מחיר בר מצווה בכותל

אנחנו רוצים לתת לכם את כל המידע שיש לנו על ארגון בר מצווה כך שתוכלו לארגן את בר המצווה הטובה ביותר שאפשר.

ריכזנו בעבורכם את המחיר של כל דבר שאתם צריכים בשביל בר המצווה בכותל, כך שתוכלו לעשות חישוב כללי של מה ההוצאה שתהיה לכם.

חישוב מחיר לבר מצווה לפי אורחים

כמות האורחים שיש לכם בהחלט תשפיע על המחיר של בר המצווה. כמו כן, גם היחס בין מבוגרים לילדים גם הוא משפיע מאוד על המחיר.

כמות האורחים משפיעה על כמות האוטובוסים או המיניבוסים שאתם צריכים לקחת. קחו בחשבון שמיניבוס יכול להכיל 20 איש, אוטובוס עד 53 או עד 60. אין אפשרות לקחת אנשים בעמידה ולכן חובה לחשב מקומות לכולם.

כמות האורחים גם משפיעה על כמות המנות שאתם צריכים להזמין הן בארוחת הבוקר והן בארוחת הצהריים. במקרה זה יש גם חשיבות להרכב האורחים. אם יש לכם הרבה ילדים, המחיר יהיה נמוך יותר יחסית כי לרוב במסעדות יש תפריט ילדים מוזל.

אם יש לכם אנשים שאוהבים מאוד בשר עשיר, זה ישפיע על המחיר כי ככל שיש יותר מבחר של בשר במנות וככל שהבשר הוא יותר איכותי, כך המחיר יעלה.

תמונה בר מצווה בכותל
ברכות לחתן הבר מצווה

כמובן שכל נושא המשקאות החריפים הוא נושא שבהחלט יכול להוסיף לכם עלויות, וגם פה הדבר תלוי במה אתם חושבים שהאורחים מצפים שתתנו להם.

אי אפשר לדעת מה תהיה העלות הסופית של אירוע בר המצווה עד שלא מתאמים מראש את כל הדברים ועד שלא רואים כמה אורחים באמת הגיעו לאירוע.

חשוב לדעת איזה אטרקציות נפוצות יש, כי זה משפיע על המחיר.

צפו במקומות לעריכת בר מצווה בכותל

תהלוכת מתופפים

התהלוכה מלווה אתכם מהרגע שירדתם מהאוטובוס ועד הכניסה לכותל, ולעתים גם בסיור בעיר ובדרך למסעדה.

התהלוכה לרוב מורכבת ממתופפים, כליזמרים ושופרות. אם תרצו להוסיף עוד כלים ועוד נגנים, כמובן שהדבר יהיה כרוך בעוד תשלום נוסף.

תמונה מתופפים בכותל כינור דוד
תהלוכת מתופפים בכותל

הפרחת בלונים

הפרחת בלונים הוא אחד מהרגעים המרגשים בטקס הבר מצווה. הפרחת הבלונים נערכת סמוך לכניסה למתחם הכותל, מיד לאחר שמסתיימת תהלוכת הנגנים.

לפני הפרחת הבלונים ההורים מברכים את בנם, חתן בר המצווה, ונהוג לבקש משאלות על כל דבר שיעזור לכם בחיים.

טקס הפרחת בלונים בכותל
הפרחת בלונים בכותל

בובת חסיד

בובת חסיד היא בובה ענקית של חסיד שאדם בתוכה מפעיל אותה. הבובה רוקדת, מקפצת ועושה פעלולים. זוהי אטרקציה טובה מאוד לילדים והיא גם מושכת הרבה אנשים מסביב, שמצטרפים לחגיגה.

חשוב לציין שאם תרצו עוד אטרקציות לבר מצווה בכותל, יש אפשרות לעשות זאת. כמובן תצטרכו לתאם זאת איתנו וכמובן שהדבר ישפיע על המחיר של האירוע.

תמונה אטרקציות לבר מצווה בכותל
צילומים ליד בובת אדמור בדרך לכותל

סיור בר מצווה, אטרקציה מצויינת למשפחה ולאורחים

זוהי רשימה של המקומות שמומלצים לסיור בר מצווה, כולל העלות של המקומת האלו.

מנהרות הכותל

אתר סגור. סיור שעורך כשעה וחצי. סיור מודרך. שילוב של מיסטיקה וארכיאולוגיה. קיימת חובת עמידה בזמנים. עד 35 איש לקבוצה.עלות הסיור: מבוגר- 30 ₪, ילד- 15 ש"ח.

קבר דוד

אתר פתוח. מתחם מאוד גדול הכולל את הציון והתצפית שמעליו. כניסה חינם. אנו ממליצים לקחת מדריך בתשלום.

סיור גגות

אתר פתוח. כולל מדרגות, כך שפחות מתאים למי שאינו מיטיב לכת. הסיור כולל תצפית לנוף המרהיב של העיר העתיקה וגם תצפית על אזור הר הבית. כניסה חינם – מומלץ מאוד לקחת מדריך בתשלום .

שרשרת הדורות

אתר סגור. סיור שעורך כ-45 דקות. הסיור מודרך. בסיור יש שילוב מרהיב של של טכנולוגיה וארכיאולוגיה. מוזיאון זכוכית המשלב עשן ותאורה. יש חובת עמידה בזמנים. עד 35 איש לקבוצה.עלות הסיור: מבוגר- 25 ₪, ילד-15 ₪

בית כנסת החורבה

אתר סגור. סיור שעורך כ-45 דקות. סיור מודרך. אחד מבתי הכנסת המפוארים ביותר שיש בארץ. מאוד מומלץ כחוויה שלאחר בר המצווה בכותל, שכן הכותל מחליף, בית כנסת, ובהחלט נחמד יהיה לתת לחתן בר המצווה הרגשה של בית כנסת. עלות הסיור:מבוגר-25 ₪,ילד-15 ₪.

עיר דוד

אתר פתוח. סיור שעורך כשעתיים וחצי. סיור מודרך. כולל מדרגות והרבה הליכה, כך שאינו מומלץ למי שלא מיטיב לכת.עלות הסיור: מבוגר-45 ₪,ילד-35 ₪

מרכז דוידסון 

אתר פתוח וסגור. כולל את הגן הארכיאולוגי ומוזיאון. סיור שעורך כשעתיים. אנו ממליצים מאוד לקחת מדריך בתוספת תשלום.עלות הסיור: מבוגר-30 ₪,ילד-16

כמה עולה לעשות בר מצווה בית כנסת בירושלים

מי שמסיבה כלשהי אינו יכול או אינו מעוניין לעשות בר מצווה בכותל, למשל כי הוא כבר עשה כזאת בעבר, יכול בהחלט לבקר בעיר הקודש ולעשות בה בר מצווה באחד מבתי הכנסת המפוארים של ירושלים.

זוהי רשימת בתי הכנסת שקיימים בעיר, והמחיר שלהם.

בית הכנסת חורבה

בית כנסת החורבה

נמצא ברובע היהודי. זהו בית כנסת מפואר מאוד שעבר שיקום מחדש ונפתח לפני 5 שנים. עלות המקום: כ-כ3000 ש"ח.

תמונה בית כנסת בן זכאי

בית הכנסת בן זכאי

גם הוא נמצא ברובע היהודי. בית כנסת זה הוא אחד מארבעת בתי הכנסת הספרדיים. מבנה בית בית הכנסת הזה הוא עתיק ומרשים. ארון הקודש שבו הובא במיוחד מאיטליה. עלות המקום: כ-2500 ש"ח.

תמונה בית כנסת האינסמבולי

ביכנ"ס האיסטנבולי

בית כנסת זה נמצא בסמוך לביכנ"ס בן זכאי, כחלק ממכלול של ארבעה בתי כנסת ספרדיים. מבנה בית הכנסת הוא גדול וארון הקודש שבו מדהים ביופיו. עלות המקום: כ-2500 ש"ח.

יחודיותו של בית כנסת זה היא בשכונה שבה הוא ממוקם. זו השכונה הראשונה שיצאה אל מחוץ לחומות העיר העתיקה. כיום  השכונה  נחשבת למאוד יוקרתית, מתויירת מאוד ומרהיבה ביופיה.

בתי כנסת ליד הבית

הרבה משפחות מעדיפות לא לערוך בר מצווה מחוץ לעיר שהם גרים בה, ולחגוג את בר המצווה ושבת חתן בבית כנסת שבשכונה שלהם.

הסיבה לכך היא שבגלל  שאתם כבר מכירים את המקום ,אין לכם צורך בהרבה לוגיסטיקה, הכל מוכן כבר מראש וגם תחסכו הרבה כסף.

ישנם מקומות נוספים שבהם תוכלו לערוך בר מצווה מלבד ירושלים.

הפקת בר מצווה בבית כנסת
הוצאת ספר תורה בבית כנסת
תמונה בר מצווה במצדה

בר מצווה במצדה

מחיר הכניסה למצדה, כולל רכבל הלוך חזור: מבוגר – 76 ש״ח, נוער מגיל 5 עד 17 – 43 ₪. כמובן שיש צורך להוסיף כסף על נגנים הסעות ארוחות וצלמים.

בר מצווה בצפת

העיר העתיקה של צפת מזכירה מאוד את הרובע היהודי בירושלים. האווירה היא מיסטית מאוד ונותנת הרגשה של רוחניות והתרגשות. אירועי בר מצווה בצפת לרוב מתקיימים בבית הכנסת הספרדי אבוהב.

תמונה הפקת בר מצווה בבית מלון

בר מצווה בבית מלון

מקום מצוין לערוך בו בר מצווה הוא במלון. ברוב המלונות יש בתי כנסת, ככה שאין בעיה הילכתית של קיום טקס בר המצווה מחוץ לבית כנסת. בית מלון הוא מצוין לעונת החורף שבה יש גשם, וכמובן יש בו שפע של אוכל לאורחים.

עד כאן נתנו לכם מדריך של כל הדברים שמשפיעם על העלות של בר מצווה, ובכך אנו מקווים לעזור לכם לתכנן את בר המצווה של בנכם.

מומלץ מאוד לערוך בר מצווה עם חברה מקצועית שתארגן לכם את כל הדברים הקטנים ותחסוך לכם בעלויות.

חברת כינור דוד היא החברה המומלצת ביותר לארגון בר מצווה בכותל. יש לה ניסיון רב בתחום, והצוות יודע לדאוג לכל הפרטים הכי קטנים, כך שאתם לא תצטרכו לדאוג לכלום, אלא רק ליהנות מהאירוע.

הכותרות שלנו
נגנים לבר מצווה בכותל

מתופפים לכותל

מתופפים לכותל- לבר מצווה בירושלים – רעיון מוצלח. ✅ תגיות: נגנים בכותל, אטרקציות לבר מצווה, מחשבון בר מצווה, ארוחת בוקר, מסעדות שיתוף ב facebook Facebook

קרא עוד »
עקוב אחרינו:

כנסו לחבילות בר מצווה בכותל

פורום בר מצווה בכותל

פורום בר מצווה
כנסו לפורום

מאמרים באותו נושא: