כל מה שרציתם לדעת על חגיגת בר מצווה בשער ציון ולא היה לכם את מי לשאול

בר מצווה בכותל המערבי, כניסה דרך שער ציון.

שואלים רבים אם אפשר לעשות בר מצווה בכותל, כניסה דרך שער ציון? כן אפשר. בהחלט אפשרי לבצע תהלוכה בה נכנס חתן בר המצווה יחד עם משפחתו ואורחיו דרך שער ציון.

חשיבות שער ציון גדולה שכן הוא משמש כשער כניסה לרובע היהודי וזהו אתר מורשת שבו היו קרבות קשים במלחמת העצמאות, וממש ניתן לראות שיש חורי הכדורים שנשארו מקרבות אלה.

למרות קדושת המקום, יש לו חסרון גדול. לא ניתן לעשות תהלוכה של נגנים משער ציון דרך הרובע היהודי לתוך הכותל.

הסיבה לכך שכבר למעלה משנתיים, המשטרה  אוסרת לנגן בעיר העתיקה, בדגש על הרובע היהודי. לכן, מי שרוצה לעשות תהלוכת כלי נגינה צריך לעשות זאת במסלול חלופי מחוץ לחומות דרך שער האשפות עד להגעה לבידוק הביטחוני בכניסה לכותל.

הסבר כאן בסרטון

אז מה אפשר לעשות בכל זאת?

אם המשפחה מתעקשת ומאוד רוצה על בר מצווה בכותל, כניסה דרך שער ציון שהכניסה לכותל היא דרך הרובע היהודי, זה ניתן לביצוע ללא תהלוכת נגנים. יש בכך פחות שמח, אך לא קיימת שום חובה הלכתית לעשות תהלוכה שמחה.

  1. מי שלא אכפת לו מהנגינה, אלא העניין העיקרי שלו הוא העלייה לתורה והתחושה הקדושה בכניסה דרך הרובע היהודי, אנו בהחלט נשמח לאפשר את מה שהוא רוצה, אנו עובדים לפי רצון הלקוח.
תהלוכת מתופפים

2. מי שאין אצלו בעיית אורחים שאינם מטיבי לכת, אפשר לעשות  המסלול מחוץ לחומות, כאשר יש תהלוכה. ללהקת כלי זמר לבר מצווה בכותל שלנו  אין בעיית כושר והיא בהחלט יכולה לבצע  נגינה דרך המדרגות, כאשר יש מגבלה שאין אפשרות לעשות מעגלי ריקודים.

3.  האפשרות השלישית, והיא המומלצת ביותר, לעשות כניסה לכותל במסלול הידוע והקבוע של שער אשפות, שהוא הכניסה הראשית לכותל.  יש שם אפשרות תהלוכת נגנים, שמחה, מעגלי ריקודים, אטרקציות נוספות, למשל בובת חסיד.

אנו מברכים את חתן הבר מצווה

מי הכי כדאי שיעשה לכם בר מצווה בכותל שהיא לא כמו שהרוב עושים?

אם יש לכם רצון לעשות משהו שהוא לא רגיל וסטנדרטי, רצוי לקבל את שירותי חברה מקצועית, גמישה ומנוסה שיכולה לעמוד בכל דבר, כולל לקוח שמבקש דברים שרוב הלקוחות אינם מבקשים.

אנו עושים הכול כדי שהלקוח יהיה מרוצה, ומעולם אנו לא שופטים את רצון הלקוח, אנו מאמינים בלב שלם שכל אחד יודע מה טוב בשבילו.

חברת כינור דוד היא החברה שאיתה מומלץ לעשות  בר מצווה בכותל כניסה  דרך שער ציון.

החברה מנוסה כבר שנים רבות בלארגן בר מצוות לפי רצונו של הלקוח, כך שכל לקוח יקבל בדיוק מה שהוא מעוניין שיהיה, וכך האירוע שלו יהיה מושלם והוא יזכור אותו בשמחה שנים רבות.

קטגוריות במהלך האירוע ✡️

מידע רלוונטי

מידע לפי קטגוריה
עקוב אחרינו:

כנסו לחבילות בר מצווה בכותל

חדש ✡️ חנות בר מצווה 👇

חובה לכל מי שמארגן בר מצווה בכותל

עצור! 👈 פייטנים של כינור דוד 🔯

מאמרים באותו נושא:

רוצים לחסוך עד 1900 שקל

דילוג לתוכן