מגנטים לבר מצווה בכותל – תופסת לחבילת צילום

מהם מגנטים ואיך הם בכלל משתלבים באירוע?

מגנטים לבר מצווה בכותל  משתלבים היטב עם  צילום של בר מצווה בכותל בכך שמצלמים את חתן הבר מצווה, משפחתו ואורחיו למגנטים, אותם ניתן לתלות על הדלת או על הצד של המקרר ולהיזכר באירוע.

במהלך בר המצווה, כל אורח שירצה, יצטלם ויקבל תמונה ממגנט. צלם המגנטים ילווה את כל האירוע מתחילתו, קרי מתחילת תהלוכת הנגנים, ועד סופו, קרי ארוחת הצהריים הטעימה והעשירה. בסוף היום, כל אחד יוכל לקחת מגנטים כמזכרת.

צפו בוידאו הסבר

אלבום בר מצווה בכותל

מחפשים משהו נוסף לחבילת צילום בר מצווה ? יש עוד אופציה למגנטים, מצגת, בלוקי עץ ( משהו חדש ומגניב) , צפו בפרטים

🔴 סטנדרט בכל סוג אירוע

בימינו, מגנטים הם כבר סטנדרט בכל סוג אירוע, לא רק בבר מצוות. האטרקציה גם נפוצה בחתונות, בריתות, ימיי הולדת ועוד. האורחים שלכם יצפו מכם לקבל מגנטים, כך שאם הם לא יהיו, אתם תצאו קמצנים. צלם המגנטים מצטרף לשאר הצלמים, כאשר הוא משלים אותם, לא בא במקומם ולא מפריע להם.

ישנה אפשרות לתת עוד מזכרת לבר מצווה בכותל, בלוקי עץ. בלוקי עץ הם לבני עץ עם תמונות של האורחים, אותם אפשר לשים על שידה או לתלות על הקיר. אפשר כמובן, וזה נחמד, לתת גם מגנטים וגם בלוקי עץ לאורחים.

קבלו את כל תפריטים ומסעדות ליד הכותל – בקליק אחד

🔴 באיזה עוד דרכים אפשר להיזכר באירוע

באירוע אפשר להיזכר במספר דרכים. הדרך הראשונה היא חבילת הצילום, הכוללת צילום סטילס וצילום וידאו. הדרך השנייה היא אלבום לבר מצווה בכותל, אלבום שהוא באיכות גבוהה מאוד והוא אחלה מזכרת לשנים רבות.

ישנה גם מצגת לבר מצווה בכותל שאותה מראים לאורחים בסעודת הצהריים ואותה אפשר לשמור גם כמזכרת מהאירוע. הטוב במגנטים הוא שאפשר לעשות הרבה מאוד מהם ואפשר לתלות אותם במקרר, כך שהם לא תופסים מקום בבית. את המקרר אנו פותחים כל יום, כך שכל יום נוכל להיזכר באירוע.

צלם בכותל

🔴 הכול על מגנטים בנקודות

אנחנו בכינור דוד תמיד שמחים להציע לכם מגנטים לבר מצווה בכותל. זהו עוד אחד מהשירותים הרבים שאנו מציעים ללקוחותינו. רוצים לדעת מה עוד אנחנו מציעים, תתקשרו אלינו עוד היום.

5/5
קטגוריות במהלך האירוע ✡️

מידע רלוונטי

מידע לפי קטגוריה
בית כנסת באזור הכותל

בר מצווה בבתי כנסת בכותל

הכותל המערבי נמצא ברובע היהודי בירושלים. אם מסיבה כלשהי, אין באפשרותכם או שאינכם מעוניינים, לערוך בר מצווה במתחם הכותל עצמו, אפשר ובהחלט מומלץ לערוך בר

קרא עוד »

כנסו לחבילות בר מצווה בכותל

חדש ✡️ חנות בר מצווה 👇

עצור! 👈 פייטנים של כינור דוד 🔯

מאמרים באותו נושא:

דילוג לתוכן