עליה לתורה בכותל המערבי

עושים בר מצווה בגדול

החלטתם לחגוג את בר המצווה של בנכם בירושלים, באווירת הקדושה? עשיתם החלטה נכונה. טקס בר המצווה לרבות עליה לתורה בכותל, עוצמתי באלפי מונים מאשר בכל מקום אחר.

ירושלים מייצגת קדושה, כאשר הכותל המערבי מהווה מוקד רוחני מרכזי עוד מימי קדם ועד היום. לכן, טקס עליה לתורה בכותל הוא ללא ספק חוויה ייחודית ומעצימה. כינור דוד בניהולו של דוד מנסורה וחגי בן חיים מפיקים את טקס בר המצווה בירושלים ותדאג לכל הפרטים.

תמונה עליה לתורה בכותל המערבי
טקס ברכת כהנים לחתן הבר מצווה (צולם כינור דוד)

עליה לתורה בכותל – זו זכות

עליה לתורה בכותל, זהו טקס מבוקש בקרב הורים רבים שחוגגים בר מצווה לבנם. מידי שני וחמישי מתקיימים ברי מצווה בכותל, מאחר ובימים אלו בלבד מתקיימת עליה לתורה של חתני בר מצווה. השמחה רבה בכותל, תרועות שופר, מעגלי מתופפים, כליזמרים ומטר סוכריות טופי – יברכו את פניהם של חתני בר המצווה. חתן בר המצווה הופך למלך של ממש ביום בו הוא מגיע למצוות.

צפו בסרט של הפקה של כינור דוד

במה שונה עליה לתורה בכותל ממקומות אחרים?

עליה לתורה בכותל אינה שונה בטקס עצמו, שכן חתן הבר מצווה יצטרך ללמוד קודם לכן את הברכות, הטעמים, הנחת התפילין ולתרגל אותם היטב.

רצוי שהאורחים הקרובים יכינו פתקים לכתיבה, בהן יכתבו בקשות ותפילות. עליה לתורה בכותל מהווה הזדמנות מצוינת לאורחים, להתפלל ולבקש בקשות במעמד מיוחד זה.

תמונה טקס להנחת התפילין
תמונה הנחת תפילין בכותל

קבלו את כל תפריטים ומסעדות ליד הכותל – בקליק אחד

אתם לא לבד

איך עושים? כיצד עושים? מהו סדר הדברים? אלו הן שאלות לגיטימיות בלבם של ההורים, שהרי לא חוגגים כל יום בר מצווה לבנם.

אנחנו בכינור דוד דואגים לעמדת הכוונה והסברה ברחבת הכותל, תעזור למשפחות של חתני בר המצווה להניח תפילין, כמו גם עליה לתורה בכותל. אל דאגה, ביום מיוחד זה תקבלו את כל הסיוע לו תזדקקו. 

צפו במפגש בין חיילים וחתן הבר מצווה

רגע מתועד

כינור דוד תדאג להביא צלם מקצועי שיתעד את רגעי השמחה הגדולים האלו. וזאת לא רק באמצעות מצלמת סטילס, אלא גם באמצעות וידאו, אותו יערכו לקליפ.

עליה לתורה בכותל הוא רגע מרגש ועוצמתי, נופה וקדושתה של ירושלים תורמת אף היא לרגע המיוחד להפוך לחוויה בלתי נשכחת. ולכן, לתיעוד הרגעים האלו יש חשיבות רבה.

טלפון לפרטים נוספים
הכותרות שלנו
נגנים לבר מצווה בכותל

מתופפים לכותל

מתופפים לכותל- לבר מצווה בירושלים – רעיון מוצלח. ✅ תגיות: נגנים בכותל, אטרקציות לבר מצווה, מחשבון בר מצווה, ארוחת בוקר, מסעדות שיתוף ב facebook Facebook

קרא עוד »
מסעדות בכותל

מסעדות לאירועי כותל

הגענו לשבל האחרון, סגירת האירוע במסעדה, הרב שאלות, איזה מסעדה אתה ממליץ, יש לציין שאין לי המלצה על מסעדה פסציפי, כאו תוכלו לקבל את המסעדות

קרא עוד »
סיורים בכותל המערבי

סיורים בכותל המערבי

שלב הסיורים בכותל מגיע אחרי הכל, בסוף היום לפני המסעדות, צפו בסרטון הסבר.  להלן רשימת סיורים שתוכלו לבקר בהם אחרי בר מצווה בכותל.  מנהרות הכותל

קרא עוד »
עקוב אחרינו:

כנסו לחבילות בר מצווה בכותל

פורום בר מצווה בכותל

פורום בר מצווה
כנסו לפורום

מאמרים באותו נושא:

תמונה חופה בכותל
חתונה בכותל

חופה מול הכותל המערבי, מה יכול להיות יותר מרגש מזה הכוס נשברה, קריאות "מזל טוב!" נשמעות סביב החופה בחתונה בכותל,

קרא עוד »
עמוד תודה

תודה על פנייתך, ניצור איתך קשר תוך כמה שעות, אבל אם יש שאלה דחופה ואין לך זמן לחכות, התקשר לטלפון אנחנו

קרא עוד »