בר מצווה בכותל בירושלים

בר מצווה בכותל בירושלים זאת הדרך הכי טובה שבה תוכול לחגוג לבנכם את בר המצווה. הכותל המערבי הוא שריד קדוש לבית המקדש, וזה המקום שבו אתם תהיו הכי קרובים לקב"ה, שיבטיח לבנכם ולכם המשך חיים של בריאות שגשוג ונחת.

צפו בקליפ בר מצווה בכותל

מהי בר מצווה?

בר מצווה הוא טקס מעבר שבו הופך היהודי מילד באחריות של האב, בכל הנושא של שמירה על התורה וקיום מצוות, לגבר, שאחראי על עצמו בשמירת התורה וקיום המצוות. בר המצווה מתקיימת בגיל 13, שזה הגיל שבו נקבע שהילד בשל מבחינת גוף ונפש לקבל עליו את עול התורה והמצוות.

שיא בר המצווה הוא טקס העליה לתורה שבו חתן בר המצווה מתנסה בפעם הראשונה בקריאה בתורה בציבור ובמצוות הנחת תפילין והתעטפות בטלית. מיום טקס העליה לתורה, חתן בר המצווה יכול לקרוא תורה בציבור, וחייב להתפלל את כל התפילות, כולל תפילת שחרית שבה מניחים תפילין ומתעטפים בטלית.

תמונה בר מצווה בכותל בירושלים
צילום חתן הבר מצווה לבוק בר מצווה

אפשר לחגוג בר מצווה בהרבה מקומות, למשל בבית הכנסת ליד הבית, בעיר קדושה כמו צפת, באולם מאזור ביתכם ובעוד מקומות רבים. הכי טוב לחגוג בר מצווה בכותל בירושלים כי זאת חווית בר המצווה הכי רוחנית, הכי מהנה, הכי עוצמית והכי מרשימה, שאותה תזכרו לנצח.

אלבום בר מצווה בכותל

מחפשים משהו נוסף לחבילת צילום בר מצווה ? יש עוד אופציה למגנטים, מצגת, בלוקי עץ ( משהו חדש ומגניב) , צפו בפרטים

תמונות מארוחת בוקר בכותל

הפקת בר מצווה בכותל

רוב בר המצוות מתנהלות בימים קבועים, לפי סדר יום מקובל שבו יש את כל המרכיבים הדרושים לאירוע בר מצווה מושלם. אז איך הכל מתנהל?

צפו בסרט איך מתנהל יום בר מצווה בכותל

נתחיל עם זה שבר מצוות חוגגים בימיי שני, חמשי וראש חודש. הסיבה לכך היא שרק בימים אלה מותר הילכתית להוציא את ספר התורה, כך שרק בימים אלה אפשר לערוך את טקס העליה לתורה כהילכתו, כיפ שנהוג במסורת היהודית.

ארגון בר המצווה בכותל, סדר יום

את היום מתחילים חתן בר המצווה, משפחתו והאורחים עם נסיעה  באוטובוס נוח וממוזג לכותל בירושלים.

לאחר הנסיעה, באי האירוע מוזמנים לארוחת בוקר מפנקת, בסמוך לכותל, ארוחה שתטעין אתכם באנרגיה לקראת שיא האירוע.

לאחר ארוחת הבוקר מתחיל האירוע המרכזי של היום טקס העליה לתורה בכותל. הטקס מתחיל בתהלוכת נגנים מרשימה שכוללת תופים, כליזמרים ושופרות. חתן בר המצווה מלווה עם משפחות ואורחיו מתחת לחופה.

להקת הנגנים מנגנת ושרה, ועושה שמח לא רק לאורחים אלא לכל מי שנמצא מסביב, והרבה פעמים מצטרפים לחגיגה חיילים ותיירים, שמוסיפים לשמחה הגדולה.

תמונה בר מצווה בכותל
עושים שמח לחתן הבר מצווה

תהלוכת הנגנים מסתיימת בכניסה לכותל, ושם מתחיל טקס העליה לתורה, שהוא הדבר העיקרי שלשמו התכנסתם לאירוע בר המצווה.

במהלך טקס העליה לתורה חתן בר המצווה יסלסל את פסוקי ההפטרה, לצד הפייטן שלנו שינהל את טקס מבינה הילכתית,, יוסיף הדרכות יענה על שאלות ויעשה את הטקס הילכתי שמח ומהנה.

לאחר טקס העליה לתורה, מומלץ לערוך סיור הליכה באתרים הסמוכים לכותל, למשל קבר דוד או הרובע היהודי. ניתן גם  לקחת אוטובוס ולערוך סיור במקומות קצת יותר מרוחקים מהכותל, למשל במשכנות שאננים.

את יום  חגיגת בר מצווה בכותל חותמת סעודת מלכים באחת המסעדות  שעובדות איתנו. תוכלו לבחור באחת מהמסעדות והתפריטים, לפי טעמכם, כמות האנשים שיש לכם ולפי התקציב שלכם.

איך תוסיפו קצת "פלפל" לבר המצווה.

אטרקציות לבר מצווה הן הדרך שבה תוכלו לשדרג את חגיגת בר המצווה בצורה שתרשים אתכם, את האורחים שלכם ותוסיף שמחה והנאה לאירוע.

ישנן מספר אטרקציות מקובלות שאנו מספקים ללקוחותינו, כמובן שאם תרצו עוד אטרקציות, הדבר בהחלט אפשרי. אלה האטרקציות המקובלות בבר מצווה.

האטרקציה הראשונה היא להקת הנגנים שמצטרפת לתהלוכה בכניסה לכותל. חשוב לציין שהלהקה תוכל להמשיך אתכם בסיור בר המצווה וגם במסעדה ובאולם, כך שהשמחה לא תפסיק אף פעם.

הלהקה בבסיסה מורכבת ממתופפים, כליזמרים ושופרות. ניתן כמובן להוסיף עוד כלים ללהקה, דבר שיוסיף שמחה. הלהקה שלנו משלבת במהלך בר המצווה שירים שמחים שעושים שמח עם שירים שקטים ומרגשים שמגדילים את החוויה הרוחנית של הטקס, כך שיש שילוב מנצח של שמחה ורוחניות.

תמונה בר מצווה בכותל
ברכת הכהנים לחתן הבר מצווה

בובת חסיד היא אחת האטרקציות החביבות ביותר שיש לנו. במהלך התהלוכה לכותל תצטרף עליכם בובת חסיד גדולה, אותה מפעיל אדם מבפנים. הבובה רוקדת ומקפצת ועושה פעלולים. הבובה היא אטרקציה מעולה לילדים והיא מושכת הרבה פעמים אנשים מסביב שמצטרפים לתהלוכה  של בר מצווה בכותל ומגדילים את השמחה.

הפרחת בלונים. בכניסה לכותל, לאחר החגיגה של התהלוכה, אנחנו נוהגים להריח בלונים בצבע לבן וכחול, שהם צבעים טהורים וקדושים.

במהלך הפרחת הבלנוים ההורים מברכים את חתן בר המצווה וכולם מוזמנים לבקש משאלות, כי זה הזמן שבו השכינה קשובה מתמיד לכל רצונותיכם.

קבלו את כל תפריטים ומסעדות ליד הכותל – בקליק אחד

בלונים בכותל
הפרחת בלונים בכניסה לכותל

מה עוד אתם מקבלים מאיתנו?

אנחנו אוהבים לפנק את הלקוחות שלנו ואנו דואגים שחגיגת בר המצווה בכותל תהיה מושלמת ובלתי נשכחת.

אתם תקבלו מאיתנו תעודה שבה נכתב שבנכם ערך טקס עליה לתורה בכותל, כך שתהיה עדות למצווה הגדולה שבנכם עשה.

אנחנו נותנים לכם בסוף טקס העליה לתורה ברכת הבית בקלף שנכתב ע"י סופר סת"ם, הרב חגי בן חיים, שהוא הפייטן שלנו. בסוף הברכה נשארות 13 אותיות שאותן ממלאים חתן בר המצווה, משפחתו ואורחיו.

תמונה בר מצווה בירושלים

במהלך כל היום של בר מצווה בכותל המערבי בירושלים, אנו מארגנים לכם צוות צילום מקצועי, מנוסה ומיומן שיצלם את האירוע בתמונות ובוידאו, כך שלעולם לא תשכחו את חווית בר המצווה של בנכם.

בטוח יש לכם עוד הרבה שאלות ויש לכם עוד הרבה דברים שאתם רוצים לדעת על תכנון בר מצווה בכותל. חברת כינור דוד מתמחה בארגון בר מצווה בכותל על כל הפרטים הכי קטנים של האירוע. תוכלו להתרשם מהאתר המושקע שלנו, שבו יש מידע רב לשימושכם. כמו כן, תמיד תוכלו להתקשר אלינו, לשמוע עצה, לקבוע פגישת ייעוץ ואפילו לתת לנו את הכבוד של לארגן בעבורכם בר מצווה  בכותל.

הכותרות שלנו
בית כנסת באזור הכותל

בר מצווה בבתי כנסת בכותל

הכותל המערבי נמצא ברובע היהודי בירושלים. אם מסיבה כלשהי, אין באפשרותכם או שאינכם מעוניינים, לערוך בר מצווה במתחם הכותל עצמו, אפשר ובהחלט מומלץ לערוך בר

קרא עוד »
עקוב אחרינו:

כנסו לחבילות בר מצווה בכותל

פורום בר מצווה בכותל

פורום בר מצווה
כנסו לפורום

מאמרים באותו נושא:

WhatsApp דברו איתנו ב WhatsApp