לחגוג בר מצווה בכותל המערבי

בר המצווה הוא אחד מרגעי השיא של כל יהודי. בבר המצווה מקבל עליו הילד את עול המצוות והופך מילד לגבר ומילד ללא אחריות על מעשיו, לגבר יש לו אחריות על מעשיו, ככתוב שכתוב במסכת אבות ""בן י"ג למצוות" (מסכת אבות פרק ו).

שיא בר המצווה הוא העלייה לתורה, שבה מוציאים את ספר התורה, חתן הבר מצווה מניח תפילין ומסלסל דברי האבות לאוזני משפחתו והאורחים. המקום הכי מומלץ לחגוג בו בר מצווה הוא הכותל המערבי, שבו יש את השילוב המנצח של רוחניות עם יכולת ארגונית שמאפשרת לכם לחגוג את האירוע שבו תיהנו ואותו תזכרו שנים רבות.

צפו בסרט בר מצווה בכותל של כינור דוד

איך מתנהל מהלך אירוע הבר מצווה

בר המצווה מתחילה ברגע חתן בר המצווה, משפחתו והאורחים יורדים מהאוטובוס. יש אפשרות לעשות סיור בירושלים לפני הכניסה לכותל, ואף לצלם את חתן בר המצווה ומשפחתו באתרים יפים בעיר, כמו חומות העיר.

הכניסה לכותל מלווה בתהלוכה שבה יש מעגל מתופפים שעושים מוזיקה שמחה ומקפיצים את החוגגים ואת רחבת הכותל בשירה וריקודים. לאחר כניסת החוגגים לכותל, מתנהל טקס העלייה לתורה, שזהו מעמד מרגש ורוחני מאוד, שמשלב את התבגרות הילד שנהיה גבר עם החיבור הקרוב ביותר לקב"ה.

לאחר טקס העלייה לתורה, חתן בר המצווה משפחתו ואורחיו מוזמנים ללכת בתהלוכה למסעדה סמוכה לכותל, כאשר המסעדות מסביב לכותל מתורגלות היטב בשירות לחוגגי בר המצווה. התהלוכה למסעדה יכולה להיות מלווה בתזמורת שתמשיך לעשות שמח ותקפיץ לא רק את רחבת הכותל, אלא את כל העיר.

תמונה לחגוג בר מצווה בכותל

איזה שירותים ניתנים לכם בתוך הכותל

רחבת הכותל היא גדולה ופעמים רבות יש בה המולה רבה וקשה מאוד להתמצא ולהבין איפה עושים את טקס העלייה לתורה. אל דאגה, אנחנו בכינור דוד דואגים לחוגגים בהתמצא בתוך ברחבת הכותל ומכווינות את החוגגים למקום בו נערך טקס העלייה לתורה.

בכינור דוד גם מספקים לחתן בר המצווה ולחוגגים חזן בעל קורא שיערוך את הטקס וינהל את העלייה לתורה וטקס הנחת התפילין.

השירותים הניתנים בתוך הכותל מסייעים לאירוע להתנהל מבחינה לוגיסטית וחלקה ללא בעיות, כך שלחתן בר המצווה נשאר רק להתרכז בסלסול הפסוקים ולחוגגים להתחבר לחוויה הרוחנית וליהנות ללא שום דאגות שישבו להם על הראש ויפריעו להם במהלך האירוע.

לחגוג בר מצווה בכותל המערבי

צפו בשלי בר מצווה ליד הכותל

הכותרות שלנו
נגנים בכותל

נגנים לבר מצווה בכותל

מה הסיגנון המוזיקלי האהוב שלכם אחד הדברים שאסור לכם לוותר עליו באירוע בר מצווה בכותל הוא המוזיקה. מוזיקה לבר מצווה משמחת לב אנוש והיא גורמת להתרגשות

קרא עוד »
עקוב אחרינו:

כנסו לחבילות בר מצווה בכותל

מאמרים באותו נושא:

כליזמרים לבר מצווה בכותל
כליזמרים לאירועים

"כלייזמר" משמעו כיף יהודי. מוזיקת הכלייזמרים (צירוף המלים "כלי" ו"זמר") היא מוזיקה יהודית שכלי הנגינה העיקריים המשמשים בה הם קלרינט,

קרא עוד »