בר מצווה בכותל הדרומי חוויה שכל המשפחה ביחד, ללא מחיצה בין גברם ונשים
שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

בר מצווה בכותל הדרומי

צפו בסרטון הסבר על בר מצווה בכותל הדרומי

אם אתם רוצים חוויה רוחנית של בר מצווה בכותל, אבל לא רוצים את ההמולה של הכותל, בר מצווה בכותל הדרומי הוא הדבר הכי טוב בשבילכם

מה זה הכותל הדרומי?

הכותל הדרומי כשמו כן הוא, הוא חלק מהחומה הדרומית שהקיפה את בית המקדש. הכניסה אל בכותל הדרומי מתבצעת דרך הגן הארכיאולוגי מרכז דוידסון בואכה שערי חולדה, עד שמגיעים לרחבה גדולה עם פרגולה וספסלי עץ ממש מול הכותל הדרומי.

במקום יש מספר מקומות בהם אפשר לעשות את טקס העלייה לתורה. כמו כן, יש הצללה טובה מהקיר עצמו ויש אפשרות למבוגרים לשבת בצידי המדרגות. המקום בהחלט מזמין ונוח לקיום בר מצווה.

ניתן לקיים בר מצווה בקשת רובינסון שאף היא נמצאת בגן הארכיאולוגי מרכז דוידסון, סמוך מאוד לכותל הדרומי, שם גם תהיה לכם חוויה רוחנית, שקטה ופרטית, כמו בכותל הדרומי.

בר מצווה בכותל הדרומי

מה מקבלים בבר מצווה בכותל הדרומי

הכותל הדרומי מאפשר לכל המשפחה להיות ביחד לבד, בלי ההמולה של רחבת הכותל המערבי. האווירה השקטה מייצרת טקס רוחני שקט ונעים באווירה של חיבור אמיתי לבית המקדש, חיבור שרק מקום שקט יכול לעשות.

השקט תורם לריכוז של חתן בר המצווה, ומאפשר לו לקרוא את הפסוקים בהפטרה ביתר דיוק, כאשר כל בני משפחות שומעים היטב את הפסוקים, ללא רעשי רקע.

מה שטוב מאוד בכותל הדרומי הוא שאין הפרדה בין גברים לנשים. חתן בר המצווה יכול לקרוא את ההפטרה ולקבל חיבור מאימו מיד בסופה, ללא צורך להסתכל עליה מבעד למחיצה. גם האחיות של החתן תוכלנה לעודד את חתן הבר מצווה בקריאה בפסוקים.

בהפקת בר מצווה בכותל הדרומי אתם תקבלו את כל מה שמקבלים באירוע של בר מצווה. אתם תקבלו הסעות, ארוחות, נגנים, צלמים, סיורים, הכל אותו הדבר כמו הכותל המערבי, רק באווירה פרטית ואינטימית יותר.

צפו בתמונות מהמקום

לא רק בר מצווה אלא גם בת מצווה

הכותל הדרומי מאפשר לכם לא רק לערוך בר מצווה במקום אלא גם בת מצווה. כלת בת המצווה תוכל לעמוד מול שרידי בית המקדש הקדושים, לבושה בשמלה יפה, ולקבל עליה את מצוות התורה לצד כל משפחתה האוהבת, וכל החברים שבאו לחגוג איתה את השמחה.

תמונה בת מצווה בכותל

אם השם בירך אתכם בתאומים, בן ובת, כמה טוב שיש מקום קדוש שבו תוכלו לערוך באותו המקום בר מצווה ובת מצווה. בשנה אחת, כאשר הבת תגיע לגיל 12, תוכלו לערוך לה בת מצווה בכותל הדרומי, אם טקס מיוחד שיהיה רק בשבילה. ושנה לאחר מכן, כאשר הבן יגיע לגיל 13, תוכלו לעשות לו את העלייה לתורה באותו המקום. זוהי יכולה להיות חוויה מרגשת ומחזקת לאחים התאומים ולמשפחתם.

אז אם אתם רוצים מקום לחוות את הכותל במלוא קדושתו אך ללא ההמולה הגדולה של רחבת הכותל, מומלץ מאוד לעשות בר מצווה בכותל הדרומי, שם יהיה לכם אירוע שקט, אינטימי ומרגש אותו תזכרו שנים רבות.

אהבתם את המאמר? שתפו לחברים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב email

מאמרים באותו נושא:

סדנת סת״ם בכותל
מה זה סדנת סת"ם ? ועל מה מדובר בכלל?

[fusion_builder_container hundred_percent="yes" overflow="visible"][fusion_builder_row][fusion_builder_column type="1_1" layout="1_1" background_position="left top" background_color="" border_size="" border_color="" border_style="solid" spacing="yes" background_image="" background_repeat="no-repeat" padding_top="" padding_right="" padding_bottom="" padding_left="" margin_top="0px" margin_bottom="0px"

קרא עוד »
Call Now Button
דברו איתנו ב WhatsApp