בדרך לבר מצווה בירושלים

בר מצווה בירושלים

חגיגת בר מצווה בעיר הקודש ! בר מצווה בירושלים זה הרבה יותר מבר מצווה. מדובר ביום שלם של מסע רוחני שמחה , אצלינו בכינור דוד

קרא עוד »
צלם לבר מצווה בירושלים

צילום אירועים בכותל

אם החלטתם לחגוג אירוע חשוב בכותל, יהיה עליכם להיערך בהתאם. מה שאומר שתצטרכו לתכנן את כל הפרטים החל משלב ההגעה, דרך מה שקורה בהמשך האירוע,

קרא עוד »
תופים ושופרות בכותל כינור דוד

מתופפים לבר מצווה

בר המצווה בשיתוף מתופפים לבר מצווה היא הארוע המרגש ביותר שחווה נער יהודי. זהו הרגע בו הוא הופך מילד לגבר. הרגע בו הוא מקבל עליו

קרא עוד »

עליה לתורה בכותל המערבי

עושים בר מצווה בגדול

החלטתם לחגוג את בר המצווה של בנכם בירושלים, באווירת הקדושה? עשיתם החלטה נכונה. טקס בר המצווה לרבות עליה לתורה בכותל, עוצמתי באלפי מונים מאשר בכל מקום אחר.

ירושלים מייצגת קדושה, כאשר הכותל המערבי מהווה מוקד רוחני מרכזי עוד מימי קדם ועד היום. לכן, טקס עליה לתורה בכותל הוא ללא ספק חוויה ייחודית ומעצימה. כינור דוד בניהולו של דוד מנסורה וחגי בן חיים מפיקים את טקס בר המצווה בירושלים ותדאג לכל הפרטים.

תמונה עליה לתורה בכותל המערבי
טקס ברכת כהנים לחתן הבר מצווה (צולם כינור דוד)

עליה לתורה בכותל – זו זכות

עליה לתורה בכותל, זהו טקס מבוקש בקרב הורים רבים שחוגגים בר מצווה לבנם. מידי שני וחמישי מתקיימים ברי מצווה בכותל, מאחר ובימים אלו בלבד מתקיימת עליה לתורה של חתני בר מצווה. השמחה רבה בכותל, תרועות שופר, מעגלי מתופפים, כליזמרים ומטר סוכריות טופי – יברכו את פניהם של חתני בר המצווה. חתן בר המצווה הופך למלך של ממש ביום בו הוא מגיע למצוות.

צפו בסרט של הפקה של כינור דוד

במה שונה עליה לתורה בכותל ממקומות אחרים?

עליה לתורה בכותל אינה שונה בטקס עצמו, שכן חתן הבר מצווה יצטרך ללמוד קודם לכן את הברכות, הטעמים, הנחת התפילין ולתרגל אותם היטב. רצוי שהאורחים הקרובים יכינו פתקים לכתיבה, בהן יכתבו בקשות ותפילות. עליה לתורה בכותל מהווה הזדמנות מצוינת לאורחים, להתפלל ולבקש בקשות במעמד מיוחד זה.

תמונה טקס להנחת התפילין
תמונה הנחת תפילין בכותל

אתם לא לבד

איך עושים? כיצד עושים? מהו סדר הדברים? אלו הן שאלות לגיטימיות בלבם של ההורים, שהרי לא חוגגים כל יום בר מצווה לבנם. אנחנו בכינור דוד דואגים לעמדת הכוונה והסברה ברחבת הכותל, תעזור למשפחות של חתני בר המצווה להניח תפילין, כמו גם עליה לתורה בכותל. אל דאגה, ביום מיוחד זה תקבלו את כל הסיוע לו תזדקקו. 

צפו במפגש בין חיילים וחתן הבר מצווה

רגע מתועד

כינור דוד תדאג להביא צלם מקצועי שיתעד את רגעי השמחה הגדולים האלו. וזאת לא רק באמצעות מצלמת סטילס, אלא גם באמצעות וידאו, אותו יערכו לקליפ. עליה לתורה בכותל הוא רגע מרגש ועוצמתי, נופה וקדושתה של ירושלים תורמת אף היא לרגע המיוחד להפוך לחוויה בלתי נשכחת. ולכן, לתיעוד הרגעים האלו יש חשיבות רבה.

מאמרים באותו נושא:

בר מצווה בקבר דוד
בר מצווה לעמית

משפחת מרטו היקרה ובראשם עמית חתן בר המצווה ! רצינו להודות לכם מקרב לב על שזיכיתם אותנו להשתתף בשמחתכם. זו

קרא עוד »
Call Now Button
שינוי גודל גופנים
דברו איתנו ב WhatsApp