הסעות לכותל באוטובוס עם 55 מקומות ישיבה

הרבה משפחות התברכו בכמות יפה של אורחים לבר מצווה בכותל. אנו ממליצים לכם בחום להשכיר שירות של הסעות לכותל עם אוטובוס.

למה צריך הסעות לכותל

אחד האתגרים הכי גדולים של בר מצווה בכותל הוא הגעת כל האורחים בזמן וביחד. אוטובוס הוא הדרך הכי טובה לכך שכולם יגיעו בצורה זו. החשיבות של הגעת כולם ביחד ובזמן היא שסדר היום נערך כפי שתוכנן ואין תקלות שנובעות מאיחור בזמנים. בנוסף, כאשר כולם באוטובוס, להקת הנגנים מתחילה לנגן כבר בירידה מהאוטובוס, כאשר אחד הנגנים מתחיל לנגן ממש בתוך האוטובוס.

זה מאוד עוזר לאווירת השמחה שמתחילה את היום המהנה. הנסיעה באוטובוס היא טובה גם למנוחה לפני תחילת היום ובסוף היום. אין פקקים, אין בעיות חניה, אפשר לשתות אלכוהול, יש רק יתרונות בלי חסרונות.

השכרת אוטוכוס לבר מצווה לירושלים

אלבום בר מצווה בכותל

מחפשים משהו נוסף לחבילת צילום בר מצווה ? יש עוד אופציה למגנטים, מצגת, בלוקי עץ ( משהו חדש ומגניב) , צפו בפרטים

איזה שירות הסעות יש לנו

למשפחה ממוצעת, שיש לה באזור ה-40 50 אורחים, אנו ממליצים על אוטובוס לבר מצווה בכותל עם 55 מקומות ישיבה. כדאי לכם מאוד לקבל את שירות ההסעות דרכנו.

האוטובוס שאנו נביא לכם מגיע עם מזגן ומקומות ישיבה מפנקים. הנהגים שלנו מתבקשים לנסוע לאט ובזהירות, כך שהנסיעה תהיה חלקה ונעימה. חשוב לציין, אין אפשרות לאורחים לעמוד בנסיעה, כך שחייבים לוודא שלכולם יש מקום. אם יש לכם יותר אנשים מ-55 או עד 20 איש, יש לנו אפשרויות נוספות להסעה, תוכלו לקבל מידע עליהן באתר שלנו.

הסעות לירושלים

קבלו את כל תפריטים ומסעדות ליד הכותל – בקליק אחד

קצת לעשות לכם סדר בנקודות.

טלפון לפרטים נוספים

צפו איך מתנהל טקס בר מצווה בכותל

לאיפה האוטובוס ייקח אתכם

האוטובוס לבר מצווה בכותל יאסוף אתכם מביתכם, או מכל נקודת איסוף שתבחרו. האוטובוס ילווה אתכם במשך כל היום. הוא יביא אתכם לכותל, כאשר אם יש לכם סיור בירושלים לפני ההגעה לכותל, האוטובוס יביא אתכם אליו.

אתם תגיעו עם ההסעה ממש עד לשאר האשפות, שם מתחילה תהלוכת הנגנים שמכניסה אתכם לכותל.

לאחר העלייה לתורה, האוטובוס ייקח אתכם לארוחת הצהריים, כאשר אם יש סיור בעיר לאחר העלייה לתורה (יש אפשרות לערוך סיור או לפני או אחרי העלייה לתורה), האוטובוס ייקח אתכם אליו. בסוף היום, האוטובוס ייקח אתכם לנקודת שבה הוא אסף אתכם. 

אנו בכינור דוד שמחים להעניק לכם שירות של הסעות לכותל אנו מקווים שתיהנו ממנו.

5/5

תעשו טובה, שתפו את המאמר ברשתות מדיע וחברים 🙏🙏🙏

Facebook
Telegram
WhatsApp
Email
קטגוריות במהלך האירוע ✡️

מידע רלוונטי

מידע לפי קטגוריה
עליה לתורה בירושלים כותל

עליה לתורה בכותל המערבי

עושים בר מצווה בגדול החלטתם לחגוג את בר המצווה של בנכם בירושלים, באווירת הקדושה? עשיתם החלטה נכונה. טקס בר המצווה לרבות עליה לתורה בכותל, עוצמתי

קרא עוד »
בית כנסת באזור הכותל

בר מצווה בבתי כנסת בכותל

הכותל המערבי נמצא ברובע היהודי בירושלים. אם מסיבה כלשהי, אין באפשרותכם או שאינכם מעוניינים, לערוך בר מצווה במתחם הכותל עצמו, אפשר ובהחלט מומלץ לערוך בר

קרא עוד »

כנסו לחבילות בר מצווה בכותל

חדש ✡️ חנות בר מצווה 👇

עצור! 👈 פייטנים של כינור דוד 🔯

מאמרים באותו נושא:

דילוג לתוכן