מצגת לבר מצווה בכותל – ערך מוסף ויפה

מה זה בעצם מצגת לבר מצווה?

אחד הדברים היפים שאפשר לעשות בזמן ארוחת הצהריים שבאה אחרי העלייה לתורה ונותן ערך מוסף לאירוע הוא, מצגת לבר מצווה בכותל

המצגת היא חלק אמנותי הנותן ערך מוסף לאירוע שמגיע בזמן סעודת הצהריים, ממנה נהנים לאחר העלייה לתורה. המצגת מוסיפה "פלפל" לארוחה ולריקודים, כך שהם לא יהיו עוד ארוחה וריקודים, אלא ארוחה וריקודים שקשורים לבר מצווה ולחתן הבר מצווה ומשפחתו.

דוגמא למצגת שלנו

מה כוללת המצגת?

המצגת כוללת תמונות של חתן בר המצווה מהיום שנולד, דרך הילדות, בית הספר ועד ליום בר המצווה, שבו הוא נהיה גבר. מומלץ מאוד גם לשלב תמונות של המשפחה והחברים, זה תמיד מוסיף עניין.

כמו כן, אם יש לכם משהו משעשע, שיצחיק את האורחים, הומור תמיד מוסיף המון כך שמומלץ שתוסיפו את הדבר המשעשע במצגת. המצגת נערכת במסעדה, כאשר לרוב הגדול של המסעדות שאנו עובדים איתן יש קיר מיוחד למצגות וציוד הקרנה.

רצוי להזמין מראש את המצגת כך שנדע בוודאות שהמסעדה יכולה לספק לכם את השירות ולא יהיו בעיות מיותרות.

עריכת מצגת לבר מצווה

אנחנו נעבוד בשבילכם על המצגת

אם אין לכם יד ורגל בנושא, ואתם לא יודעים כיצד להכין מצגת, יש אפשרות שתזמינו אצלנו את השירות של הכנת מצגת לבר מצווה בכותל.

אנו מבטיחים לכם שתקבלו את המצגת באיכות הגבוהה ביותר, בדיוק כפי שבקשתם. עלות האירוע היא אפסית כך שבאמת לא שווה לכם להחמיץ את החוויה של המצגת.

אנו עורכים בר מצוות בכותל כבר שנים רבות ותמיד רואים שהאורחים נהנים מהמצגות. חבל שהבר מצווה שלכם תהיה בר מצווה משעממת שבה רק אוכלים והולכים הביתה.

דברי תורה במסעדה

קבלו את כל תפריטים ומסעדות ליד הכותל – בקליק אחד

אלבום בר מצווה בכותל

מחפשים משהו נוסף לחבילת צילום בר מצווה ? יש עוד אופציה למגנטים, מצגת, בלוקי עץ ( משהו חדש ומגניב) , צפו בפרטים

המצגת כוללת גם מוזיקה וגם וידאו.

יש אפשרות כמובן לשלב מוזיקה למצגת, כולל שירים למצגת לבר מצווה בכותל. אפשר לשלב מוזיקה במגוון סגנונות, כמובן לפי הטעם שלכם. המצגת גם יכולה לכלול קטעי וידאו קצרים.

יש אפשרות לשלב קטעים שצולמו בילדות וגם קטעים שצולמו במיוחד לבר מצווה, למשל סיור מיוחד או לימוד של ההפטרה ועוד. אפשר וגם רצוי לצלם וידאו של חתן בר המצווה עם משפחתו, זה תמיד נראה יפה שלילד יש משפחה שתומכת בו ואוהבת אותו.

גם קטעי ברכות קצרות מהמשפחה והחברים הם דבר מבורך שאפשר לשים במצגת.

בר מצווה בירושלים בכותל

אז מה היה לנו עד עכשיו.

הפקת מצגת לבר מצווה

לא רק לבר מצווה

אנו גם מספקים שירותי מצגת לבת מצווה ולכל אירוע שאנו מפיקים בכותל. אם כלת בת המצווה עושה בוק מספר ימים לפני תאריך האירוע, אפשר ואף רצוי לשלב חלק מהתמונות במצגת, כך שכל האורחים יוכלו לראות איזה ילדה יפה יש לכם.

חתונה היא כמובן אירוע שבו רצוי לשלב תמונות של החתן והכלה. מאוד יפה לשלב במצגת מוזיקה המזוהה עם החתן ומוזיקה המזוהה עם הכלה ואז לעשות מוזיקה שקשורה לשניהם.

אנחנו בכינור דוד, שמחים מאוד להעניק לכם מצגת לבר מצווה בכותל שתשדרג לכם מאוד את האירוע.

קטגוריות במהלך האירוע ✡️

מידע רלוונטי

מידע לפי קטגוריה

כנסו לחבילות בר מצווה בכותל

חדש ✡️ חנות בר מצווה 👇

עצור! 👈 פייטנים של כינור דוד 🔯

מאמרים באותו נושא:

איך מערך טקס בר מצווה בירושלים ליד הכותל
טקס בר מצווה בכותל

אירוע שלא נשכח במקום הקדוש ביותר מידי שנה יוצאים טרנדים חמים בתחום האירועים, אשר סוחפים אחריהם המונים. אחד מהדברים החמים

קרא עוד »
דילוג לתוכן