מה משמעות הטקס ברכת הכוהנים לבר מצווה בכותל?

אירוע בר מצווה הוא אירוע מרגש ללא ספק, בו הופך הילד שעד כה היה ילד לכל דבר על כל המשתמע מכך לבוגר ואחראי על מעשיו. הורים רבים "שוברים את הראש" בשאלה כיצד כדאי לחגוג את האירוע כך שיהיה זה אירוע בלתי נשכח ולא עוד חגיגת בר מצווה נדושה.

מלבד הרעיון של החידוש, עולה השאלה כיצד ניתן לשלב באירוע אלמנטים מסורתיים כמו טקס ברכת הכוהנים לבר מצווה בכותל – מהמסורת היהודית שכן זהו יום בו הילד מקבל על עצמו עול תורה ומצוות ומצד שני לשוות לאירוע אווירה שמחה ולהפכו לחווייתית ובלתי נשכחת עבור חתן בר המצווה שאחרי הכול הוא עדיין רק ילד…

כנסו להסבר בסרטון וידאו קצר

כינור דוד – הכתובת שלכם לחגיגת בר מצווה

חברת כינור דוד היא הכתובת הטובה ביותר בעבור מי שמחפש חגיגת בר מצווה מרוממת ומרגשת עם מוטיבים יהודיים ושמחה אמתית של כל בני המשפחה.

חברת כינור דוד הינה חברה מוכרת וידועה בתחום של ארגון חגיגות בר מצווה במגוון מקומות כמו :כותל הדרומי, במרכז דוידסון, בבתי כנסת וכמובן בכותל המערבי. אנו מתכננים את האירוע לפרטי פרטים יחד עם בני המשפחה כך שהוא יתאים לאופי האורחים וכמובן לציפיות של בני המשפחה. גם המחירים שאנו מציעים הינם מחירים טובים ומשתלמים ביותר.

טקס ברכות לחתן הבר מצווה

הפקת בר מצווה בירושלים

ברכת כוהנים בטקס בר המצווה

אנו משלבים בחגיגות בר המצווה שאנו מפיקים חלק מרגש ביותר שלא ניתן לוותר עליו והוא שירה של ברכה חזקה ביותר ביהדות – ברכת כוהנים. ברכה זו שופכת אור, ברכה ופשע על עם ישראל מכיוון שהכוהנים הם שליחים של הקב"ה ודרכו הוא משפיע שפע רב עלינו – עם ישראל.

יש חשיבות לשלב את ברכת הכוהנים בטקס בר המצווה שכן זוהי ברכה שכל אב בישראל מברך את בניו בכל ערב שבת ובעיקר ביום בר המצווה בו הנער הופך מילד לבוגר וכל האחריות עוברת להיות על כתפיו.

הפעלת ילדים בכותל

תוך כדי שירת הברכה נגן הגיטרה שלנו מנעים בצלילים מרגשים ובקולו הנפלא ועל רקע החומות, הניגון הזה נשמע כאילו לקוח מעולמות עליונים. אין ספק שזהו החלק המרגש בטקס בו נער בר המצווה מתברך לקראת צאתו לדרך חדשה בעולם הבוגרים.

קטגוריות במהלך האירוע ✡️

מידע רלוונטי

מידע לפי קטגוריה
בית כנסת באזור הכותל

בר מצווה בבתי כנסת בכותל

הכותל המערבי נמצא ברובע היהודי בירושלים. אם מסיבה כלשהי, אין באפשרותכם או שאינכם מעוניינים, לערוך בר מצווה במתחם הכותל עצמו, אפשר ובהחלט מומלץ לערוך בר

קרא עוד »

כנסו לחבילות בר מצווה בכותל

חדש ✡️ חנות בר מצווה 👇

עצור! 👈 פייטנים של כינור דוד 🔯

מאמרים באותו נושא:

דילוג לתוכן