בר מצווה בכותל שופרות

כינור דוד - הדרך שלכם לבר מצווה מושלמת

הכירו את חברת כינור דוד המתמחה בארגון חגיגות בר מצווה בכותל ותקיעה בשופרות – שריד בית מקדשנו, ביפו העתיקה ובכל מקום המעורר השראה רוחנית כמתבקש מטקס מיוחד בו מגיע הנער לגיל מצוות ונעשה בוגר לכל דבר.

שמחות ואירועים בכלל ובר מצווה בכלל הם אירועים מרגשים שאינם נשכחים מלב, היום בו הילד הופך לנער בוגר ומתחיל למעשה חיים חדשים הוא יום שכל הורה ונער יזכרו לעד גם זמן רב לאחר האירוע. הקושי העיקרי בארגון אירועים מסוג זה הוא לא בזיכרון שלאחר מעשה אלא בכל הטרחה והתכנון של האירוע לפני קיומו.

הורים רבים מתחבטים בשאלה כיצד לחגוג לבנם חגיגת בר מצווה וגם לאחר שמגיעים למסקנה היכן בדיוק לערוך את החגיגה, הדרך עוד רחוקה עד לנקודת הסיום שכן הפרטים הטכניים, רבים מספור.

צפו בסרט וידאו בר מצווה בכותל

תכנון מדויק ואווירה מרגשת

מרגע זה, בו אתם עורכים הכרות (אם לא הכרתם עד כה) עם חברת כינור דוד המתמחה כאמור בארגון חגיגות בר מצווה מיוחדות ומרגשות אתם יכולים להניח את כל הדאגות והטרדות בצד ולתת לעצמכם ליהנות מחוויה מושלמת ומעצימה (את הנער ואת האורחים) ללא כל צורך בתכנון האינסופי של כל הפרטים עד לפרט הקטן ביותר.

אנו נדאג לכל פרט ופרט במהלך היום המיוחל – יום חגיגת בר המצווה בכותל. אנו בעלי ניסיון רב ורפרטואר עשיר של לקוחות מרוצים, כך שאנו אמונים על מלאכת התכנון והדבר הרבה יותר נגיש לנו. ההפקה של האירוע הינה הפקה מושלמת כאשר אין שום פרט ושעה בלוח הזמנים שאינה מנוצלת כיאות, החל מתכנון מדויק של האוטובוס שיוביל אתכם מביתכם אל היעד הלא הוא הכותל בירושלים , עבור דרך ארוחות במהלך היום, סיור במידה ותרצו וכלה בטקס הנחת התפילין ברחבת הכותל המערבי.

מה שנותר לכם ההורים הוא לנוח וליהנות, אחרי הכול מגיע לכם לאחר 13 שנים של הורות מסורה…

תמונה שופרות בכותל
שופרות בכותל

ולסיום, אחד האפקטים המרגשים ביותר בחגיגת בר מצווה בכותל הם השופרות. את האירוע תלווה תהלוכה של כמה נגנים, נגן דרבוקה ובעל תוקע שיתקע בשופר תימני רב רושם ויעשה זאת בעיתוי מתאים כזה אשר ירגש את כל האורחים ואל יותיר עין יבשה בקהל.

אנו מזמינים אתכם ליהנות מחגיגת בר מצווה בכותל עמנו ובטוחים שתשובו אלינו לכשיגיע היום!

הכותרות שלנו
פייטן לבר מצווה

פייטן אבישי נקש

אירועי מתנהל בהנהלת פייטן אבישי נקש הקודם הבא המלצה של לקוח מחגיגת בר מצווה https://www.youtube.com/watch?v=eSC8ApZudbMhttps://www.youtube.com/watch?v=GSBx8kW8UWw

קרא עוד »
יוסי אטיאס

פייטן יוסי אטיאס

פייטן לבר מצווה בכותל לא נגזים אם נאמר, כי הצלחת בר המצווה בכותל, תלויה מאוד באישיות הפייטן.לבר מצווה בירושלים, נדרשת אישיות כריזמטית, סוחפת ומובילה, אשר

קרא עוד »
עקוב אחרינו:

כנסו לחבילות בר מצווה בכותל

מאמרים באותו נושא: