איך למעשה עורכים טקס בר מצווה בכותל?

משפחות רבות עורכות בכותל את טקס בר המצווה ולכן יש צורך בתיאום מדוקדק בין בעלי המקצוע על מנת שהכול יבוצע על הצד הטוב ביותר. התיאום המדוקדק דרוש על מנת שלוח הזמנים העמוס באותו יום יאפשר את הפעלת כל האטרקציות באופן שלא יתנגשו אלו באלו. התיאום החשוב ביותר הוא עם הצלם בר מצווה בכותל שמנציח את האירוע. כמו שאומרים: לא צילמת – כאילו לא היית.

לוח הזמנים הוא צפוף וצריך להספיק הרבה ולא להפסיד דבר מכל מה שאנחנו מציעים לכן תנו לנו, לארגן לכם אירוע "מהסרטים" אירוע חשוב משמעותי ומרגש ועם זאת מלהיב וסוחף כשאנו דואגים לכל הפרטים, הקטנים והגדולים, ואתם תוכלו להתמקד באירוע המשמעותי החד פעמי עם בנכם והמשפחה היקרה שבאה לחגוג עמכם ולשמוח בשמחתכם.

צפו בקליפ בר מצווה בכותל

מי הספקים שלנו:

מתופפים בכותל

אנו עובדים עם שיתוף פעולה עם להקת ״מתופפי המדבר״, נגן קלרינט הוא בעל תואר ראשון במוזיקה שסיים את האקדמיה הגבוהה על שם רובין בירושלים.

צלמים בכותל

אנו עובדים בשיתוף פעולה עם צלם השנה של שנת 2016 ושנת 2017 יונתן כהן, יוהנתן קיבל פעמים רצוף תעודת הוקרה מטעם עיריית ירושלים ונחשב לצלם הטוב ביותר.

אטרקציות לבר מצווה

צוות אנשי אטרקציות כמו, טקס הפרחת בלונים או בובת חסיד מתנפחת, הפרחת יונים – בחורי ישיבה נחמנים שנמצאים איתנו בקשר כבר 10 שנים ואף פעם לא היו תלונות, אלא רק שחמה ורידוקים מכל הלב.

צוות כינור דוד בוחר בקפידה את בעלי המקצוע הטובים ביותר שיוציאו תחת ידיהם חגיגת בר מצווה לתפארת. בר מצווה שתיזכר כחוויה בלתי נשכחת, חוויה של אושר והתעלות הרגש לכל המשתתפים ובעיקר לחתן הבר מצווה ולהוריו

תמונה של טקס עליה לתורה

להלן התכנית המדויקת של טקס בר מצווה בכותל

  • 10-00 – יציאה מהבית וכיוון ירושלים ליום בר מצווה משפחתי.
  • 11-00 – הגעה לאזור הכותל ( ארוחת בוקר לפי בקשתכם)
  • 11-40 תחילת בר מצווה בכותל, ליווי חתן הבר מצווה בתהלוכת מתופפים כולל שני אטרקציות ( בובת אדמור מרקדת וטקס הפרחת בלונים).
  • 12-30 צילום תמונות משפחתיות ברחבת הכותל לפני ואחרי טקס עליה לתורה.
  • 13-00 תחילת טקס עליה לתורה
  • 14-00 סיום טקס עליה לתורה והשלמת צילום תמונות של חתן הבר מצווה ליד הכותל ( תמונות לבוק בר מצווה)
  • 14-30 תחילת סיור בעיר העתיקה, לפי בחירתכם.
  • 15-30 סיום הסיור ועליה לאוטובוס לכיוון המסעדה לסעודת מצווה לפי בחירתכם.
  • 16-00 סעודת מצווה במסעדה
  • 18-00 סיום האירוע וחזרה הביתה.
תמונה עריכת טקס בר מצווה בכותל

מה עושים לפני הגשת תוכנית הפקה הרבה לפני הבר מצווה:

לאחר איסוף המידע מההורים וחתן הבר מצווה בכל הנוגע לאופי האירוע והרצונות והציפיות שלהם מהאירוע אנו יוצאים לשטח כדי להדגים להורים את התכנית כפי שתתבצע בשטח ביום האירוע עצמו.

זאת כדי למנוע הפתעות מיותרות ופער בין תקוות ההורים לאירוע בשטח. הפגישה נעשית בעיר העתיקה שם אנו סוגרים את כל הפרטים, קטנים כגדולים כמו בחירת מקום תפילה, מעבר על המסלול המתוכנן, בדיקת לוח הזמנים באופן שלא יישאר דבר ליד המקרה.

התכנון המדויק עד לפרטים הקטנים ביותר יחסוך מההורים מתח ודאגה במהלך הטקס והם יוכלו לחוות את האירוע החד פעמי הזה ללא טרדות מיותרות.

הכותרות שלנו
בר מצווה בכותל בחום כבד

בר מצווה בכותל בקיץ

כל אירוע משפחתי, כמו בר מצווה למשל, עלול להיות כרוך בהרבה מאד לחצים, עגמות נפש ותקלות. רבים מאתנו מקבלים זאת כחלק בלתי נפרד מן השמחה…

קרא עוד »
עקוב אחרינו:

כנסו לחבילות בר מצווה בכותל

מאמרים באותו נושא: