חופה בכותל המערבי - כינור דוד אירועי בר מצווה בכותל

חופה בכותל

איך עורכים חתונה בכותל.

שאת חושבת על הכותל את בטח חושבת על רחבה גדולה עם מחיצה מול הקיר הקדוש שהוא שריד של בית המקדש. ההפרדה בין גברים לנשים ברחבה היא לא אידיאלית לחתונה, כי הרי את רוצה לחבק ולנשק את בעלך.

חשוב שתידעי, מתחם הכותל הוא מתחם גדול מאוד ויש בו הרבה מקומות שאפשר לעשות בהם חופה מול הכותל כאשר מקומות אלה הם ללא הפרדה בין גברים לנשים.

ישנן כמה אופציות של מיקומים שאפשר לערוך בהם את החופה, כאשר את תבחרי את מה שמוצא חן בעינייך. ניתן לערוך חופה ממש על הכותל המערבי, ליד דגם מנורת הזהב ועוד מקומות שנשמח לספר לך עליהם בשיחת תיאום.

תמונה חופה בכותל
תמונות חתונה בכותל

טקס חופה בכותל

תמונות חתונה ברחבת הכותל

איך מתנהל טקס החופה בכותל?

למבנה של החופה יש כמה וריאציות. אפשר לערוך חופה עם כנפיים, עם פרחים, עם עציצים וכל אפשרות שאת חושבת לעשות, כמובן בתיאום איתנו.

טקס החופה הוא כמובן טקס חתונה יהודי כהילכתו, על כל המשתמע מכך, טבעת, ברכות, שבירת הכוס וכל דבר שצריך לעשות, אנחנו יודעים את כל הלכות החתונה, כך שאין לך מה לחשוש מבחינה הילכתית.

צפו בסרטון הסבר

חופה בכותל המערבי. דמייני שאת צועדת בשמלת כלה מושלמת לתוך חופה בה מחכה לך בעלך לעתיד במקום הכי קדוש ליהודים.

חופה בכותל היא הדרך הכי טובה להתחיל נישואין של שגשוג, שמחה ונחת ביחד, עד 120.

מה הן האטרקציות לחתונה בכותל? ​

חשוב לנו שלא תשכחי את החתונה  לעולם. אנו מספקים לך צוות צלמים מקצועי ומנוסה שיצלם את כל מהלך החופה, וגם את כל החגיגה שאחריה. תקבלי מאיתנו גם תמונות של החתונה וגם סרט וידאו.

תמונה חופה קטנה בכותל
  • חתונה בכותל המערבי היא דבר משמח ואנו מעוניינים לארגן לך להקת נגנים שמשלבים מספר כלי נגינה כמו תופים, כליזמרים, שופרות ועוד כלי נגינה שיעשו שמח לכולם.
  • מהי חתונה ללא זיקוקים? אני מספקים שירות זיקוקים, כך שהחתונה שלך תעיר את השמיים וכולם יתרשמו מהאירוע שלך, יזכרו אותו וידברו עליו עוד הרבה שנים.
  • כדי להוסיף אווירה מיוחדת לחתונה בכותל, אנו גם מספקים שירותי הגברה ייחודיים שמוסיפים רושם לדברי הרב המקדש, החתן, המשפחה וכמובן שברכתך ותפילתך תשמע בצורה הכי יפה והמושלמת שיש, והתפילה והברכה הן ליד הכותל, כך שהן נשמעות היישר לאוזניו של הקב"ה, שפותח את חסדיו ורחמיו לכל יהודי ויהודיה ביום חתונתם.
  • אנו גם שמחים להציע לך כחלק מטקס החופה הפרחת יונים מעניינת, שמסמלת את שלום הבית שיהיה לכם תמיד, את הנחת מהילדים, את קדושת טקס החתונה ואת טהרת הדת והמצוות שאותן את עושה.
  • ישנן עוד אטרקציות רבות שאנו יכולים לספק לך, כל מה שאת צריכה לעשות הוא לבקש מאיתנו, ואנו נשמח לענות לך על כל בקשה.
תמונות חתונה בכותל

מה עוד עושים בחתונה בכותל

תמונה חתונה בכותל
  • את בהחלט יכולה לערוך את הסעודה שלאחר טקס החופה בכותל בירושלים, או בסמוך לכותל או במרחק נסיעה קצרה מהכותל. יש לנו מגוון גדול מאוד של מסעדות, וגם אולם אירועים, שאנו עובדים איתם. לך נותר לבחור מה שאת רוצה, לפי טעמך, כמות האורחים שמגיעה והתקציב שלך.
  • את בהחלט יכולה לערוך את יום הצילומים לפני החופה באתרי ירושלים המדהימים, למשל חומות העיר. כמו כן, יש אפשרות שלאחר החופה תערכי, ביחד עם בעלך הטרי והאורחים, סיור מעניין באחד האתרים הקרובים לכותל, למשל מנהרות הכותל או הרובע היהודי. הצלמים יכולים להתלוות אלייך ואל בעלך, כך שתוכלי להמשיך את צילומי החתונה גם אחרי החופה.
  • יש באפשרותנו לערוך חתונה קטנה בכותל, חתונה רבת משתתפים, חתונה עם ריקודים, חתונה בלי ריקודים, כל דבר שתירצי אנו יכולים לספק לך, כאשר הכל כפי שאת רוצה, בצורה שאת רוצה.
  • אנו חברת כינור דוד מתמחים בארגון שלל אירועים בכותל, ביניהם גם חתונות. נשמח מאוד עם תעשי איתנו את החתונה ובעזרת השם, תיזכי לבנים ולבנות, וכאשר יגדל הילד, נשמח מאוד לארגן לו גם חלאקה וגם בר מצוה בכותל. אנו רואים באיחוד זוגות מצווה גדולה, בעיקר בעריכת חופה בכותל המערבי. אל תהססי, תיצרי איתנו קשר עוד היום ונארגן פגישת היכרות איתך ועם בעלך לעתיד.
תמונה חופה בכותל

צרו עימנו קשר

רוצים לחגוג חופה בכותל המערבי? שלחו לנו הודעה במייל או צרו קשר בטפון

0522600640

5/5
Call Now Button
דברו איתנו ב WhatsApp