חגיגת בר מצווה בכותל

חגיגת בר מצווה בכותל היא הדרך הכי שמחה, הכי רוחנית והכי מהנה  שבה בנכם יעשה את המעבר מילדות לבגרות ולשמירת תורה ומצוות.

צפו בקליפ חגיגת בר מצווה בכותל

מהי הדרך הטובה ביותר להגיע לכותל

לפי ההלכה היהודית, מותר להוציא את ספר התורה רק בימיי שני, חמישי וראש חודש, כך שרוב בר המצוות בכותל נחגגות בשעות הבוקר. הדבר אומר שהתמודדות עם הכבישים הצפופים של ירושלים היא דבר בלתי נמנע שעלול להוציא את כל האנרגיה של החגיגה בהגעה לכותל.

הדרך הכי טובה להגיע לכותל היא באמצעות אוטובוס לבר  מצווה שייקח אתכם מנקודת איסוף עד לכותל ויחזיר אתכם הביתה, ללא דאגות וללא תקלות. האטובוס שנארגן לכם הוא אוטובוס מפנק וממוזג, כך שתוכלו ליהנות מנופי ארצנו, בזמן הנסיעה לירושלים.

תמונות של ארגון בר מצווה בכותל
תמונות משפחתיות ליד הכותל (צולם כינור דוד)

מה קורה לאחר שיורדים מהאוטובוס, בדרך לטקס העליה לתורה?

ברגע שתרדו מהאוטובוס תקבל אתכם להקה של מתופפים,  כליזמים ושופרות.

הלהקה תנגן מוזיקה שמחה שתכניס אתכם לאווירת שמחה וששון של אירוע בר המצווה. חתן בר המצווה יכנס תחת חופה ויתחיל לצעוד עם להקת הנגננים וכל האורחים.

בזמן התהלוכה תגיח לפתע בובת חסיד גדולה שתרקוד ותקפץ ותהווה אטרקציה גדולה לילדים.

הבובה נראית למרחק והיא והנגנים הופכים את התהלוכה למגנט לעוברים ושבים שמצטרפים לחגיגה.

אין דבר יותר כיף מלעשות מעגלי ריקודים עם חיילינו האהובים ששומרים עלינו או עם תיירים סקרנים שרואים את המיטב של ארצנו.

תמונות הפקת בר מצווה בכותל
מברכים את חתן הבר מצווה בטקס ברכת כהנים

ישנם עוד אטרקציות וגימיקים לבר מצווה שאנו עושים בזמן התהלוכה. בסוף התהלוכה אנו עורכים טקס הפרחת בלונים בצבע כחול ולבן, צבעים המסמלים את טהרתה של הדת היהודית ואת קדושתה של ארץ ישראל.

בטקס הפרחת הבלונים ההורים מברכים את חתן בר המצווה והלהקה מנגנת את השיר עוף גוזל, כך שיש תחושה של התרגשות רבה בקרב האוחרים, ולעתים אף מזילים דמעה.

יש אפשרות גם לעשות הפרחת יונים ועוד אטרקציות נוספות  לפי בקשתכם, בתיאום איתנו.

צפו במדריך לבר מצווה בכותל

שיא בר המצווה

השיא של בר המצווה בכותל  הוא טקס העליה לתורה שזה הטקס שבו מקבל חתן בר המצווה את עול התורה ושמירת המצוות, ומיום זה בכל הקשור לשמירת מצוות, חתן בר המצווה הוא אחראי לעצמו, כך שכל השכר של שמירת המצוות יגיע אליו.

במהלך הטקס יקריא חתן בר המצווה את ההפטרה, עליה הוא התאמן זמן רב. צמוד לחתן בר המצווה יהיה הפייטן שלנו.

הפייטן יוודא שהפסוקים נאמרים כמו שצריך, ושהטקס יעשה כהילכתו. כמו כן, הפייטן יסביר מה משמעות של כל דבר בטקס, למשל למה מניחים תפילין,  למה חוגגים בר מצווה בגיל 13 וכמובן יענה על שאלות שיש למשפחה ולאורחים.

תמונה בר מצוה בירושלים
הפרחת בלונים ליד הכותל

הפייטנים שלנו מכירים את כל ההלכות וכל המנהגים של כל העדות, כך שאתם יכולים להיות בטוחים שבר המצווה של בנכם תהיה כהילכתה, ואין לנו פשרות בנושא.

אתם תקבלו מאיתנו תעודה שבנכם עשה בר מצווה בכותל. כמו כן, תקבלו מאיתנו ברכת הבית שנכתבה ע"י סופר סת"ם, כאשר 13 האותיות האחרונות של הברכה מושלמות ע"י חתן בר המצווה, משפחתו ואורחיו.

ניתן לעשות את טקס העליה לתורה במספר מקומות ברחבי הכותל. האפשרויות הן, רחבת הכותל, קשת וילסון, קשת רובינזון מרכז דוידסון והכותל הדרומי. כל אתר יש לו את היתרונות והחסרונות שלו, מומלץ מאוד להסתכל על ההסברים על המקומות באתר המושקע שלנו, או להתייעץ איתנו בשיחת תיאום לקראת חגיגת בר המצווה בכותל. 

איך ממשיך אירוע בר המצווה לאחר טקס העליה לתורה

מומלץ מאוד לערוך סיור בר מצווה באחד מהאתרים ההיסטורים והיפים שנמצאים מסביב לכותל, או אפילו לקחת את האטובוס לנסיעה קצרה לאתר מעניין. בין האתרים המומלצים ישנם קבר דוד, הרובע היהודי, חומות העיר ומשכנות שאננים.

אם תעשו סיור בהליכה בקרבת הכותל, יש אפשרות שלהקת הנגנים תתלווה אליכם ותמשיך את השמחה והריקודים בזמן הסיור.

תמונה בר מצווה בכותל
טקס הפרחת בלונים

אחר כל היום הארוך והמשמח של בר המצווה אתם לבטח רעבים

יש לנו מגוון רחב מאוד של מסעדות בירושלים עם מגוון רחב מאוד של תפריטים, שבהם תוכלו לאכול לשובע ואף להמשיך את החגיגה. המסעדה והתפריט שתבחרו תלוים בסוג האוכל שאתם רוצים, סוג הבידור שאתם מעוניינים לעשות, כמות האורחים שישי לכם וכמובן התקציב שלכם.

כל המסעדות שלנו וכל התפריטים שלנו ישאירו אתכם ואת האורחים שלכם שבעים ומרוצים. כל המסעדות שאנחנו עובדים איתן הן כשרות, כך שאין שום בעיה לציבור הדתי לאכול איתנו.

אם אתם לא רוצים מסעדה, יש לנו גם אולם אירועים שאיתו אנחנו עובדים, ששם תוכלו להמשיך את החגיגה ולעשות אפילו מסיבה.

תמונה ארקציות לבר מצווה בכותל
ארקציות לבר מצווה (בובת אדמור)

אנחנו בטוחים שתרצו לראות את בר מצווה שוב ולחוות את היום הגדול מחדש

בשביל זה יש לנו צלמים לבר מצווה בכותל. צוות הצלמים שלנו יתלווה אליכם מתחילת האירוע עד סופו. הצלמים שלנו מקצועיים ומנוסים מאוד בצילום אירועים בכותל, שזה דבר לא קל בכלל.

אתם תקבלו מאיתנו אלבום של 20 דפים ו-40 עומדים שבהם יש את מיטב התמונות של בר המצווה. כמו כן, אתם תקבלו מאיתנו את כל התמונות שצילמו הצלמים במהלך האירוע, בנוסף לסרט מלא של הבר מצווה וקליפ שמסכם את כל היום המהנה שהיה לכם.

חגיגת בר מצווה בכותל
ברכות לחתן הבר מצווה ליד הכותל

לבנכם תהיה רק חגיגת בר מצווה אחת בחייו. מאוד חשוב שתשקיעו בחגיגה ותתנו לילד שלכם את האירוע הכי טוב שאפשר.

אנחנו בכינור דוד תמיד נדאג שתהיה לבנכם את בר המצווה המהנה, המרגשת, המהממת, השמחה והבלתי נשכחת, כך שאתם וכל האורחים שלכם תדברו עליה עוד שנים רבות.

קטגוריות במהלך האירוע ✡️

מידע רלוונטי

מידע לפי קטגוריה

כנסו לחבילות בר מצווה בכותל

חדש ✡️ חנות בר מצווה 👇

עצור! 👈 פייטנים של כינור דוד 🔯