מגנטים לבר מצווה בכותל – תופסת לחבילת צילום

מהם מגנטים ואיך הם בכלל משתלבים באירוע?

מגנטים לבר מצווה בכותל  משתלבים היטב עם  צילום של בר מצווה בכותל בכך שמצלמים את חתן הבר מצווה, משפחתו ואורחיו למגנטים, אותם ניתן לתלות על הדלת או על הצד של המקרר ולהיזכר באירוע.

במהלך בר המצווה, כל אורח שירצה, יצטלם ויקבל תמונה ממגנט. צלם המגנטים ילווה את כל האירוע מתחילתו, קרי מתחילת תהלוכת הנגנים, ועד סופו, קרי ארוחת הצהריים הטעימה והעשירה. בסוף היום, כל אחד יוכל לקחת מגנטים כמזכרת.

צפו בוידאו הסבר

אלבום בר מצווה בכותל

מחפשים משהו נוסף לחבילת צילום בר מצווה ? יש עוד אופציה למגנטים, מצגת, בלוקי עץ ( משהו חדש ומגניב) , צפו בפרטים

🔴 סטנדרט בכל סוג אירוע

בימינו, מגנטים הם כבר סטנדרט בכל סוג אירוע, לא רק בבר מצוות. האטרקציה גם נפוצה בחתונות, בריתות, ימיי הולדת ועוד. האורחים שלכם יצפו מכם לקבל מגנטים, כך שאם הם לא יהיו, אתם תצאו קמצנים. צלם המגנטים מצטרף לשאר הצלמים, כאשר הוא משלים אותם, לא בא במקומם ולא מפריע להם.

ישנה אפשרות לתת עוד מזכרת לבר מצווה בכותל, בלוקי עץ. בלוקי עץ הם לבני עץ עם תמונות של האורחים, אותם אפשר לשים על שידה או לתלות על הקיר. אפשר כמובן, וזה נחמד, לתת גם מגנטים וגם בלוקי עץ לאורחים.

קבלו את כל תפריטים ומסעדות ליד הכותל – בקליק אחד

🔴 באיזה עוד דרכים אפשר להיזכר באירוע

באירוע אפשר להיזכר במספר דרכים. הדרך הראשונה היא חבילת הצילום, הכוללת צילום סטילס וצילום וידאו. הדרך השנייה היא אלבום לבר מצווה בכותל, אלבום שהוא באיכות גבוהה מאוד והוא אחלה מזכרת לשנים רבות.

ישנה גם מצגת לבר מצווה בכותל שאותה מראים לאורחים בסעודת הצהריים ואותה אפשר לשמור גם כמזכרת מהאירוע. הטוב במגנטים הוא שאפשר לעשות הרבה מאוד מהם ואפשר לתלות אותם במקרר, כך שהם לא תופסים מקום בבית. את המקרר אנו פותחים כל יום, כך שכל יום נוכל להיזכר באירוע.

צלם בכותל

🔴 הכול על מגנטים בנקודות

  • אנחנו מציעים לכם שירות של מגנטים לבר צווה בכותל, שהם שילוב של אטרקציה נחמדה ומזכרת יפה מהאירוע.
  • המגנטים משתלבים לכל אורך האירוע, מתחילתו ועד סופו. בסוף בר המצווה, לאחר ארוחת הצהריים, כל אורח יקבל את המגנטים שלהם הוא הצטלם.
  • מגנטים היום הם סטנדרט בכל אירוע, לא רק בבר מצווה, האורחים יצפו לאטרקציה הזאת.
  • אפשר להיזכר באירוע עם חבילת הצילום, אלבום בר מצווה, בלוקי עץ ומצגת יפה שאותה מראים לאורחים.
  • מומלץ מאוד לקחת את שירות המגנטים שלנו, אנחנו מכירים את הצלמים הכי טובים שיעשו לכם צילומים יפים ויביא לכם מזכרת יפה ואיכותית מהבר מצווה בכותל.
  • אל תשכחו לבקש מצלם המגנטים לבר מצווה לצלם אתכם, כך שיוכל להכין את המגנטים עצמם. לוקח זמם להכין את המגנטים, כך שחשוב לא לחכות לסוף האירוע עם הצילום שלכם ואז להילחץ על המגנטים.

אנחנו בכינור דוד תמיד שמחים להציע לכם מגנטים לבר מצווה בכותל. זהו עוד אחד מהשירותים הרבים שאנו מציעים ללקוחותינו. רוצים לדעת מה עוד אנחנו מציעים, תתקשרו אלינו עוד היום.

5/5
הכותרות שלנו
בר מצווה בכותל בחום כבד

בר מצווה בכותל בקיץ

כל אירוע משפחתי, כמו בר מצווה למשל, עלול להיות כרוך בהרבה מאד לחצים, עגמות נפש ותקלות. רבים מאתנו מקבלים זאת כחלק בלתי נפרד מן השמחה…

קרא עוד »
עקוב אחרינו:

כנסו לחבילות בר מצווה בכותל

מאמרים באותו נושא: