השכרת אוטובוס לבר מצווה בכותל ( שרות הקפצות זול ומומלץ)

מהו השירות שאנו מציעים ולמי זה יכול להיות טוב?

השכרת אוטובוס לבר מצווה בכותל שמבצעת הקפצות לכותל זהו שירות אשר בו המשפחה והאורחים מגיעים באופן עצמאי לחניון מסודר, שהוא גם בחינם, וממנו אוסף אותם מיניבוס או אוטובוס, תלוי מה הגודל של המשפחה, אשר מסיע אותם לכותל המערבי, ישר לשער באשפות ששם מתחילה תהלוכת הנגנים.

השירות מיועד לאנשים שיש לו משפחה שפזורה בכל רחבי הארץ ושירות רגיל של הסעה מהבית לא רלוונטי כלפיו. כמו כן, השירות הזה מצוין למי שאין לו הרבה מאוד אורחים.

איך מתבצע השירות ולאן האוטובוס ייקח אתכם?

האוטובוס לבר מצווה בכותל ייקח אתכם מחניון חינמי ונוח בירושלים. מקום האיסוף יהיה קל מאוד להגעה ברכב פרטי ובתחבורה ציבורית, כך שכל אחד מהאורחים יוכל להגיע לחניון איך שהוא רוצה.

האוטובוס ייקח אתכם לארוחת הבוקר ומשם לשאר האשפות, שם מתחילה תהלוכת הנגנים המובילה לתוך הכותל. לאחר העלייה לתורה, האוטובוס ייקח אתכם לארוחת הצהריים ומשם בחזרה לנקודת האיסוף. חשוב לציין, אם יש סיור בעיר, בחלק של היום שבו תבחרו שיהיה סיור, האוטובוס ייקח אתכם לסיור הזה. האוטובוס שלנו הוא נוח וממוזג. הנהגים נוסעים לאט, בטוח בצורה חלקה ונעימה

מה היתרונות של הקפצות לכותל

  • ממש לא נוח להגיע לכותל עצמו בצורה עצמאית, התחבורה הציבורית לא כל כך יעילה אליו ואין חניה סמוך אליו.
  • השירות של הקפצות הוא שירות שיש בו הסעות לבר מצווה בכותל שהוא זול משמעותי יותר משירות הסעות מהבית.
  • הגעת כל האורחים ביחד מאפשרת לנו להתחיל את תהלוכת הנגנים מיד בהגעת האורחים, זה מאוד כיף ומרגש לרדת לצלילי תופים ושופרות, ישר לתוך מעגלי הריקודים.
  • כאשר כל האורחים מרוכזים, יותר קל להגיע איתם ממקום למקום, למשל מהעלייה לתורה למסעדה.
  • הנסיעה המשותפת באוטובוס היא הזדמנות למשפחה להיפגש, לדבר וליהנות משפחתית נהדרת

כל החבילות בר מצווה במקום אחד

אספנו  את כל החבילות בר מצווה בכותל במקום, ניתן לחגוג בכותל המערבי, עזרת ישראל ( ללא מחיצה), כותל הדרומי, מרכז דוידסון

השכרת אוטובוס לבר מצווה בכותל
הסעות לבר מצווה בכותל

איזה עוד שירותי הסעות אנו מציעים?

יש לנו מספר של שירותים לטובת הסעות לבר מצווה בכותל. אנו מציעים לכם הסעות ישר מהבית עם אוטובוס סטנדרטי שיש בו 55 מקומות, אוטובוס גדול יותר עם 60 מקומות ומיניבוס של 20 מקומות. גודל ההסעה כמובן מותאם לכמות הנוסעים.

חשוב לציין, מטעמי חוק וביטוח, אין אפשרות להסיע אף נוסע בעמידה כך שרצוי מאוד שתדעו בדיוק כמה אורחים אמורים להגיע בהסעה ותזמינו את רכב ההסעות שהכי מתאים לכם. ישנה  אפשרות לקבל מידע רב מאוד על הסעות לירושלים בכלל ולכותל בפרט באתר האינטרנט המאוד מושקע שלנו. תוכלו לקרוא ולצפות במידע שימושי רב שיעזור לכם לארגן בר מצווה לילדכם.

אנו בכינור דוד שמחים להעניק לכולכם שירות השכרת אוטובוס לבר מצווה בכותל שנותן הקפצות מנקודה בירושלים מקווים שתיהנו ממנו.

הכותרות שלנו
נגנים בכותל

נגנים לבר מצווה בכותל

מה הסיגנון המוזיקלי האהוב שלכם אחד הדברים שאסור לכם לוותר עליו באירוע בר מצווה בכותל הוא המוזיקה. מוזיקה לבר מצווה משמחת לב אנוש והיא גורמת להתרגשות

קרא עוד »
עקוב אחרינו:

כנסו לחבילות בר מצווה בכותל

מאמרים באותו נושא: