בר מצווה בכותל שופרות קבלו אירוע מרגש עד הדמעות
שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

בר מצווה בכותל שופרות

כינור דוד - הדרך שלכם לבר מצווה מושלמת

הכירו את חברת כינור דוד המתמחה בארגון חגיגות בר מצווה בכותל ותקיעה בשופרות – שריד בית מקדשנו, ביפו העתיקה ובכל מקום המעורר השראה רוחנית כמתבקש מטקס מיוחד בו מגיע הנער לגיל מצוות ונעשה בוגר לכל דבר.

שמחות ואירועים בכלל ובר מצווה בכלל הם אירועים מרגשים שאינם נשכחים מלב, היום בו הילד הופך לנער בוגר ומתחיל למעשה חיים חדשים הוא יום שכל הורה ונער יזכרו לעד גם זמן רב לאחר האירוע. הקושי העיקרי בארגון אירועים מסוג זה הוא לא בזיכרון שלאחר מעשה אלא בכל הטרחה והתכנון של האירוע לפני קיומו.

הורים רבים מתחבטים בשאלה כיצד לחגוג לבנם חגיגת בר מצווה וגם לאחר שמגיעים למסקנה היכן בדיוק לערוך את החגיגה, הדרך עוד רחוקה עד לנקודת הסיום שכן הפרטים הטכניים, רבים מספור.

צפו בסרט וידאו בר מצווה בכותל

תכנון מדויק ואווירה מרגשת

מרגע זה, בו אתם עורכים הכרות (אם לא הכרתם עד כה) עם חברת כינור דוד המתמחה כאמור בארגון חגיגות בר מצווה מיוחדות ומרגשות אתם יכולים להניח את כל הדאגות והטרדות בצד ולתת לעצמכם ליהנות מחוויה מושלמת ומעצימה (את הנער ואת האורחים) ללא כל צורך בתכנון האינסופי של כל הפרטים עד לפרט הקטן ביותר.

אנו נדאג לכל פרט ופרט במהלך היום המיוחל – יום חגיגת בר המצווה בכותל. אנו בעלי ניסיון רב ורפרטואר עשיר של לקוחות מרוצים, כך שאנו אמונים על מלאכת התכנון והדבר הרבה יותר נגיש לנו. ההפקה של האירוע הינה הפקה מושלמת כאשר אין שום פרט ושעה בלוח הזמנים שאינה מנוצלת כיאות, החל מתכנון מדויק של האוטובוס שיוביל אתכם מביתכם אל היעד הלא הוא הכותל בירושלים , עבור דרך ארוחות במהלך היום, סיור במידה ותרצו וכלה בטקס הנחת התפילין ברחבת הכותל המערבי.

מה שנותר לכם ההורים הוא לנוח וליהנות, אחרי הכול מגיע לכם לאחר 13 שנים של הורות מסורה…

תמונה שופרות בכותל
שופרות בכותל

ולסיום, אחד האפקטים המרגשים ביותר בחגיגת בר מצווה בכותל הם השופרות. את האירוע תלווה תהלוכה של כמה נגנים, נגן דרבוקה ובעל תוקע שיתקע בשופר תימני רב רושם ויעשה זאת בעיתוי מתאים כזה אשר ירגש את כל האורחים ואל יותיר עין יבשה בקהל.

אנו מזמינים אתכם ליהנות מחגיגת בר מצווה בכותל עמנו ובטוחים שתשובו אלינו לכשיגיע היום!

אהבתם את המאמר? שתפו לחברים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב email

מאמרים באותו נושא:

Call Now Button
דברו איתנו ב WhatsApp