אלבום לבר מצווה בכותל, מזכרת נפלאה מהאירוע

אלבום תמונות בר מצווה שהוא בספר שאפשר להחזיק אותו ולהסתכל עליו כמו שעושים שנים רבות זה דבר מאוד כיפי, במיוחד בעידן הדיגיטלי שבו כולם רואים את התמונות ממסכים.

הסבר על אלבום בר צווה של כינור דוד

ממה עשוי האלבום?

האלבום עשוי מכריכת דמוי עור איכותית בצבע לבן שמנת. החומר של הספר הוא איכותי מאוד, המגע שלו נעים ומרגיש ממש טוב בידיים. בנוסף, האלבום מיועד לשמור על התמונות לשנים רבות מאוד, כך שתהיה לכם מזכרת מהבר מצווה לכל החיים.

אלבום בר מצווה
כריכה אלבום בר מצווה ( כינור דוד )

איך מעצבים את האלבום?

האלבום הוא אלבום דיגיטלי לבר מצווה בכותל. האלבום בעצם מעוצב בצורה דיגיטלית ומודפס על הדפים האיכותיים של הספר. זה מאפשר לנו גמישות רבה מאוד בעיצוב התמונות. אתם אלה שתקבעו איזה תמונות ייכנסו, למשל דגש יותר על חתן בר המצווה או דגש על המשפחה וכו. בנוסף, אתם תקבעו את גודל התמונות ואת המיקום שלהן באלבום. אתם בעצם חופשיים לקבוע בדיוק מה ייכנס לאלבום ואיך ייכנס.

מידות האלבום

המידות של האלבום הן 20 על 50. כמות הדפים של האלבום היא 15 דפים כפולים, קרי בכל דף אפשר להכניס תמונות משני הצדדים כך שסך הכול זה יוצא 30 דפים. ניתן להכניס כ-150 תמונות לפי העיצוב שלכם, כך שבאמת יש לכם אפשרות להכניס תוכן רב של האירוע, אותו תוכלו לזכור כל החיים.

אלבום בר מצווה בירושלים

חומר הצילום מוגש בדיסקונקי

אחר שהאירוע נגמר, אנו עורכים לכם את החומר הצילום, גם תמונות הסטילס וגם סרט הוידאו והקליפ. את חומרי הצילום אתם מקבלים מאיתנו בדיסקונקי או במייל.

האלבום הדיגיטלי לא נכלל בחבילה הבסיסית של הצילום, הוא תוספת שצריך לבקש אותה מראש. זה כמובן בתשלום נוסף מעבר לחבילה אבל זה שווה את המחיר.

אלבום בר מצווה

כל מה שצריך לדעת על האלבום בנקודות

אלבום בר מצווה בירושלים

לא ניתן לעשות את האלבום בצורה חובבנית

אלבום תמונות לבר מצווה שתקבלו מאיתנו הוא אלבום באיכות מאוד גבוהה. לא תוכלו לעשות את האלבום בוואלה שופס או להוריד או להוריד את התמונות מאתרים שונים שהם לא מקצועיים. עלות האלבום היא כל כך שולית ביחס לשאר בר המצווה כך שבאמת אל תוותרו על זה, זה מוסיף הרבה ואתם תצטערו שלא יהיה לכם את זה בשנים הבאות.

אלבום לבר מצווה

דברים דיגיטליים לעתים נעלמים

הדיסקונקי שתקבלו, שבו יש את רגעי השיא של האירוע, לעתים קרובות נעלם. במצב כזה רק מה שצלמתם בפלאפונים או שמרתם בענן או במקום דיגיטלי אחר נשמר. הצילומים שהם באמת איכותיים, אלה שהצלמים המקצועיים צילמו, יאבדו לכם וחבל. את האלבום הגדול אנו מציעים לכם, יהיה לכם מאוד קשה לאבד כך שתמיד, גם אם תעברו דירה, תהיה לכם מזכרת מהאירוע.

אלבום בר מצווה בכותל

לא מחליף צוות צלמים מקצועי

גם אם האלבום הוא מצוין ונראה יפה, הוא לא יהיה מושלם בלי תמונות מושלמות. פלאפונים לא יכולים להחליף אנשי מקצוע וציוד מקצועי. כדי שתהיה לכם מזכרת מושלמת מבר המצווה, חשוב מאוד שיהיה לכם שילוב של תמונות איכותיות, שצולמו ע"י צלמים מקצועיים, עם אלבום איכותי, העשוי מחומר איכותי.

שליחת אלבום ללקוח
משלוח אלבום גדול ואלבום קטן ללקוח

לעוד שאלות בנושא אלבום בר מצווה בכותל אתם מוזמנים לפנות אלינו בכינור דוד ונשמח לענות לכם עליהן.

9.2/10
קטגוריות במהלך האירוע ✡️

מידע רלוונטי

מידע לפי קטגוריה
עליה לתורה בירושלים כותל

עליה לתורה בכותל המערבי

עושים בר מצווה בגדול החלטתם לחגוג את בר המצווה של בנכם בירושלים, באווירת הקדושה? עשיתם החלטה נכונה. טקס בר המצווה לרבות עליה לתורה בכותל, עוצמתי

קרא עוד »
בית כנסת באזור הכותל

בר מצווה בבתי כנסת בכותל

הכותל המערבי נמצא ברובע היהודי בירושלים. אם מסיבה כלשהי, אין באפשרותכם או שאינכם מעוניינים, לערוך בר מצווה במתחם הכותל עצמו, אפשר ובהחלט מומלץ לערוך בר

קרא עוד »

כנסו לחבילות בר מצווה בכותל

חדש ✡️ חנות בר מצווה 👇

עצור! 👈 פייטנים של כינור דוד 🔯

מאמרים באותו נושא:

בר מצווה בכותל תמונות
משפחת בר לב

למשפחת בר לב היקרים אנחנו שמחים להציג את התמונות מאירוע של בר מצווה בכותל של משפחת בר לב. כמו כן רצינו להודות

קרא עוד »
דילוג לתוכן