בדרך לבר מצווה בירושלים

בר מצווה בירושלים

חגיגת בר מצווה בעיר הקודש ! בר מצווה בירושלים זה הרבה יותר מבר מצווה. מדובר ביום שלם של מסע רוחני שמחה , אצלינו בכינור דוד

קרא עוד »
צלם לבר מצווה בירושלים

צילום אירועים בכותל

אם החלטתם לחגוג אירוע חשוב בכותל, יהיה עליכם להיערך בהתאם. מה שאומר שתצטרכו לתכנן את כל הפרטים החל משלב ההגעה, דרך מה שקורה בהמשך האירוע,

קרא עוד »
תופים ושופרות בכותל כינור דוד

מתופפים לבר מצווה

בר המצווה בשיתוף מתופפים לבר מצווה היא הארוע המרגש ביותר שחווה נער יהודי. זהו הרגע בו הוא הופך מילד לגבר. הרגע בו הוא מקבל עליו

קרא עוד »

סמיון גרפמן

המלצה של סמיון

היה לנו הכבוד והעונג לעשות בר מצווה לאחיין של סמיון המפורסם מאוד מהסרטונים ביוטיוב והפייסבוק. יש לנו הכבוד הגדול שיהי לנו ממנו המלצה על בר מצווה בכותל שערכנו למשפחתו.

תמונה בר מצווה לסמיון גרפמן

זכינו בכבוד גדול לקבל המלצה על בר מצווה של סמיון היקר

משפחתו של סמיון הגיעה מניו יורק הרחוקה לכותל המערבי הקדוש, על מנת לחגוג את בר המצווה לאחיין של סמיון. הייתה שמחה גדולה ואירוע מדהים. כל עם ישראל, תלמידי בתי ספר, צעירים ועוד, שראו את סמיון, הצטרפו לחגיגה הגדולה.

כל המצטרפים לאירוע עשו אותו שמח, מרגש ומרהיב שבעתיים. אנו רוצים להודות מקרב לב לסמיון ומשפחתו שזיכו אותנו במעמד של ארגון הבר מצווה לאחיין של סמיון. אנו מאחלים לסמיון ולמשפחתו את כל הטוב שבעולם ושיזכו לעוד שמחות רבות.

צפו באירוע בר מצווה והמלצה של סמיון היקר

למה כדי לעשות בר מצווה בכותל?

הכותל הוא ליבו של העם היהודי. זהו שריד מבית המקדש, והמקום בו החיבור עם הקב"ה הוא הקרוב ביותר.

בר מצווה בכותל משלבת חוויה רוחנית עם חגיגה גדולה, שתהפוך את הבר מצווה לאירוע בלתי נשכח לחתן הבר מצווה, למשפחתו ולאורחים. בנוסף, הכותל נמצא בירושלים, שזוהי עיר הקודש שניתן לסייר בה לפני או אחרי בר מצווה, וליהנות מיופיה. מסביב לכותל יש מסעדות ואולמות טובים, כך שניתן לאכול טוב ולחגוג לאחר העלייה לתורה.

אם לא רוצים לנסוע באותו היום של הבר מצווה הביתה, ניתן לשכור חדר באחת האכסניות הרבות הנמצאות מסביב לכותל.

מה מומלץ שיהיה בבר מצווה

מומלץ מאוד שיהיו צלמים באירוע כך שיהיה לכם מזכרת מהאירוע לשנים הבאות. להקת נגנים גם היא מומלצת, להקת נגנים עושה שמח לאורחים ומשדרגת מאוד את אווירת האירוע.

ניתן לעשות את העלייה לתורה בסמוך לחלק של הנשים, כך שנשות המשפחה תוכלנה לשמוע את הסלסולים של חתן בר המצווה, וכמובן לזרוק סוכריות על החוגגים, לפי מיטב המסורת. מומלץ מאוד לדעת מה התקציב של האירוע, ולא לשכוח הוצאות נלוות לאירוע, כמו למשל בגדים לחתן בר המצווה ומשפחתו.

אם נהנתם מהאירוע של הבר מצווה, תמיד נחמד לתת המלצות על בר מצווה בכותל.

מאמרים באותו נושא:

Call Now Button
שינוי גודל גופנים
דברו איתנו ב WhatsApp