הסעות ושאטלים לכותל חינם וללא עלות

ישנה אפשרות להגיע לכותל בשירות של הסעות לכותל ללא עלות, במספר דרכים, אלה הן הדרכים.

בשביל מה צריך הסעות חינם הסעות

ישנן משפחות שלא מעוניינות להגיע בשירות ההסעות שאנו מציעים, שירות שהוא מצוין ומומלץ מאוד. יכול להיות שהמשפחה קטנה מאוד, יכול להיות שהאורחים מגיעים מכל קצוות הארץ ויכולה להיות גם סיבה תקציבית. ההסעות לכותל הן בחינם  והן פתרון מצוין למי שרוצה להגיע לכותל ללא תשלום.

חשוב מאוד להירשם לשירות ההסעות מראש, כאשר אנחנו יכולים לעזור לכם ברישום. אם לא תירשמו מראש ולא תשמרו לכם מקום, סביר להניח שלא תוכלו לעלות להסעות.

יודעתם שיש מספר הרכבים לליווי בכותל?

כנסו קטגוריה מוזיקה בכותל, שאנו מסבירים איזה להקות של מתופפים ניתן להזמין לכותל

לפריטים לחץ כאן

אלה שני סוגי השאטלים שנוסעים לכותל בחינם.

הסוג הראשון של השאטלים לכותל המערבי הוא רכבת הכותל. רכבת הכותל היא רכבת הבנויה משני קרונות שיכולים לשאת עד כ-56 איש. בנוסף ישנו מיניבוס שמכיל, בדרך כלל 20 איש. שני השאטלים יוצאים בימיי שני וחמישי, לא בראש חודש ולא בשאר ימות השנה, כאשר שעות היציאה שלהם הן, 8:30 ל-13:30. תדירות השאטלים היא בערך כל חצי שעה ארבעים דקות.

מבחינת מקום יציאת השאטלים, המיניבוסים יוצאים מחניון קרתא\ חניון B ליד האוטובוסים. הרכבת יוצאת משער יפו, כאשר שני המקומות סמוכים אחד לשני. השאטלים יוצאים בהלוך לכיוון שער האשפות\ כיכר גורן, שזאת נקודת הכניסה לכותל. בחזרה יוצאים השאטלים משער האשפות עד לשער יפו\ אזור ממילא.

תמונה איפה לחנות בכותל

שירות הסעות של עיריית ירושלים ללא עלות.

עיריית ירושלים גם נותנת שירות של שאטלים לכותל, כאשר השאטלים יוצאים מחניון מתחם התחנה. החניון נמצא בערך 15 דקות נסיעה מהכותל. סוג השאטלים שיוצאים הם מיניבוסים שיוצאים בערך כל 20 דקות חצי שעה. הבחירה בשאטלים היא כמובן בעיקר לפי מקום פנוי וכמות האורחים שמגיעים.

קחו בחשבון שלא בטוח שכל המשפחה תוכל לעלות על הסעה אחת, דבר שהוא מאוד חשוב בתיאום איתנו ובקביעת לו"ז של יום בר המצווה. השירות של עיריית ירושלים הוא גם אמין וטוב, אפשר בהחלט להשתמש בו.

חניה ליד הכותל חניון ממילא

סיכום בנקודות על הסעות חינם לכותל

איפה ניתן לחנות בכותל

קבל הסבר כולל הדרכה ״וידאו״ איפה ניתן לחנות את הרכבך באזור הכותל

לפריטים לחץ כאן

תמונה הסעות לבר מצווה

אנחנו בכינור דוד תמיד שמחים לתת לכם מידע על דרכים שיסייעו לכם בתכנון וביצוע של אירוע בר מצווה בכותל. אם יש לכם שאלות לגבי הסעות לכותל ללא עלות, או על כל נושא אחר, אתם יותר ממוזמנים להתקשר אלינו.

קטגוריות במהלך האירוע ✡️

מידע רלוונטי

מידע לפי קטגוריה
עקוב אחרינו:

כנסו לחבילות בר מצווה בכותל

חדש ✡️ חנות בר מצווה 👇

חובה לכל מי שמארגן בר מצווה בכותל

עצור! 👈 פייטנים של כינור דוד 🔯

מאמרים באותו נושא:

רוצים לחסוך עד 1900 שקל

דילוג לתוכן