בר מצווה בכותל המערבי בירושלים
שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

בר מצווה בכותל המערבי בירושלים

הילד הגיע למצוות ואתם מעוניינים לציין את המאורע החשוב בדרך מיוחדת במינה, יתכן ושקלתם נסיעה לחו"ל, אירוע באולם, מסיבה גדולה וכדומה. כל אלו חגיגות בנאליות, אולם בר מצווה בכותל המערבי בירושלים זהו באמת דרך ייחודית לחגוג את בר המצווה. איך מפיקים אירוע שכזה? איך מתנהל האירוע? ומה סדר היום?

כינור דוד בהנהלתו של חגי בן חיים ודוד מנסורה יעניק לכם מענה מושלם ויפיק עבורכם את האירוע לפרטיו.

צפו בסרטון וידאו ״ שלבי ההפקה של בר מצווה בכותל״

כיצד חוגגים בר מצווה בכותל המערבי בירושלים?

בר מצווה בכותל המערבי בירושלים חוגגים באופן ייחודי. מיד עם הגיעכם לירושלים, תזכו לקבלת פנים שמחה במיוחד. מעגל מתופפים יקיף את חתן הבר מצווה, נגני כליזמרים ינגנו עבורכם, קולות שופר ירגשו אתכם ותפתחו בארוחת בוקר טובה בלטרון.

העלייה לתורה באווירת הקודש של ירושלים ממש בכותל המערבי, צלם שיתעד את היום המרגש וסעודת מלאכים במסעדת גורמה לבחירתכם. כמובן, שתוכלו לסייר בירושלים בכל המקומות החשובים וליהנות מההיסטוריה ומקדושת העיר.

בר מצווה בכותל המערבי
טקס הפרחת בלונים בכותל

צפו בקליפ בר מצווה של כינור דוד

משהו קצת אחר…

מה מבדיל בר מצווה בכותל המערבי בירושלים מבר מצווה סטנדרטית? כעל פניו זה נראה לכם די בנאלי, אתם תוהים לעצמכם "מה כבר כל כך שונה? הרי מוזיקה, סעודה ועלייה לתורה מתקיימים בכל בר מצווה…." ובכן, במציאות אין כך הדבר.

בירושלים בכלל ובכותל המערבי בפרט, האווירה היא שונה ותעניק לטקס הבר מצווה של בנכם נופך שונה לגמרי. המוזיקה שתתנגן על ידי ההרכבים המוזיקליים שונה בתכלית ממוזיקה באולם שמתנגנת על ידי תקליטן. יש משהו יהודי קדוש באווירה, בנגינת הכליזמרים ובהיסטוריה של הכותל שהופכים את הטקס שלכם לייחודי ומרגש באלפי מונים מטקס בר מצווה רגיל.

מפגש חיילים וחתן הבר מצווה

ידאגו לכם לכל הפרטים

סביר להניח שאם החלטם לקיים בר מצווה בכותל המערבי בירושלים, תשאלו את עצמכם שאלות מטרידות כגון: מי ידאג להסעה? מי יצלם? מי ידאג לטקס?

אין טעם להיות טרודים בשאלות אלו, כינור דוד ידאגו לכם לאירוע על כל פרטיו, החל מרגע הגעתכם ועד לסופו של היום. הסעה תלווה אתכם במהלך כל היום, צלמים יצלמו אתכם ואף יפיקו קליפ בר מצווה עבורכם, הרכבים מוזיקליים יקיפו את חתן הבר מצווה וכל שנותר לכם– לבוא עם מצב רוח טוב ושמח.

אם החלטתם לחגוג לבנכם בר מצווה בכותל פנו אלינו עוד היום 052-2-600-640

אהבתם את המאמר? שתפו לחברים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב email

מאמרים באותו נושא:

תמונה הפרחת בלונים בכותל
הפרחת בלונים בכותל

להפריח משאלות לשמיים בלונים הם פעילות משמחת בכל אירוע ובמיוחד כאשר מדובר בבר מצווה בכותל. מחפשים שירות הפרחת בלונים בכותל?

קרא עוד »
Call Now Button
דברו איתנו ב WhatsApp