יש לנו שינוי קטן במיקום הארוחת הבוקר בכותל

בעקבות אילוצים, אנו מבשרים לכם שחל שינוי במיקום ארוחת הבוקר שמתחילה את יום האירוע של בר מצווה בכותל. מה השינוי ולמה? זה במאמר.

עד לפני זמן קצר, הייתה ארוחת הבוקר מתקיימת ברחבה הסמוכה למרכז דוידסון, צמוד לכניסה הראשית של האתר. לאחרונה, יצאה הוראה של החברה לפיתוח הרובע, שהיא החברה שבבעלותה השטח שבו מתקיימת ארוחת הבוקר, שאסור להציב שולחנות ולקיים אירועים ברחבה, כאשר ההוראה כתובה על שלטים רבים שנמצאים במקום.

המשמעות של הוראה זו היא שלא ניתן לקיים את ארוחת הבוקר המסורתית ברחבה.

צפו בסרט וידאו הסבר

המיקום החדש של ארוחת הבוקר הוא ברחבה הימנית שמעבר לשער האשפות, קרי כאשר יוצאים משער האשפות, הרחבה תהיה מצד ימין.

שער האשפות הוא הכניסה הראשית לכותל המערבי, וברחבה שבה מתקיימת ארוחת הבוקר סמוכה למקום שבו מתחילה תהלוכת הנגנים שמכניסה את חתן בר המצווה, משפחתו ואורחיו, לתוך רחבת הכותל.

איסור לערוך ארוחת בוקר בכותל
שלט שמוצב ברחבה ליד הכותל

האם עוד משהו השתנה חוץ מהמיקום?

התשובה היא לא.

  1. השינוי במיקום ארוחת הבוקר לא הביא לשינוי בדרך שבה מתנהלת ארוחת הבוקר ובמרכיבים של ארוחת הבוקר. אתם תקבלו גם עכשיו, כמו מקודם, ארוחה איכותית שכוללת מאפים מתוקים, מאפים מלוחים, פלטת ירקות, שתייה חמה וקרה, שדרוגים של טורטיות ופירות העונה ועוד דברים נוספים שתירצו, השמיים הם הגבול
  2.  מעבר לאוכל יהיה לכם הצללה במקום, מפות יפות, כלים חד פעמיים איכותיים, מלצר שיפקח על הבופה, כך שלא יחסר כלום ואת כל הפינוקים שאנו תמיד נותנים ללקוחות שלנו באהבה. המיקום החדש גם אינו משבש את סדר היום.

אחרי ארוחת הבוקר, תתחיל תהלוכת הנגנים שנכנסת לכותל ואחריה העלייה לתורה, סיור אם תירצו וכמובן ארוחת הצהריים טעימה ומשביעה שמסיימת את היום עם אורחים שמחים ומרוצים, כפי שהתחיל היום.

 

מיקום חדש של ארוחת בוקר לבר מצווה
מקום לארוחת בוקר בכותל

זוהי דוגמא למה צריך חברה מקצועית.

שינוי במיקום ארוחת הבוקר מראה כמה חשובה חבר מקצועית שמארגנת בר מצוות. תארו לכם שהייתם מארגנים את ארוחת הבוקר לבד והיו משנים לכם פתאום את מיקום הארוחה.

תארו לכם שהקייטרינג לא היה מוכן לעבוד במיקום החדש, זה יכול לקרות. תארו לכם את כאב הראש שבלמצוא קייטרינג חדש זמן קצר לפני האירוע, כאשר בעלי הקייטרינג יודעים שאתם בלחץ ומעלים את המחירים כי הם יודעים שתפסו אתכם במצב לא טוב. תהיו עם ראש שקט ותזמינו חברה מקצועית.

ארוחת בוקר לבר מצווה בכותל

חברת כינור דוד היא חברה שמתמחה בארגון אירועים של בר מצווה בכותל כבר הרבה זמן. זה אומר שכל שינוי שחל עלינו, כולל שינוי במיקום ארוחת הבוקר, הוא לא דבר שאנחנו לא יכולים להתמודד איתו.

לכן, כאשר תארגנו אירוע של בר מצווה איתנו, תהיו בטוחים שהאירוע יתקיים במתכונת של שמחה וקדושה, לא משנה איזה אילוצים יהיו עלינו ומחוץ לשליטתנו, כמו הוראות של רשות מקומית או הוראות של המשטרה. אל תתפשרו על האירוע של בנכם, תתקשרו עלינו עכשיו, נשמח לדבר אתכם.

קטגוריות במהלך האירוע ✡️

מידע רלוונטי

מידע לפי קטגוריה
עקוב אחרינו:

כנסו לחבילות בר מצווה בכותל

חדש ✡️ חנות בר מצווה 👇

חובה לכל מי שמארגן בר מצווה בכותל

עצור! 👈 פייטנים של כינור דוד 🔯

מאמרים באותו נושא:

רוצים לחסוך עד 1900 שקל

דילוג לתוכן