טיול בר מצווה בכותל בחורף

האם אתם ערוכים ליום גשום בחגיגת בר מצווה

רבים וטובים פנו אלינו בשאלות לגבי טיול בר מצווה בחורף. האם זה אפשרי בכלל? האם יש משפחות שחוגגות בר מצווה בכותל בחורף? מה הן האופציות לגבי כל חלק בהפקה?

תשובה בסרט וידאו

בר מצווה בחורף-חוויה

אז אני שמח לבשר לכם שודאי וודאי שזה אפשרי. יתרה מכך,בר מצווה בכותל בחורף זהו אירוע חוויתי במיוחד. מזג האויר אף יכול לתרום רבות לאווירת האירוע, ולגרום לו להיות אירוע כזה שלא ישכח לשנים רבות. ובכן, ברשותכם, נלך לפי סדר ההפקה ונסביר איך כל חלק מתנהל בחורף.

תהלוכת נגנים

מתופפים בכותל בחורף
בר מצווה בחורף

לגבי תהלוכת הנגנים הדבר תלוי. אם מדובר בגשם חלש, אזי אפשר לעשות תהלוכה רגילה לחלוטין, מקסימום עם מטריות. לדעתי, הדבר מעצים את החוויה.

ארוחת בוקר

ארוחת בוקר בקבר דוד
ארוחת בוקר בקבר דוד

את ארוחת הבוקר אנו עורכים במתחם קבר דוד. המקום מקורה ואינטימי, זאת מלבד ייחודיותו וקדושתו. ארוחת הבוקר תלווה במוזיקת רקע כיאה ליום ולמקום.

אם מדובר בגשם זלעפות, גם לזה יש פיתרון. אמנם צעדה רגלית לא תהיה, אך כן יהיו ריקודים ומעגלים עם הרבה שמחה, מתחת לגגות לפני הכניסה הראשית לכותל. האנדרלין יעלה והשמחה תרקיע שחקים. יש לציין שמשך השהייה עם הנגנים יהיה בדיוק כמו לזה שבתהלוכה רגילה.

בר מצווה בגשם

טקס עלייה לתורה בחורף

חשוב לדעת שגם בכותל עצמו,ישנו חלק מקורה. חלק זה נקרא "קשת וילסון". הכניסה לגברים אליו היא דרך רחבת הגברים, והכניסה לנשים היא דרך מנהרות הכותל.

כמובן שאנו דואגים לסדר הן את הגברים והן את הנשים מהבחינה הלוגיסטית, כך שכולם יוכלו לשמוע ולצפות באירוע כמו שצריך.

יש לציין שלצערנו, קשת וילסון מוגבלת בכמות האנשים ובמיוחד בכמות הנשים, ולכן קיום הטקס שם נעשה על בסיס תחלופה. אנו בודקים איזו משפחה אמורה לסיים בהקדם, ומיד תופסים את מקומה ומשריינים אותו למשפחה לה אנו עושים את האירוע.

כמו כן, ישנה אפשרות טכנית לנשים לשמוע את הטקס היטב. ישנן אוזניות אותן ניתן לקבל, ולחברן במקומות המתאימים לכך, ולשמוע על ידן את כל הטקס, משום שהן מתחברות למשדר שמקבל חתן בר המצווה.

בר מצווה בכותל ביום של גשם
בר מצווה בגשם

סיור בר מצווה בגשם

ישנם אתרים רבים המותאמים גם לעונת החורף בהם ניתן לבקר. להלן מספר מקומות לדוגמה: מנהרות הכותל, שרשרת הדורות, מעלית הזמן.

כמובן שכל המקומות מקורים ובזמן שהייתכם שם, אתם מתנתקים ממזג האויר הקר השורר בחוץ ונשאבים לתוך עולמות קסומים אחרים.

קטגוריות במהלך האירוע ✡️

מידע רלוונטי

מידע לפי קטגוריה
עקוב אחרינו:

כנסו לחבילות בר מצווה בכותל

חדש ✡️ חנות בר מצווה 👇

חובה לכל מי שמארגן בר מצווה בכותל

עצור! 👈 פייטנים של כינור דוד 🔯

מאמרים באותו נושא:

רוצים לחסוך עד 1900 שקל

דילוג לתוכן