כמה עולה בר מצווה בכותל?

מעוניינים לדעת כמה עולה הפקת אירוע בר מצווה בכותל, רוצים מידע על מחירים וסדר היום? רוצים להעניק לבנכם , נער בר המצווה הזדמנות לחוות את יום שמחתו בצורה המושלמת ביותר? אין לכם זמן על מנת לבנות תכנון בעצמכם ואתם מעוניינים לשכור שירותים מסודרים של חברה בעלת ניסיון שתארגן לכם את החגיגה?

צפו בסרט שמסביר על עליות וסדר יום של בר מצווה בכותל

כמה עולה לעשות בר מצווה בכותל

אנו בכינור דוד נמצאים כאן ממש בעבורכם כדי לשבר לכם שאל דאגה! הטקס המיוחד שלכם בכותל יהיה מאורגן על הצד הטוב ביותר. לפני שתדעו כמה עולה בר מצווה בכותל, חשוב שנפרט לכם מה כולל האירוע ואילו שירותים נכנסים בסל הכללי , כך תוכלו להתרשם באופן יסודי ולהבין מה כוללת הצעת המחיר.

קודם כל חשוב להבין שאירוע בר מצווה בירושלים הוא אירוע מיוחד ביותר שמקשר בין הילד להוריו , בין הילד לאדמת ארץ ישראל ובין רוחניות לגשמיות. היום הזה בו בנכם מקבל על עצמו עול תורה הוא יום מרגש ובלתי נשכח וכדאי יהיה שהאירוע יהיה מתוכנן לפרטיו על הצד הטוב ביותר.

תמונה בר מצווה בכותל מחיר
טקס הפרחת בלונים בכותל ( צולם כינור דוד )

לפניכם מהלך היום באופן מקוצר

הסעות

אוטובוס מפואר ילווה אתכם למשך כל היום – 12 שעות לתחנות השונות באירוע

ארוחת בוקר בכותל

ארוחת בוקר בשטח הפתוח ליד הכניסה לבית דוידסון. שם יחכה לכם בר בסגנון בופה עשיר עם מלוחים ומתוקים, כל סוגי השתייה, פלטת ירקות, כריכונים במילויים שונים ועוד.

ארוחת בוקר במסעדה

האפשרות השנייה היא לסעוד במסעדה באזור הכותל כמו מסעדת מונטיפיורי היוקרתית וליהנות מבילוי אינטימי ומשפחתי.

תהלוכת מתופפים

החלק המרכזי של האירוע, אותו ילווה פייטן ונגנים (קלרינט ותוף) בלווי תהלוכת דרבוקות ושופרות. תוך כדי האירוע תהיה עצירה לאטרקציה מיוחדת של ריקודים עם בובת ענק של חסיד שתפתיע משום מקום את חתן בר המצווה.

הנחת התפילין והעלייה לתורה

איש צוות מטעמנו ישמור שני שולחנות קרובים בעזרת הגברים והנשים כדי שכל המשפחה תוכל להיות קרובה לחתן בר המצווה ולשמוע אותו מנעים בקולו ובעלייה לתורה.

סיורים ומסעדות

לאחר הנחת התפילין ועלייה לתורה ניתן להמשיך לסיור או לקנח בארוחת צהריים במסעדה.

הכותרות שלנו
בר מצווה בכותל בחום כבד

בר מצווה בכותל בקיץ

כל אירוע משפחתי, כמו בר מצווה למשל, עלול להיות כרוך בהרבה מאד לחצים, עגמות נפש ותקלות. רבים מאתנו מקבלים זאת כחלק בלתי נפרד מן השמחה…

קרא עוד »
עקוב אחרינו:

כנסו לחבילות בר מצווה בכותל

מאמרים באותו נושא: