בר מצווה בכותל ברגע האחרון

החלטתם מסיבה כלשהי לערוך בר מצווה בכותל בהתרעה של כמה ימים או שבוע שבועיים ואתם לחוצים ולא יודעים מה לעשות או האם בכלל ניתן להרים את האירוע.

לא להתייאש ולא לחשוב שזה בלתי אפשרי. הנה מדריך קצר למה מומלץ לכם לעשות.

צפו בהפקת בר מצווה של כינור דוד

קודם כל לדעת את ההפטרה

הדבר הכי חשוב בבר מצווה: הוא לדעת מה הילד שלכם צריך לקרוא בעלייה לתורה. העלייה לתורה היא לב ליבו של טקס בר המצווה, וחשוב מאוד שהילד יקרא מה שרלוונטי בעבורו, כי אז מצוות העלייה לתורה תהיה חלקית וחבל.

חשוב גם לברר עם רב הכותל איך הילד משיג תעודה שמתעדת את בר המצווה של הילד בכותל.  התעודה מראה שהילד קרא את ההפטרה ועשה את העלייה לתורה לפי ההלכה וכעת הוא מוכן לקבל עליו את עול התורה והמצוות כראוי ליהודי.

מומלץ מאוד להשכיר את שירותיו של רב או תלמיד חכם שידריך את הילד שלכם ויראה לו מה צריך וקרוא ואיך קוראים, שכן לא פחות חשוב מה קוראים בהפטרה אלא איך קוראים את ההפטרה.

טקס ברכת כהנים בבר מצווה
טקס ברכות בדרך לכותל

איך מגיעים, מה אוכלים ומה עם צלם? ומה עם צלם?

כדי לערוך בר מצווה בכותל צריך קודם כל להגיע לכותל. אפשר לתת לאורחים להגיע באופן עצמאי, ברכב, במונית או בתחבורה ציבורית. החיסרון העיקרי בזה הוא שהאורחים לא יגיעו באותו הזמן ויש אפשרות שהרבה אורחים יאחרו.

הכי טוב והכי פשוט לארגן לאורחים אוטובוס שיאסוף אותם וכך כולם יגיעו בזמן, ללא איחורים.

בירושלים בכלל ומסביב לכותל בפרט, יש הרבה מאוד מסעדות שמציעות את השירות שלהן לחוגגי בר מצווה. רצוי לראות את תפריט המסעדה קודם כל ולהחליט האם הוא לטעמכם ולטעם האורחים.

כמו כן, לא לשכוח לבדוק את הכשרות של המסעדה. בגלל שאתם מזמינים זמן קצר מאוד, יכול להיות שיהיו בעיות עם ההזמנה של חלק מהמסעדות, כך שתכינו לכם כמה אופציות מראש.

לא לשכוח לקבוע עם צלם אירועים מקצועי שיצלם לכם את בר המצווה. פלאפונים לא באמת עושים את העבודה כמו שצריך ואתם לא רוצים לצלם את האירוע, אתם רוצים ליהנות ממנו.

צפו באלבום בר מצווה

יש גם פתרון פשוט לבר מצווה ברגע האחרון

הכי טוב והכי פשוט שתתקשרו לחברה מקצועית שתארגן לכם הכול מהר ובצורה חלקה. חברה מקצועית תארגן לכם פייטן הסעות מסעדה והכול בצורה הטובה ביותר. תאמינו לי שזה לא הרבה יותר יקר מארגון האירוע לבד וזה שווה כל שקל.

הכי טוב שחברת כינור דוד תארגן לכם בר מצווה בכותל. לחברה יש ניסיון של יותר מ-15 שנה בניהול אירועים. יש להם את היכולת לארגן אירוע של בר מצווה שמח כייפי וכמובן שהכול יהיה לפי ההלכה ומסורת ישראל, עם תעודה שהילד שלכם ערך את העלייה לתורה בכותל לפי ההלכה.

צרו עימנו קשר

בלחיצה אחד תוכלו לעבור לדף יצירת קשר ולהשאיר פרטים למועד האירוע
קטגוריות במהלך האירוע ✡️

מידע רלוונטי

מידע לפי קטגוריה

כנסו לחבילות בר מצווה בכותל

חדש ✡️ חנות בר מצווה 👇

עצור! 👈 פייטנים של כינור דוד 🔯

מאמרים באותו נושא:

בר מצווה עליה לתורה
בר מצווה לעומר

משפחת מזור לורדית, עמוס ועומר התותח ! חווינו איתכם חוויה ערכית ומיוחדת במינה, וברצוננו להודות לכם על כך. ורדית, את

קרא עוד »
דילוג לתוכן