על מנת לבחור את אורך מסלול התהלוכה.

אתם חייבים לראות את המקום בעין כדי להרגיש את כל ההשלכות של הבחירה: הקרבה בין חתן הבר מצווה לאימא, מידת הצפיפות והרעש, הבעיות הטכניות בכל מקום, היתרונות, מזג האוויר והיכולת להתמודדת איתו ועוד… תוכלו גם להתייעץ עם הילד ולשאול אותו מה הוא רוצה ואיך הוא רוצה לראות את האירוע. ברחבת הכותל למשל, הנשים צריכות לעמוד על הכיסאות, שזה קשה לסבתות מבוגרות, או לראות את הילד דרך חורים במחיצה שמפרידה בין נשים וגברים. בבית הכנסת האימא שומעת את הבן עולה לתורה דרך אוזניות. בעזרת ישראל האימא קרובה לבן ללא המחיצה – אחרי שתראו את זה תוכלו לעשות את הבחירה שלכם.

זו טעות שכולם עושים – מזמינים משהו שמישהו אחר הזמין. אבל צריך לקחת בחשבון שהאוכל והמקום שהיה אצל המשפחה שהמליצה, עשוי להיות שונה לחלוטין ממה שתקבלו אתם. הרבה עסקים עוברים כל הזמן שינויים. כל משפחה והחוזה שלה, כל אולם והמגוון שהוא מציע. שימו לב שמה שאתם רואים באתר האינטרנט זה בכלל לא מה שיש בשטח. מניסיון אני יכול להעיד שהרבה תמונות של אולמות ערוכות בתוכנת פוטושופ, והכול תמיד נראה יפה וכמובן טעים. אבל אי אפשר באמת להרגיש את הטעם של האוכל דרך טלפון, תמונה או המלצות של חברים.

שאלה מצוינת. כמובן אם יש לכם קצת רקע בארגון אירועים אתם יכולים לארגן את האירוע לבד, אבל כאן צפה שאלת השאלות: האם אתם רוצים להיות השותפים המרכזיים בשמחה? או שאתם רוצים להיות המפיקים של השמחה? זה לא אותו דבר… אם אתם שותפים בשמחה – אתם חווים את האירוע במלואו, נהנים, שמחים, צמודים לחתן השמחה ועוברים איתו ביחד אתו את החוויה המרגשת; אם אתם מפיקים של האירוע, תצטרכו להיות צמודים לטלפון כל הזמן, לחוצים, דרוכים ועסוקים מול הספקים בניהול כך שלא יישאר לכם זמן להרגיש את השמחה. לדוגמא: האוטובוס לא הגיע בזמן, ואתם מתחילים להתעצבן כי כולם כבר הגיעו והצלם אמר שיש פקקים והוא יאחר, וזה רק קצת מהבעיות… איפה המתופפים, איך למצוא רב בכותל, מי ישמור מקום מהבוקר שלא ייתפס (חשוב מאוד), הבלונים לא הגיעו, הנהג עצבני ולחוץ בזמן, המסעדה לא מוכנה כי קבעו לפניכם עוד אירוע… רוצים עוד? כל הדברים האלה קורים, ובמיוחד למי שאין לו ניסיון.

שאלה טובה, יש לא מעט פניות שזו השאלה הראשונה שעולה בהן: כמה עולה להפיק בר מצווה בכותל? כמובן שזה תלוי במידה רבה באופי האירוע ומרכיביו: מה מספר הנגנים בתהלוכה, איזה כלי נגינה, איפה העלייה לתורה, בלי לשאול שאלות לא ניתן להגיד כמה תעלה הפקה. אבל תקחו בחשבון שהפקה מקצועית תדע לחסוך לכם הרבה כסף. למשל אם נדע איזה גילים האורחים נוכל לחסוך לכם כי עלות מנה למבוגר שונה מעלות מנה של ילד, אוטובוס עולה לפי מספר מקומות ישיבה 20 – 35- 50 – 60. חשוב להזמין לפי הכמות המדויקת.

איך חשבתם לחפש מסעדה לסעודת האירוע? רוב האנשים נכנסים לגוגל, רושמים "מסעדה לבר מצווה בכותל" לוחצים על החיפוש ומקבלים תוצאות. מתחילים להתקשר לכל אחד, אחרי חמישה שישה טלפונים כבר אין כוח לעוד ועוד טלפונים. קיבלתם בילבול בראש ואתם מתקשרים לממליצים שכבר עשו בר מצווה בכותל או לקרובי משפחה ושואלים ״אולי אתם מכירים מסעדה טובה בירושלים״. קיבלתם עוד המלצות ועשיתם עוד טלפונים. קיבלתם תפריטים ולא אהבתם את המקום או את איך שבעל המסעדה דיבר אתכם, או שלא אהבתם את העיצוב של המקום. וככה כל היום טלפונים ותפריטים. בסוף היום שום דבר לא נכנס לכם לראש כי אתם לא עובדים בצורה נכונה.

מה ההמלצה שלנו? קחו לכם חצי יום עבודה, לפחות ארבע שעות, תגיעו לפגישה בנעליים נוחות עם בקבוק שתייה והרבה סבלנות. אנחנו ניקח אתכם למסעדות שיש בקרבת הכותל, אחר כך נעבור למסעדות בסביבות הכותל. אין צורך לבקר ביותר מארבע או חמש מסעדות. אתם כבר תרגישו בעצמכם. אם אהבתם פשוט תזמינו, ותהיו רגועים להביא את האורחים שלכם למקום שראיתם, טעמתם, הייתם שם!

Call Now Button
דברו איתנו ב WhatsApp