בדרך לבר מצווה בירושלים

בר מצווה בירושלים

חגיגת בר מצווה בעיר הקודש ! בר מצווה בירושלים זה הרבה יותר מבר מצווה. מדובר ביום שלם של מסע רוחני שמחה , אצלינו בכינור דוד

קרא עוד »
צלם לבר מצווה בירושלים

צילום אירועים בכותל

אם החלטתם לחגוג אירוע חשוב בכותל, יהיה עליכם להיערך בהתאם. מה שאומר שתצטרכו לתכנן את כל הפרטים החל משלב ההגעה, דרך מה שקורה בהמשך האירוע,

קרא עוד »
תופים ושופרות בכותל כינור דוד

מתופפים לבר מצווה

בר המצווה בשיתוף מתופפים לבר מצווה היא הארוע המרגש ביותר שחווה נער יהודי. זהו הרגע בו הוא הופך מילד לגבר. הרגע בו הוא מקבל עליו

קרא עוד »

סרגיו כהן מראשון לציון

שלום לכולם שמי סרגיו כהן מראשון לציון

לפני חודש ימים חגגנו לבן שלנו בר מצווה יחד עם "כינור דויד". קיבלנו שירות מעולה ורצינו להודות לחברה המדהימה הזו באמצעות המלצה חמה.

אני את הבר מצווה שלי מלפני 30 שנה חגגתי בירושלים כי זה היה אז נורא פופולארי לעלות לתורה ברחבת הכותל.

כשחשבנו על מה נעשה לכבוד העלייה לתורה של הבן שלנו, לא תיארתי לעצמי שגם היום זה אפשרי ושעדיין עושים מסיבות בר מצווה בכותל. בגלל שאני בעצמי עברתי חוויה כיפית, רציתי שגם הבן שלי יקבל לפחות את אותה הבר מצווה אם לא יותר מזה.

תמונה סגריו כהן בר מצווה
המלצה סרגיו כהן

איך הגעתי לכינור דוד

חברים המליצו לנו על החברת "כינור דוד" כי הם עזרו להם בארגון מתופפים וארוחת בוקר לבר מצווה של הבן שלהם.

מה יש להפסיד, התקשרנו וקבענו פגישה. לפגישה הגיע איש מאוד סימפטי שמנהל את החברה ושמו דויד. קבענו תאריך ושעה ודויד יצר בשבילנו קשר עם חברת הסעות כדי לסגור אוטובוס שיסיע אותנו לירושלים.

אחרי זה הוא עזר לנו עם בחירת הרב. בחרנו להגיש לאורחים שלנו ארוחת בוקר קלה בדרך לירושלים שגם אותה ארגנו כינור דויד, הזמנו מכינור דויד גם 2 מתופפים ותוקע בשופר, תריסר בלונים להפרחהבובת אדמו"רודויד ארגן לנו שני צלמים באחלה מחיר.

תמונה ברכת האב לס בבר מצווה
ברכת האב לבר מצווה

ביום האירוע יצענו מראשון לציון בדיוק בשעה 8 לכיוון ירושלים ועצרנו בלטרון כדי לאכול ארוחת בוקר. כשירדנו מהאוטובוס גילנו מקום נפלא בטבע עם ושלחנות ערוכים במאפים גבינות מטבלים וירקות וקנקני שתייה חמה. הכול היה מאוד טרי וטעים.

מה קיבלנו בקבלת פנים בכותל

בירושלים עצמה האוטובוס עצר בחניון וברגע שהדלתות נפתחו, הלהקה של דודי נכנסה בתרועות שמחה פנימה. אי אפשר לתאר את האווירה השמחה שהייתה שם באותו הרגע וכמה הבן היקר שלנו התרגש שכל זה לכבודו.

ירדנו מהאוטובוס וכשכולם היו מוכנים, אנשי כינור דויד פרסו את החופה והתחלנו לצעוד לעבר שער האשפות. כל הדרך השופר והתופים היו בינינו, סביבנו ולצידנו ואנחנו שרנו שירים.

הילד קרן מאושר כי גם עשו לכבודו מעגל מתופפים ואחד המתופפים נתן לו לתופף קצת. עד שהגענו לשער האשפות היינו כה מחוממים כה שמחים וכה מרוגשים שלא שמנו לב בכלל כמה זמן עבר.

כינור דוד המלצה לבר מצווה
תמונה חתן הבר מצווה ליד הכותל

אנו מודים לכינור דוד על ההשקעה, על תשומת הלב ועל הפרטים הקטנים שהם לא שכחו. אנו מודים להם גם על הקלות שבה הם ארגנו את הכול ועל הטיול הנהדר שהם בנו לנו אחרי הטקס ברחבי ירושלים.

בזכות היחס האישי שלהם אלינו היום הזה היה ללא ספק אחד הימים המרגשים עבורנו והבן שלנו לא מפסיק לדבר עליו עד היום.

התמונות שצילמו הצלמים יצאו פשוט נהדרות, האוטובוס הגיע בזמן והאוכל היה טרי ואיכותי ואנחנו יכולים בהחלט להעיד שקיבלנו שירות  מעבר לכל המצופה.

תודה רבה לך דוד וחגי ולחברה שלכם, אתם עושים שירות נהדר ובזכותכם אנחנו לא נשכח את היום הזה!

מאמרים באותו נושא:

Call Now Button
שינוי גודל גופנים
דברו איתנו ב WhatsApp