בדרך לבר מצווה בירושלים

בר מצווה בירושלים

חגיגת בר מצווה בעיר הקודש ! בר מצווה בירושלים זה הרבה יותר מבר מצווה. מדובר ביום שלם של מסע רוחני שמחה , אצלינו בכינור דוד

קרא עוד »
צלם לבר מצווה בירושלים

צילום אירועים בכותל

אם החלטתם לחגוג אירוע חשוב בכותל, יהיה עליכם להיערך בהתאם. מה שאומר שתצטרכו לתכנן את כל הפרטים החל משלב ההגעה, דרך מה שקורה בהמשך האירוע,

קרא עוד »

פייטן לבר מצווה

מהו התפקיד של פייטן לבר מצווה?

שאלה שקיבלנו מפייסבוק של כינור דוד, מה תפקידו של פייטן באירוע, ואיזה פייטנים יש לכם להציא לי לבר מצווה

הפייטן מתלווה אל חתן הבר מצווה ומשפחתו מהרגע שהם יורדים מהאוטובוסים בירושלים. לפייטן יש מספר תפקידים מאוד חשובים באירוע. ראשית, הפייטן אחראי לכל הפן הלוגיסטי של האירוע.

הוא מוביל את חתן הבר מצווה ומשפחתו בכל שלב של הבר מצווה, מהירידה מהאוטובוס, דרך ארוחת הבוקר, התהלוכה המשפחתית עם הנגננים לתוך הכותל וטקס העלייה לתורה. הפייטן אחראי גם על ליווי משפחה חתן במצווה והאורחים לסיור בעיר והובלה של המשפחה והאורחים לארוחת הצהריים.

דבר נוסף שעליו אחראי הפייטן הוא, כל ניהול הטקס. הפייטן הוא זה שעושה שמח, הוא זה שמרקיד את האנשים והוא זה שדואג שכל האורחים יהיו באווירת האירוע. הפייטן גם אחראי על כל הקטע ההלכתי, ליווי חתן הבר מצווה בעלייה לתורה. הפייטן מלווה את חתן הבר מצווה לכל אורך הטקס, הפייטן נותן לחתן הבר מצווה בטחון עצמי בקריאת הפסוקים, כך שהכל יתנהל על הצד הטוב ביותר.

בחירת הפייטן היא דבר חשוב מאוד, והיא קשורה להעדפה אישית וטעם של הלקוח. אנו מציעים מספר פייטנים לבחירתכם.

תמונות הפקה בר מצווה בכותל

רב אבישי נקש

היה בעברו רב בית הכנסת בשכונת גבעון. מנוסה מאוד בהכנת ילדים, בטעמי המקרא, מתמחה בסגנון המרוקאי והוא ירושלמי. בקיא מאוד בכל מה שקשור למסורת היהודית. הרב אבישי מתאים יותר לסגנון המזרחי, הקופצני והרועש. הוא מומחה גדול בלהלהיב את כולם בשמחה הגדולה של בר המצווה.

רב אברהם שלמה

רכז לב לבנים. פייטן בעל ניסיון רב בלימוד ילדים והכנה לבר מצווה. הוא מתחבר מאוד מהר לילדים מבחינה רגשית וזורם איתם ועם המשפחה בצורה טובה. אינטרקציה טובה עם הפייטן חשוב לאירוע מסודר ושמח שחתן בר המצווה משפחתו האורחים יהנו ממנו. הרב אברהם מתאים מאוד לאירוע בסגנון קלאסי, עדין ומזמין למשפחה.

תמונה של פייטןן אברהם שלמה

פייטן לבר מצווה הוא דבר חשוב מאוד. חשוב לנו שיהיו לנו פייטנים טובים, שידאגו לעשות לכם את הבר מצווה הטוב ביותר צפו בהמלצות של כינור דוד. אצלנו תהיו בטוחים שכל פייטן שתיקחו, יהיה הבחירה הנכונה.

מאמרים באותו נושא:

דברו איתנו ב WhatsApp