תהלוכת בר מצווה בכותל

חגיגת בר מצווה כמו כל אירוע יכולה להיות אירוע רגיל לכל האירועים, נעדר כל חידוש וטעם מיוחד ופיקנטי אך עם לא הרבה השקעה של זמן וכסף תוכלו להפוך את האירוע הכול כך מרגש והבלתי לאירוע בלתי נשכח באמת. הפקת אירועים בכלל וטקסי בר מצווה בפרט דורשת ניסיון, ידע וגישה שאין לכל הורים ובייחוד לאלו שזה בנם הבכור ואין להם עדיין כל ניסיון בהפקת אירוע משפחתי בהיקף שכזה.

כדי להוריד מעליכם את העול ולהפיק לכם אירוע מיוחד כזה שלא ישכח במהרה מלבכם, הוקמה חברת כינור דוד לפני כ-9 שנים. בשנות הפעילות הללו צברנו ניסיון רב בתכנון מדויק, ארגון וביצוע של חגיגות בר מצווה על הצד הטוב ביותר. מעל 200 לקוחות כבר חגגו עמנו חגיגת בר מצווה בכותל המערבי ויצאו נרגשים ונפעמים מהאירוע.

תהלוכה מרגשת עד הדמעות

מהי תהלוכת בר מצווה בכותל ?

תהלוכת בר מצווה היא למעשה חלק מהאירוע אותו אנו מפיקים בכותל המערבי. התהלוכה מתחילה מחוץ לרחבת הכותל, שם מתכנסים כל האורחים בשמחה, בני המשפחה וחתן בר המצווה כמובן.

מעל לחתן פרוסה חופה לבנה שבני המשפחה הקרובים מחזיקים אותה בידיהם, תהלוכת הנגנים כוללת נגן קלרינט, תוף , גיטריסט שמלווים את האירוע בשילוב של תקיעות שופר תימני שמפלחות את חלל האוויר.

בשלב מסוים עוצרים ברחבת ריקודים ורוקדים במעגלים ומשמחים את חתן בר המצווה. לאחר מכן עושים עצירה לברכה עם תמונה משותפת של כל האורחים ובני המשפחה, ברקע מתנגן ניגון של ברכת כוהנים : "יברכך ה' וישמרך…" . ההתרגשות בחלק זה של האירוע היא עצומה!

תמונה אטרקציות בכותל

ומה עוד יש בתהלוכה ?

בהמשך עוברים לסגנון מזרחי – שירים אהובים ומוכרים כמו שבחי ירושלים, הלילה הלילה שמחה גדולה הלילה ושירים ישראליים. בהגיע התהלוכה לבידוק הביטחוני לפני הכניסה לרחבת הכותל מקיימים טקס הפרחת בלונים.

כל אחד ממשתפי הטקס מחזיק בידו בלון ועושים ספירה לאחור, החל מהמספר 14- כמספר שנותיו של החתן ועוד שנה ובסיום הספירה מפריחים את המוני הבלונים לחלל האוויר תוך השמעת השיר "עוף גוזל", לסמל את היום כיום שבו הילד הופך מילד לנער בוגר.

הכותרות שלנו
פייטן לבר מצווה

פייטן אבישי נקש

אירועי מתנהל בהנהלת פייטן אבישי נקש הקודם הבא המלצה של לקוח מחגיגת בר מצווה https://www.youtube.com/watch?v=eSC8ApZudbMhttps://www.youtube.com/watch?v=GSBx8kW8UWw

קרא עוד »
יוסי אטיאס

פייטן יוסי אטיאס

פייטן לבר מצווה בכותל לא נגזים אם נאמר, כי הצלחת בר המצווה בכותל, תלויה מאוד באישיות הפייטן.לבר מצווה בירושלים, נדרשת אישיות כריזמטית, סוחפת ומובילה, אשר

קרא עוד »
עקוב אחרינו:

כנסו לחבילות בר מצווה בכותל

מאמרים באותו נושא: