ארוחת בוקר ליד הכותל

אנחנו רוצים שתהיה לכם הרבה אנרגיה לחגיגת בר המצווה. ארוחת בוקר ליד הכותל היא הדרך שבה תוכלו לקבל את האורחים, ולפנק אותם בארוחת בוקר, שתתן להם אנרגיה להמשך היום

צפו בסרטון הסבר ״ ארוחת בוקר ליד הכותל ״

ישנן שלוש אופציות לארוחת בוקר בכותל

האופציה העיקרית, הנגישה והקלה ביותר היא הרחבה של מרכז דוידסון. מרכז דוידסון הוא גן לאומי הממוקם בצד הימני של רחבת הכותל. בכניסה  לגן יש רחבה גדולה ששם מתקיימת ארוחת הבוקר. ברחבה יש שירותים מסודרים, מקומות ישיבה הצללה ועוד. המקום הוא סמוך למסעדת היוקרה בין הקשתות, שאיתה אנחנו עובדים.

תמונה ארוחת בוקר ליד הכותל

אופציה נוספת לארוחת בוקר לבר מצווה בירושלים  היא ברובע היהודי, ששם יש בחירה בין שניי בתי קפה שאיתם אנחנו עובדים. במיקום זה יש מעט יותר לוגיסטיקה, ויש צורך בהליכה קצרה למסעדות של הרובע, ומהמסעדות דרך הסמטאות, לשער האשפות, שממנו מתחילה תהלוכת בר המצווה המהודרת.

כל ההליכה תלווה בפייטן שייתן הדרכה לבאי האירוע, וידאג לכל מה שקשור ללוגיסטיקה.

מה אתם מקבלים מאיתנו בארוחת הבוקר לבר מצווה

מבחינת אוכל אתם מקבלים מאיתנו מאפים מתוקים ומלוחים, כריכונים, פלטת ירקות עם מטבלים, שתייה חמה שבאה בצורת מיחם של מים חמים  שיש בו קפה, נס קפה וסוגים שונים של  תה.

כמו כן יש שתייה קרה, גם ממוגזת ממשפחת הקולה וגם מתוקה ממשפחת פריגת. כמובן שיש גם מים.

יש אפשרות לעשות שדרוג טוב לארוחה ולהוסיף פלטת פירות העונה וטורטיות.

תמונה ארוחת בוקר בכותל

כל האוכל שלנו היא טרי טעים ונקי, אין לנו פשרות בנושא. כמו כן, הכשרות שלנו היא כשרות בד"ץ העדה החרדית, כך שלדתיים אין שום בעיה לאכול מכל האוכל. 

העלות של ארוחת הבוקר היא לפי מנה, כאשר לרוב אנחנו לא מחייבים ילדים מתחת לגיל חמש.

תמונה ארוחת בוקר בירושלים

דברים נוספים שחשוב לדעת על ארוחת הבוקר

ארוחת בוקר בכותל מאפשרת את תחילת בר המצווה מיד לאחר הארוחה וחוסכת את הצורך לעשות ארוחת בוקר בדרך לירושלים, שמורידה את האורחים מהאוטובוסים לארוחה ומעלה אותם בחזרה, וסתם יוצרת טרטור מיותר.

ארוחת בוקר ליד הכותל היא דרך נהדרת ומומלצת מאוד להתחיל את אירוע בר המצווה הגדול, בתיאבון.

קטגוריות במהלך האירוע ✡️

מידע רלוונטי

מידע לפי קטגוריה
עליה לתורה בירושלים כותל

עליה לתורה בכותל המערבי

עושים בר מצווה בגדול החלטתם לחגוג את בר המצווה של בנכם בירושלים, באווירת הקדושה? עשיתם החלטה נכונה. טקס בר המצווה לרבות עליה לתורה בכותל, עוצמתי

קרא עוד »
בית כנסת באזור הכותל

בר מצווה בבתי כנסת בכותל

הכותל המערבי נמצא ברובע היהודי בירושלים. אם מסיבה כלשהי, אין באפשרותכם או שאינכם מעוניינים, לערוך בר מצווה במתחם הכותל עצמו, אפשר ובהחלט מומלץ לערוך בר

קרא עוד »

כנסו לחבילות בר מצווה בכותל

חדש ✡️ חנות בר מצווה 👇

עצור! 👈 פייטנים של כינור דוד 🔯

מאמרים באותו נושא:

דילוג לתוכן