הכותל המערבי בר מצווה

הכותל המערבי בר מצווה, ריגוש אמיתי וכיף רב. חווית רוחנית לך ולכולם.

מה היא בר מצווה

בבר מצווה הנערהצעיר מגיע ל-13 שנים ומקבל עליו את עול התורה הקדושה ואת החובה לקיים מצוות.

שיא בר המצווה הוא קריאה לתורה בכותל שבו הנער הצעיר קורא את פסוקי ההפטרה בדייקנות ובשמחה, כשמסביבו המשפחה מתרגשת והבנות זורקות  סוכריות על הגברים.

בר מצווה במקורות נזכר במסכת אבות בגמרה ששם נזכר גיל 13 שבו הנער מגיע למצוות אך אין חובה לערוך סעודה וחגיגה, אך בימינו התקבע המנהג לערוך מסיבה וחגיגה של גיל ורינה.

למה בר מצווה בירושלים

ירושלים היא מקום מושלם לכל אירוע ולכל, במיוחד לבר מצווה. ירושלים משלבת בצורה הטובה ביותר, רוחניות, מצוות ויכוות טכניות ולוגיסטיות של ארגון אירוע.

מבחינה רוחנית, ירושלים בכלל, והכותל בפרט הם נשמתו של העם היהודי, והמקום שאליו תמיד יהודים רצו להגיעו והמקום שיהודים רצו לבנות אותו.

מבחינה טכנית, לירושלים יש מקומות בתי כנסת,  צילום טובים, מקומות סיור מרתקים, אולמות אירועים, מסעדות, בתי הארחה וכל דבר שצריך על מנת לערוך בר מצווה. כל דבר שיש מבחינה טכנית, קיים גם במרחק הליכה מהכותל.

תמונה תופים ושופרות כותל
בר מצווה בכותל החורף

מה תקבלו מאיתנו כאשר תבחרו בנו

קודם כל תקבלו אוטובוס מפנק, כיאה למלך שבנכם יהיה. האוטובוס הוא הדרך הכי טובה להגיע איתה לירושלים, כל שאר הדרכים הן פשוט לא טובים.

ארוחת הבוקר היא הארוחה החשובה ביום. אתם תקבלו מאיתנו ארוחת בוקר בכותל משביעה ועשירה של מאפים, מטבלים סלטים, כריכים, שתייה חמה ושתייה קרה, כך שיהיה לכם הרבה אנרגיה להמשך.

תהלוכת נגנים וזמרה תלווה את בנכם לכותל ותנגן ותשיר בשילוב מושלם של מוזיקה שמחה עם מוזיקה שקטה, כך שגם הנשמה וגם הרגליים ייהנו מהלהקה. בתהלוכה משתתפת גם בובת חסיד שקופצת ורוקדת ומשמחת את כולם.

תמונה מתופפים בכותל של כינור דוד
תהלוכת מתופפים של כינור דוד

אנו תמיד נשמח לשמוע רעיונות לבר מצווה בכותל. אם תירצו להקריא קטע מסוים, לשיר שיר מסוים, להוסיף עוד נגנים ללהקבה בתהלוכה, אולי להוסיף אטרקציה, אולי להוסיף תלבושות, כל אלה הם דברים שאנו נשמח לשמוע עליהם ונשמח לעזור לך בהם.

אם יש מסעדה שאתם רוצים ואנו לא עובדים איתה, תתאמו איתנו וישנה סבירות גבוהה שתוכלו לאכול שם במסגרת האירוע. כמו כן, אם יש מקום לצילום או מקום לסיור שתירצו ללכת אליו, ולא הצענו, בהחלט נראה איך אפשר לעזור לכם לעשות את מה שתירצו.

יש לכם רעיונות מה לעשות באירוע

אנו תמיד נשמח לשמוע רעיונות לבר מצווה בכותל. אם תירצו להקריא קטע מסוים, לשיר שיר מסוים, להוסיף עוד נגנים ללהקבה בתהלוכה, אולי להוסיף אטרקציה, אולי להוסיף תלבושות, כל אלה הם דברים שאנו נשמח לשמוע עליהם ונשמח לעזור לך בהם.

אם יש מסעדה שאתם רוצים ואנו לא עובדים איתה, תתאמו איתנו וישנה סבירות גבוהה שתוכלו לאכול שם במסגרת האירוע.

כמו כן, אם יש מקום לצילום או מקום לסיור שתירצו ללכת אליו, ולא הצענו, בהחלט נראה איך אפשר לעזור לכם לעשות את מה שתירצו.

תמונה של סנאות בכותל
סדנת כתיבה בכותל

אנו גם מציעים לכם, לאחר העליה לתורה, טקס חינה לפי מיטב המסורת. הטקס הוא חוויה נהדרת לכם ולכם המשפחה, והוא לא נועד רק למזרחים.

אם אתם רוצים בר מצווה חילונית, או בר מצווה שיש לה זיקה קצת פחות חזקה לדת, אין בעיה, אנחנו זורמים עם כל הדעות ועם כל הרצונות של כל אחד ואחת.

אנו בהחלט יודעים לעשות הפקת בר מצווה מיוחדת לפי מיטב הרעיונות שלכם ולפי מיטב הפנטזיות שלכם, והכל על מנת שתהיו שמחים.

מי אנחנו

אנחנו חברת כינור דוד המתמחה בארגון בר מצוות בכותל. יש לנו ניסיון של יותר מ-15 שנה של עשיית בר מצוות בכותל. איתנו תהיו בידיים טובות ומקצועיות שיעבירו לכם את האירוע ברוגע ובשמחה.

הקמנו בשבילכם אתר אינטרנט גדול ומושקע שבו תוכלו לראות סרטים ולקרוא מאמרים שבהם יש מידע עלינו ועל בר מצוות, וגם על אירועים נוספים שאנו מארגנים בכותל, כמו חתונות וחלאקה.

בואו להתרשם מבר מצווה בכותל המלצות שקיבלנו מלקוחות שנהנו איתנו, ונשמח מאוד אם גם אתם תמליצו עלינו. אנו תמיד אוהבים לשמוע ביקור חיובית וביקורת פחות חיובית, כי אנו תמיד במגמת לימוד ושיפור השירות.

תמונה חתן הבר מצווה בבר מצווה
צילום בר מצווה בכותל

מה חשוב לקחת בחשבון בארגון בר מצווה.

חשוב שתדעו כמה אנשים יש לכם באירוע. זה משפיע מאוד על עלות האירוע, על המקומות בהם תוכלו לסייר ועל המסעדה שבה תסעדו. גם חשוב לדעת איזה אופי יש לאורחים. האם יש הרבה ילדים האם יש הרבה מבוגרים, כל זה חשוב מאוד כי לכל ציבור יש את האופי שלו וצריך להתחשב בו.

תקציב האירוע שלכם הוא חשוב מאוד. אין שום צורך להיכנס להוצאות רבות שלא תוכלו לעמוד בהן. לפני שתתחילו לארגן את האירוע, בידקו מה אתם מסוגלים לעשות מבחינת תקציב, ותדברו איתנו על הנושא, על מנת שנתפור לכם את חליפת האירוע הטובה ביותר.

תמונת סיימת לבר מצווה בחורף
מתופפים בחורף

עונת האירוע חשובה מאוד. אם יש לכם אירוע בחורף, אתם יכולים לעשות אותו רק בקשת וילסון, שזה המתחם המקורה בכותל. זה חשוב מאוד כי בקשר וילסון יש הפרדה בין גברים לנשים, ואם זה מפריע למשפחה כדאי לערוך את האירוע במקום אחר, למשל באולם אירועים.

כל דבר וכל עצה תוכלו לפנות אלינו, כינרו דוד, שנעזו לכם בבר מצווה בכותל טלפון שבו נתאם אתכם את האירוע הכי טוב לכם.

קטגוריות במהלך האירוע ✡️

מידע רלוונטי

מידע לפי קטגוריה
מסעדה בירושלים

בלו הול מסעדה ליד הכותל

מסעדת בוטיק ליד הכותל מה עושים כשמבקרים בכותל וחשים צורך או רצון לאכל לפני הביקור או אחריו? בוחרים בפתרון הפשוט והקל שהוא גם המתבקש והמועדף:

קרא עוד »
עקוב אחרינו:

כנסו לחבילות בר מצווה בכותל

חובה לכל מי שמארגן בר מצווה בכותל

עצור! 👈 פייטנים של כינור דוד 🔯

מאמרים באותו נושא:

WhatsApp לשאול שאלה
דילוג לתוכן