חדש בשבילכם, כרטיס ביקור דיגיטלי חכם של כינור דוד

אנו, מתגאים להצטרף למהפכה הדיגיטלית. כמו כל חברה שיש לה כבוד לעצמה, אנו  מציגים כרטיס ביקור דיגיטלי חכם לבר מצווה בכותל. הכרטיס הרבה יותר טוב מכרטיס נייר ישן ומיושן, והוא דרך אחת שלנו לשמור את הסביבה שהקב"ה ברא בשבילנו.

צפו בוידאו שמסביר איך זה עובד

מידע מרוכז עלינו.

בכרטיס ביקור דיגיטלי חכם לבר מצווה בכותל יש המון ידע על החברה שלנו. המידע מיועד לכל מי שבנמצא אצלו היכרות שטחית איתנו ורוצה להתעמק יותר במידע עלינו.

כמו כן, נמצא בכרטיס לינק לאתר המושקע והמרשים שלנו ששם יש הרבה מאוד מידע שמורכב ממאות סרטונים, תמונות ומאמרים לשירותכם, הכול בחינם ממש ללא כסף.
באתר גם יש לינק שהוא קישור לפייסבוק, לערוץ היוטיוב, לאינסטגרם ולכל מקום שבו אנו נמצאים בדיגיטל.

כמו כן, ישנה אפשרות לשלוח לנו הודעה במייל, בווטסאפ, בסמס. בהודעה ששולחים לנו ניתן לבקש את כל המידע שאתם רוצים עלינו, כמו למשל מי אנחנו, כמה זמן החברה קיימת, מהם המחירים שאנו מציעים ועוד.

תמונה כרטיס ביקור של כינור דוד
כרטיס ביקור של כינור דוד

מה עוד אנו מציעים.

בכרטיס ביקור דיגיטלי חכם לבר מצווה בכותל תוכלו לבצע חקירה עלינו לעומק. אפשר לקבל מידע על סדר היום באירוע על כל חלק של היום בפרט, למשל פרטים הודות ארוחת הבוקר המלכותית שאנו מגישים והיא מתחילה את היום.

הכרטיס הדיגיטלי החכם גם מראה איזה שירותים נוספים אנו מציעים, מהם המחירים שלנו ועוד.
אפשר בנוסף לשלוח את כרטיס הביקור הדיגיטלי החכם לחבר או למישהו מהמשפחה, כך שהם ידעו את השירות שאנו מציעים.

כולם יכולים ליהנות מהכרטיס, הוא מאוד פשוט לתפעול מהנייד וגם מהמחשב כך שכולם יכלים למצוא בו מידע שהם חפצים בו.

תמונה לבר מצווה
כל המידע על כינור דוד במקום אחד

כיצד לקבל מאיתנו את הכרטיס הדיגיטלי החכם.

יש אפשרות לעשות לנו שליחת הודעה או שניתן לעשות לנו טלפון ולבקש את הכרטיס הדיגיטלי החכם. בנוסף, כאשר לחבר שלכם או לבן משפחה שלכם ישנו הכרטיס, תבקשו ממנו שישלח לכם. הכול ממש פשוט מאוד, נוח וזמין בכל עת ובכל יום.
אנו בחברת כינור דוד, חברה המתמחה בארגון בר מצוות בכותל, גאים להיות בחזית הטכנולוגיה והחדשנות בעזרת השקת הכרטיס ביקור דיגיטלי חכם לבר מצווה בכותל שלנו.

למרות הטכנולוגיה, אנחנו אף פעם לא שוכחים יחס אנושי, שהוא חשוב ביותר. קבלו את הכרטיס הדיגיטלי החכם שלנו, כנסו לתוך האתר, תתרשמו, מאוד נשמח שתתקשרו ונדבר.

קטגוריות במהלך האירוע ✡️

מידע רלוונטי

מידע לפי קטגוריה

כנסו לחבילות בר מצווה בכותל

חדש ✡️ חנות בר מצווה 👇

עצור! 👈 פייטנים של כינור דוד 🔯

מאמרים באותו נושא:

דילוג לתוכן