בר מצווה בכותל קייטרינג, הדרך הכי טובה לפתוח את היום

כולם מכירים את הקלישאה, ארוחת בוקר היא הארוחה הכי חשובה ביום. זה נכון שבעתיים באירוע של בר מצווה בכותל.

הדרך הכי טובה לקבל ארוחת בוקר מפנקת היא עם בר מצווה בכותל קייטרינג שנותן לכם שירות של ארוחת בוקר חלבית כיד המלך. הארוחה כוללת מאפים, ירקות, סנדוויצ'ים, שתייה חמה וקרה ועוד.

לארוחת הבוקר יש שני יתרונות חשובים. הראשון, כאשר מתחילים את היום עם אוכל בבטן, יש הרבה יותר אנרגיה להמשך היום, הכולל ריקודים, שמחה והתרגשות רבה. יתרון שני הוא לוגיסטי. ארוחת הבוקר זאת ההזדמנות לרכז את כל האורחים במקום אחד לפני תחילת האירוע.

זה יאפשר לכם לדעת מי מבין האורחים הגיע, מי לא, מי עדיין מתקשה להגיע וצריך סיוע ועוד. בנוסף, בזמן הארוחה, האורחים משוחחים, נהנים ויוצרים קבוצה יותר מגובשת שאיתה האירוע נהיה יותר כייפי. 

בר בוקר לבר מצווה בירושלים

איך מתנהלת ארוחת הבוקר

הבר מצווה בכותל קייטרינג מספק שירות של ארוחת בוקר לבר מצווה בשיטת הבופה. האוכל והשתייה מוגשים בצורה מסודרת ויפה על שולחנות. מלצרים של  הקייטרינג לבר מצווה בכותל עוברים כל הזמן בין השולחנות וממלאים מחדש את המגשים שהתרוקנו.

זה מבטיח שאף אורח לא יישאר רעב. הארוחה היא ארוחה חלבית, מה שמאפשר מגוון רחב מאוד של אוכל. חשוב לציין, אם יש לכם אנשים טבעונים, או שמסיבה כלשהי לא יכולים לאכול ולשתות חלב ומוצריו, אין בעיה. בארוחה יש אוכל טבעוני רב ויש אפשרות להזמין אוכל טבעוני מיוחד, למשל קישים, סנדוויצ'ים עם ירקות, מאפים טבעונים ועוד. האוכל שאנו מביאים הוא תמיד טעים, טרי ונקי. 

צפו בארוחת קייטרינג מקומות שונים ליד הכותל

תמונות של ארוחת בוקר לבר מצווה בירושלים

כמה דברים חשובים לדעת בנקודות

צפו בפייטנים של כינור דוד

אנו ממליצים בחום לשלב פייטנים לליווי בר מצווה, תפקיד של הפייטן לבר מצווה הוא_לנהל את התפילה ובתהלוכת תופים ושופרות לעשות שמח ולשיר. ממליצים להיכנס לפייטנים

רוצים לחגוג בר מצווה בכותל ? צפו באטרקציות מותאמות עבורכם 💪

טיפ קטן אחרון. למרות שיש שפע של אוכל, ובהחלט ניתן למלא את הבטן עד הסוף, זה לא מומלץ. דבר ראשון, מיד לאחר ארוחת הבוקר יש ריקודים שקופצים ונהנים בהם, לא כדאי לעשות את זה בבטן מלאה. דבר שני, מספר שעות לאחר ארוחת הבוקר, אתם כבר מגיעים לארוחת הצהריים ששווה מאוד לשמור בשבילה מקום בבטן.

אנחנו בכינור דוד שמחים וגאים להעניק לכם שירות של בר מצווה בכותל קייטרינג לארוחת בוקר עשירה ומשביעה. 

קטגוריות במהלך האירוע ✡️

מידע רלוונטי

מידע לפי קטגוריה
עליה לתורה בירושלים כותל

עליה לתורה בכותל המערבי

עושים בר מצווה בגדול החלטתם לחגוג את בר המצווה של בנכם בירושלים, באווירת הקדושה? עשיתם החלטה נכונה. טקס בר המצווה לרבות עליה לתורה בכותל, עוצמתי

קרא עוד »

כנסו לחבילות בר מצווה בכותל

חדש ✡️ חנות בר מצווה 👇

עצור! 👈 פייטנים של כינור דוד 🔯

מאמרים באותו נושא:

ברכת כוהנים בכותל
ברכת כוהנים בכותל

ברכות לחתן הבר מצווה איך אפשר לברך את חתן הבר מצווה ? בסוף מעגלי ריקודים, אנחנו עוצרים ליד התצפית לכיוון הר הזיתים וכל

קרא עוד »