בר מצווה בכותל המערבי בירושלים

הילד הגיע למצוות ואתם מעוניינים לציין את המאורע החשוב בדרך מיוחדת במינה, יתכן ושקלתם נסיעה לחו"ל, אירוע באולם, מסיבה גדולה וכדומה. כל אלו חגיגות בנאליות, אולם בר מצווה בכותל המערבי בירושלים זהו באמת דרך ייחודית לחגוג את בר המצווה. איך מפיקים אירוע שכזה? איך מתנהל האירוע? ומה סדר היום?

כינור דוד בהנהלתו של חגי בן חיים ודוד מנסורה יעניק לכם מענה מושלם ויפיק עבורכם את האירוע לפרטיו.

צפו בסרטון וידאו ״ שלבי ההפקה של בר מצווה בכותל״

כיצד חוגגים בר מצווה בכותל המערבי בירושלים?

בר מצווה בכותל המערבי בירושלים חוגגים באופן ייחודי. מיד עם הגיעכם לירושלים, תזכו לקבלת פנים שמחה במיוחד. מעגל מתופפים יקיף את חתן הבר מצווה, נגני כליזמרים ינגנו עבורכם, קולות שופר ירגשו אתכם ותפתחו בארוחת בוקר טובה בלטרון.

העלייה לתורה באווירת הקודש של ירושלים ממש בכותל המערבי, צלם שיתעד את היום המרגש וסעודת מלאכים במסעדת גורמה לבחירתכם. כמובן, שתוכלו לסייר בירושלים בכל המקומות החשובים וליהנות מההיסטוריה ומקדושת העיר.

בר מצווה בכותל המערבי
טקס הפרחת בלונים בכותל

צפו באיך מתנהל יום בר מצווה

קבלו את כל תפריטים ומסעדות ליד הכותל – בקליק אחד

משהו קצת אחר…

מה מבדיל בר מצווה בכותל המערבי בירושלים מבר מצווה סטנדרטית? כעל פניו זה נראה לכם די בנאלי, אתם תוהים לעצמכם "מה כבר כל כך שונה? הרי מוזיקה, סעודה ועלייה לתורה מתקיימים בכל בר מצווה…." ובכן, במציאות אין כך הדבר.

 

בירושלים בכלל ובכותל המערבי בפרט, האווירה היא שונה ותעניק לטקס הבר מצווה של בנכם נופך שונה לגמרי. המוזיקה שתתנגן על ידי ההרכבים המוזיקליים שונה בתכלית ממוזיקה באולם שמתנגנת על ידי תקליטן. יש משהו יהודי קדוש באווירה, בנגינת הכליזמרים ובהיסטוריה של הכותל שהופכים את הטקס שלכם לייחודי ומרגש באלפי מונים מטקס בר מצווה רגיל.

תמונות מבר מצווה בכותל המערבי

מפגש חיילים וחתן הבר מצווה

ידאגו לכם לכל הפרטים

סביר להניח שאם החלטם לקיים בר מצווה בכותל המערבי בירושלים, תשאלו את עצמכם שאלות מטרידות כגון: מי ידאג להסעה? מי יצלם? מי ידאג לטקס?

אין טעם להיות טרודים בשאלות אלו, כינור דוד ידאגו לכם לאירוע על כל פרטיו, החל מרגע הגעתכם ועד לסופו של היום. הסעה תלווה אתכם במהלך כל היום, צלמים יצלמו אתכם ואף יפיקו קליפ בר מצווה עבורכם, הרכבים מוזיקליים יקיפו את חתן הבר מצווה וכל שנותר לכם– לבוא עם מצב רוח טוב ושמח.

טלפון לפרטים נוספים

תעשו טובה, שתפו את המאמר ברשתות מדיע וחברים 🙏🙏🙏

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב telegram
Telegram
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email
הכותרות שלנו
בית כנסת באזור הכותל

בר מצווה בבתי כנסת בכותל

הכותל המערבי נמצא ברובע היהודי בירושלים. אם מסיבה כלשהי, אין באפשרותכם או שאינכם מעוניינים, לערוך בר מצווה במתחם הכותל עצמו, אפשר ובהחלט מומלץ לערוך בר

קרא עוד »
עקוב אחרינו:

כנסו לחבילות בר מצווה בכותל

פורום בר מצווה בכותל

פורום בר מצווה
כנסו לפורום

מאמרים באותו נושא:

להקת מתופפים לבבר מצווה
נגנים בכותל

צפו בסרטון נגנים בכותל בסרט וידאו קצר אנחנו מסבירים את האופציות לבחירת הרכב מוזיקלי לתהלוכת נגנים בכותל. כנסו לכל ההמלצות

קרא עוד »
WhatsApp דברו איתנו ב WhatsApp