אטרקציות לבר מצווה

הפרחת יונים

הפרחת יונים זהו טרנד נפוץ בעיקר בחתונה בשלב החופה.

כמובן שניתן להעתיק זאת לאירוע בר מצווה.

היונים הן סמל לשלום,וצבען הלבן מסמל את הרוחניות,דבר שמתחבר מאוד לכותל באופן טבעי.ֿ

בד״כ עיקר הברכה בהפרחה היא,שכשם שהיונים עולות מעלה מעלה,כך מזלו של החתן יאיר ויזרח.

קרא עוד

בובת אדמו״ר

בובת אדמו״ר הינה אטרקציה מגניבה.דבר שלא רואים בכל מקום.

הבובה מוסיפה נופך לאירוע.

מכיוון שהיא יחסית גבוהה מאוד,היא מושכת תשומת לב רבה.

בנוסף,כמובן שזה מצטלם מאוד יפה בתמונות.

קרא עוד

הבובה בד״כ משתלבת בתהלוכה,בעיקר במעגלי הריקודים של המשפחה עם צוות הנגנים.

לפרטים נוספים

הפרחת בלונים

הפרחת בלונים הפכה לאטקרציה משפחתית נפוצה.

בד״כ הבלונים מגיעים בצבעי כחול,תכלת ולבן.

את ההפרחה תמיד כדאי לשלב עם שופרות,דבר שמעלה את הרגש בכמה רמות.

ניתן לברך במספר מילים את חתן בר המצווה,לפני ההפרחה,דבר שיוסיף משמעות לעניין.

כנסו להסבר יותר מפורט

אטרקציות לבר מצווה בכותל לבר מצווה מקורית ומהנה.

מתופפים בכותל, כניסה מרקידה ומקפיצה לכותל

אנחנו אוהבים שהילד שלכם ירגיש ממש כמו מלך. כיאה למלך, אנו עורכים תהלוכה שמכניסה את חתן בר המצווה לתוך בכותל. מי שעושה את התהלוכה הם מתופפים בכותל, שהם אחת ההפתעות בכותל שהיא הלב של האירוע. הנגנים אחראים לשמחה ולריקודים הרבים שיש באירוע. ישנה אפשרות לקבל מספר סוגים של הרכבים, בהתאם לרצון הלקוחות וגודל האירוע.

הרכב נגנים לבר מצווה

חשוב לציין שכל הנגנים מגיעים עם שופרות, בנוסף לכלי נגינה שיש להם. התקיעה בשופרות זה אחד מרגעי השיא של האירוע, פעמים רבות אנשים מזילים דמעה של התרגשות במהלך התקיעה בשופר.

הפרחת יונים, רגע של תפילה לשגשוג ושלווה

אנחנו תמיד נמצאים בחזית הטרנדים עם האטרקציות לבר מצווה בכותל. הפרחת יונים זאת אטרקציה שהגיעה אלינו מהחתונות. יונים מסמלות שלום, שגשוג והרבה אור בחיים. בעת הפרחת היונים, מברכים את חתן בר המצווה שיהיה לו רק אור ושמחה בחיים. חשוב לציין, היונים שאנו מביאים מוחזקות בתנאים טובים ואין שום חשש של צער בעלי חיים בהפרחת יונים.

הפרחת בלונים, שיא הריגוש של האירוע

בין סיום התהלוכה לכניסה לכותל, ממש בבידוק הביטחוני, אנו עורכים את האטרקציה הכי מרגשת שלנו מתוך האטרקציות לבר מצווה בכותל, הפרחת בלונים. אנו מפריחים בלונים בצבע של כחול ולבן. הלבן מציין את הטוהר של דת היהדות הקדושה שלנו, אותה אנחנו מאוד אוהבים ומכבדים. הכחול מציין את קדושתה של מדינת ישראל, לה אנחנו מאחלים שגשוג להרבה שנים. במהלך הפרחת הבלונים נפתחים שערי שמיים, זה הזמן לבקש משאלות שיתגשמו לכם ויעזרו לכם בחיים. אנחנו גם נוהגים לתת להורי חתן בר המצווה את הזמן לברך את ילדם בשפע של ברכות להצלחה ואושר של הילד בחייו.

בובת אדמו"ר, הפלפל של האירוע

אחת האטרקציות לבר מצווה שהן פלפל של האירוע זאת בובת אדמו"ר. בובת אדמו"ר מורכבת מבובה גדולה שאותה מפעיל אדם. הבובה נכנסת לתוך תהלוכת הנגנים בדרך לכותל והיא מקפצת ומרקידה את המשפחה והאורחים. הרבה פעמים, אנשים רואים ממרחק את הבובה ויודעים שיש חגיגה ומצטרפים. זה מאוד כיף שחיילים, תיירים וסתם אורחים מצטרפים למעגלי הריקודים והופכים את בר המצווה לחגיגה ענקית שכל העיר רואה.

סדנת סת"ם, אטרקציה עם חיבור לשורשים

הסדנא שלנו מקרבות את הילד שלכם לשורשים של היהדות. סדנת סת"ם היא קלף שבו יש את ברכת הבית ובסופו יש 13 אותיות שצריך לצבוע ולהשלים להן את התוכן. חתן בר המצווה, משפחתו ואורחיו משלימים את האותיות וכך מתחברים ליהדות ולשורשים. הברכה נכתבת על קלף ע"י סופר סת"ם שמתמחה בכתיבת כתבי קודש. סדנת סת"ם זאת חוויה כייפית שמקרבת ומגבשת את המשפחה ומוסיפה הרבה רוחניות לאירוע.

פייטן לבר מצווה, האחראי על כל האירוע

הפייטן אחראי על הנחיית האירוע ועל העלייה לתורה של חתן בר המצווה. בנוסף, הפייטן אחראי על כל הצד הלוגיסטי של האירוע וניהול לוח הזמנים. ניתן להתאים את הפייטן לסוג האירוע ולעדה שאליה שייכים הלקוחות. יש לנו מספר פייטנים, שכל אחד יכול לערוך לכם אירוע מושלם בלי בעיות ובלי תקלות, רק כיף.

כלייזמרים לבר מצווה, אטרקציה מיוחדת לאירוע מיוחד

 הרכב הכלייזמרים בנוי מנגן קלרינט, כינור ואקורדיון, כמובן עם שופרות. ההרכב מנגן מוזיקה יותר סולידית אך שמחה באותה מידה. האטרקציה מתאימה לכל העדות והיא תשמח את כולם. אם יש לכם ראש פתוח ואתם רוצים לעשות משהו שונה, כלייזמרים זאת הלהקה בשבילכם.

אנחנו בכינור דוד תמיד שמחים שקיים  אצלנו מגוון של אטרקציות. לכל שאלה שיש לכם בנושא, תתקשרו אלינו ונשמח לענות לכם.