סדנת סת״ם

גשמיות ורוחניות ביחד

סדנת סת"ם לבר מצווה מרגשת

כתיבת סת"ם, ספרי תורה, תפילין ומזוזות, היא מיוחדות ומקודשת לעם היהודי. סוד אותיות הסת"ם, ואת הצורה המיוחדת שכותבים אותם, הם חלק מהידע שמעביר העם היהודי מאב לבן כל השנים, והוא השרשרת שמקשרת אותנו אל התורה שלנו, ואל הידע העצום שחבוי בעם היהודי.

כחלק מהאטרקציות המיוחדות, והמרשימות שלנו בבר המצווה, אנו מציעים סדנת סת"ם מופלאה, שמקשרת בין הילד, ומשפחתו לבין ספר התורה, והתפילין אותם הוא מניח ביום זה. סופר סת"ם מומחה,

ינחה את בר המצווה ואת כל בני המשפחה בדרך המיוחדת בה נכתבים אותיות הסת"ם, וייתן לכל מי שירצה את האפשרות לכתוב על קלף אמתי, בעזרת נוצה מיוחדת אותיות סת"ם. חוויה מיוחדת זו של כתיבת אותיות מקודשות כל כך כחלק מהיום המופלא הזה שבו ילד נכנס בעול המצוות מרגשת במיוחד ומעלה דמעות התרגשות בפני כל המשתתפים.

תמונה סדנת סת״ם בכותל
תמונה סדנת סת״ם בכותל

סדנת סת״ם לבר מצווה

איכות מרגשות ובלתי נשכחות

הייחוד של הסדנה שלנו מאפשר לכל מי שרוצה לכתוב אותיות סת"ם גם למי שמעולם לא החזיק נוצת כתיבה בידיו. בעזרת ההנחיה של סופר סת"ם תהיו מסוגלים להפיק תחת ידכם אותיות סת"ם אמתיות. ובנוסף, תזכו כולכם יחד לכתוב יחד על קלף את ברכת הבית, מזכרת מופלאה מהיום המיוחד הזה של חגיגת בר המצווה.

תמונות מסדנת סת״ם

תמונה סדנת סת״ם בכותל

אמית

סדנה בכותל הדרומי

תמונה סדנה כתיבת סת״ם

אליאור

סדנה בכותל

תמונה סדנה בכותל

אריק

סדנה במנהרות הכותל

סדנה לבר מצווה בירושלים

נועם

סדנה במרכז דוידסון

אטרקציה מיוחדת בכותל

סדנת סת"ם היא עוד אחת מהאטרקציות המיוחדות והיהודיות שאנחנו בכינור דוד מחדשים כל הזמן לנערי בר מצווה, ולבני המשפחה שלהם. כחלק מהחוויה המיוחדת של היום הזה עבורכם ועבור ילדכם, אנו מציעים סדנה מיוחדת, שלא נראה כמותה.

והיא סדנת הסת"ם שלנו. הסדנה הזו נבנתה במיוחד עבור בר המצווה שלכם, מתוך רצון לקשר אותו ליום המיוחד שהוא חווה, ולהדגיש בפניו ובפני האורחים שלכם כמה שאנחנו חלק משרשרת יהודית מיוחדת. סופר הסת"ם שלנו מומחה גם בכתיבת סת"ם וגם בהעברת סדנאות חווייתיות, שמתאימות במיוחד לאירוע בר מצווה ולעלייה לתורה בכותל.

תמונה סדנה בר מצווה
תמונה סדנה בכותל המערבי

חיבור לשורשים ליד הכותל

כינור דוד הוא הפתרון המושלם עבור כל מי שרוצה להכניס אופי אחר, מיוחד, ואטרקטיבי לחגיגות בר המצווה של בנו. בעזרת סדנת סת"ם שלנו, אנו משלבים ספר התורה והתפילין אותם הניח הנער לראשונה ביום זה, עם חוויה מיוחדת שלא רבים חווים במהלך חייהם, כתיבת סת"ם אמתית.

אנחנו מעבירים לכם את הסדנא בצורה חווייתית ומיוחדת, ובסיומה תקבלו מזכרת מדהימה לכל החיים שתמשיך אתכם ותזכיר לכם את היום הזה. אנו ממליצים לשלב סדנת סת"ם ייחודית באירוע שלכם, לחוויה מעצימה ומיוחדת.

אצלנו בכינור דוד תמצאו עוד שלל סדנאות, ואטרקציות ייחודיות ליום מיוחד ומדהים זה שאתם חוגגים.