"> טקס בר מצווה בכותל תרגישו את החווית המשפחה ביום בר מצווה, אמא, אבא והכותל

טקס בר מצווה בכותל

אירוע שלא נשכח

מידי שנה יוצאים טרנדים חמים בתחום האירועים, אשר סוחפים אחריהם המונים. אחד מהדברים החמים של השנה האחרונה הוא קיום טקס בר מצווה בכותל. למעשה כשחושבים על כך, זה מקום שמתבקש לקיים בו טקסים יהודיים חשובים. אווירת הקדושה, ההיסטוריה של העיר, שרידי בית המקדש ועוד – הם אלו שסוחפים הורים רבים מהארץ ומחו"ל לחגוג לבנם האהוב את הגיעו למצוות.

כינור דוד – בהנהלתו של חגי בן חיים ודוד מנסורה מציעים הפקה נדירה וייחודית של בר מצווה בכותל, בליווי הרכבים מוזיקליים מנצחים, צלם, הסעה, סעודת מלכים ושמחה עד אין קץ.

צפו בטקס בר מצווה בכותל

למה דווקה טקס בר מצווה בכותל?

המודעות לקיום טקס בר מצווה בכותל עולה מידי שנה מה שמביא יותר ויותר בני מצווה לקיים את מסיבת בר המצווה בכותל המערבי.

אין מקום מתאים יותר מהכותל המערבי וזאת בשל שרידי בית המקדש אשר קדושתם מודגשת כאשר נערי בר מצווה עולים לתורה במקום. יהודים רבים במהלך ההיסטוריה היו כמהים להגיע לכותל, זמרו את המשפט "בשנה הבאה בירושלים הבנויה" אולם לא זכו לכך. כיום, העיר ירושלים והכותל המערבי נגישים לכל החפץ להגיע לשם ואף מאפשרים תנאי קיום טקס בר מצווה בכותל, באווירה ייחודית וקדושה.

בנוסף, מציעה העיר ירושלים צבעוניות וססגוניות, טעמים, ריחות וקבלת פנים מסבירה פנים מתושבי העיר. ירושלים מצליחה לגעת בכל לב יהודי וגם יהודים מחו"ל מגיעים לירושלים על מנת לקיים את טקס בר המצווה.

תמונה טקס בר מצווה בכותל
מעגלים ברחבת הריקודים ליד מרכז דוידסון

קיום טקס בר מצווה בכותל באווירה יהודית

מה שבאמת מייחד את חגיגת טקס בר מצווה בכותל, מחגיגת הטקס במקום אחר הוא השילוב של קדושת העיר וצלילי ההרכבים המוזיקליים, אשר כוללים נגינות יהודיות. כליזמרים שילוו את חתן הבר מצווה, מעגל מתופפים שמח, קול תרועות השופר, כינורות – אלו ילוו את חתן הבר מצווה בטקס עצמו ויעניקו שמחה שאין לתאר אותה.

חשוב מאוד לתעד טקס בר מצווה בכותל בצילום קליפ וזאת מאחר שתמונות לא יכולות לתאר את עוצמת ההתרגשות והשמחה באירוע. ובאשר לסעודה, העיר ירושלים מציעה אינספור מסעדות מצויינות שישמחו לארח אתכם ואת משפחותיכם.

נגנים לבר מצווה בכותל

מתופפים לכותל

מתופפים לכותל- לבר מצווה בירושלים – רעיון מוצלח. חיפשתם מתופפים לכותל מקצועיים ואיכותיים לאירוע של בר מצווה בכותל?  צפו עכשיו ביופי של שמחה בדרך לכותל –  בדיוק

קרא עוד »
עקוב אחרינו:

מאמרים באותו נושא:

בר מצווה בקבר דוד
בר מצווה לעמית

משפחת מרטו היקרה ובראשם עמית חתן בר המצווה ! רצינו להודות לכם מקרב לב על שזיכיתם אותנו להשתתף בשמחתכם. זו

קרא עוד »
דילוג לתוכן