מה צריך ללמוד לבר מצווה בכותל

כפי שאתם יודעים, החלק המרכזי של בר מצווה הוא העלייה לתורה, עלייה שבה קוראים את ההפטרה, שזה קריאה מהכתבים הקדושים של הדת היהודית.

הרבה נערים חוששים ושואלים את עצמם מה צריך ללמוד לבר מצווה בכותל? השאלה הזאת, לעתים, נובעת מחשש של הנערים שצריך ללמוד הרבה לעלייה לתורה והם עלולים לא להבין מה צריך לקרוא, מה שייצור מבוכה בטקס.

קודם כל, אל חשש. מה שצריך ללמוד הם מספר טקסטים קלים יחסית, טקסטים שאפשר ללמוד אותם יחסית בקלות. אנחנו אוהבים לעזור לכם תמיד, אז הנגשנו לכם חלק ממה שצריך לקרוא באתר שלנו. אנו מקווים תמיד לעזור לכם בכל דבר

יאללה מתחילים ( צפו בהדרכה )

כאן ניתן להוריד את סדר התפילה לבר מצווה בשפה עברית 👇👇👇

Here you can download the prayer order for a bar mitzvah in English

הקלטה קוליט לסדר תפילה

תוכנית לימוד 👈

חלק מספר 1 🎯

תפילה לבר מצווה

חלק שני, ברכות התורה 🎯

לימוד בר מצווה

קריאת שמע

ברכות לספר תורה ❗️

לימוד בר מצווה בכותל

מה קוראים בעלייה לתורה

יש שני חלקים שצריך לדעת במה צריך ללמוד לבר מצווה בכותל.

1.ברכות הטלית, התפילין קריאת שמע וברכות ספר התורה החלק הזה מצריך למידה אך הלמידה היא יחסית קלה ואין שום צורך לזכור שום דבר בעל פה. אין בקריאה זו ניגון וטעמים. הקריאה היא מתוך סידור נוח בזמן אמת.

סדר הברכות הוא: ברכות הטלית, ברכות תפילין, תפילת קריאת שמע והברכות של העולה לתורה.

2.לימוד הפרשה כל פרשה לפי התאריך העברי שבו נולד חתן בר המצווה, כאשר בתאריך זה מתקיים בר המצווה. קריאה זו היא לפי טעמים וצריך ללמוד אותה היטב. שוב, לא דבר מסובך שצריך לפחד ממנו.

קבלו את פייטן לבר מצווה מורדכי מושיא

אנשי מפתיח בטקס בר מצווה בכותל

רוצים לדעת מי מנהל את האירוע של טקס בר מצווה, פיטן, נגנים, טקס עליה לתורה, סיורי בר מצווה.

לפריטים לחץ כאן

שירות הנגשה של חומרי לימוד לבר המצווה

אנחנו תמיד עוזרים לכם בכל דבר, כולל במה צריך ללמוד לבר מצווה בכותל. אנחנו מנגישים לכם את כל הברכות שצריכים לקרוא בעלייה לתורה, כשולחן ערוך שמקל מאוד על הלימוד שלהן. כל מה שצריך לעשות זה להיכנס ללינק ולהתחיל ללמוד.

אנחנו גם דאגנו להקלטה של הברכות לפי הספר, מה שיאפשר לחתן בר המצווה לשמוע את הברכות גם כאשר אינו יכול לקורא אותן. יש לנו אתר מסודר שיש לכם בו את כל ההסברים על כל דבר שצריך לדעת על בר מצווה בכלל, ובר מצווה בכותל בפרט. תמיד תדעו שיש לכם למי לפנות לקבל עצה והדרכה.

מה קוראים בפרשה

החלק השני של מה צריך ללמוד לבר מצווה בכותל הוא קריאת פרשת השבוע שבה נולד חתן בר המצווה. איזה פרשה נולד הילד שלכם? בדיוק בשביל זה יש לנו מחשבון בר מצווה. במחשבון הזה אתם מזינים בקלות את התאריך העברי והלועזי של הילד. המחשבון מיד נותן לכם בדיוק איזה פרשה אתם צריכים ללמוד. מומלץ מאוד להתחיל ללמוד את הפרשה זמן מה לפני תאריך בר המצווה, ככל שהילד ילמד יותר, כך יהיה לו בטחון רב יותר בעת הקריאה בעלייה לתורה. אם אתם צריכים עצה מי טוב ללמד את הילד שלכם, אנו נשמח לעזור לכם בזה.

שיעורי בר מצווה

אנחנו בכינור דוד שמחים לתת לכם את הידע של  מה צריך ללמוד לבר מצווה בכותל, כחלק מהרצון התמידי שלנו לעזור ללקוחות שלנו.

קטגוריות במהלך האירוע ✡️

מידע רלוונטי

מידע לפי קטגוריה

כנסו לחבילות בר מצווה בכותל

חדש ✡️ חנות בר מצווה 👇

עצור! 👈 פייטנים של כינור דוד 🔯