משקפות הכותל לראות את בית המקדש בתלת מימד

אתם הולכים ברחובות ירושלים, רואים את בית המקדש במלוא תפארתו. אתם רואים את הכוהנים עוסקים בעבודת הקודש, את החנויות, התלבושות וכל ההדר של החיים בירושלים לפני 2000 שנה.

איך זה אפשרי? עם אטרקציה מגניבה של משקפות הכותל, מבט אל העבר, סיור וירטואלי בתלת מימד בבית המקדש השני במלוא תפארתו. בעזרת טכנולוגיה משוכללת וכיסאות מיוחדים תוכלו לחוות את החיים בירושלים שלפני 2000 שנה. הטוב באטרקציה זו היא שהיא לא צורכת הליכה ואפשר להגיע אליה במיטב הבגדים.

אם אתם רוצים אטרקציה מעניינת לכל המשפחה שלא צורכת הרבה זמן, נותנת הרבה כיף ואינה דורשת מאמץ פיזי, מבט אל העבר בסיור וירטואלי זאת האטרקציה בשבילכם.   

צפו ברטון שמצאתי בערוץ הרשמי של קרן מורשת לכותל

איך לחסוך עד 2800 שקל בארגון בר מצווה ?

דברים חשובים לדעת על האטרקציה

תלת מימד בכותל

למה לעשות סיור באירוע בר מצווה

כל סיור, ובמיוחד משקפות הכותל, מבט אל העבר, נותן ערך מוסף ליום האירוע. האטרקציה היא זמן איכות של האורחים והמשפחה ללמוד משהו חדש, לצחוק, ליהנות ולדבר על החוויה שהייתה.

סיורים מגבשים את האורחים והמשפחה והם גורמים לאירוע להיות מיוחד, קרי לא רק אוכל וריקודים כמו כל האירועים. כאשר מזמינים סיור לאירוע, מומלץ להתחשב בגודל האירוע וסוג האוכלוסייה בו.

אם יש הרבה מבוגרים וילדים שלא מיטיבי לכת, כדאי לעשות סיור שלא מצריך הליכה. אם יש הרבה צעירים ומיטיבי לכת, אפשר בהחלט ליהנות מסיור אתגרי יותר. המחיר של הסיורים הוא סמלי וכמות הזמן שהם צורכים היא לא גדולה, חבל לפספס את החוויה שהם נותנים.

צפו ב10 טועיות שאסור לעשות בסגירת בר מצווה בכותל ( חובה לדעת)

איך משתלבת האטרקציה של הסיור בלו"ז של האירוע

היתרון הגדול של משקפות הכותל,מבט אל העבר, זה שהסיור הוא מאוד קצר ואינו צורך מאמץ גופני או נעליים נוחות. אפשר בהחלט ליהנות מהאטרקציה הזאת במיטב בגדיכם. ניתן לערוך את הסיור בכל שלב של האירוע.

או לפני ארוחת הבוקר, או בין ארוחת הבוקר להגעה לכותל או אחרי העלייה לתורה, בדרך למסעדה שבה אוכלים את ארוחת הצהריים. מומלץ לא לערוך את הסיור אחרי ארוחת הצהריים, בשלב הזה האורחים כבר יהיו בראש של ללכת הביתה ופחות בראש שלהמשיך את יום האירוע.  

אנחנו בכינור דוד נהנים לתת ללקוחותינו מגוון אטרקציות וסיורים כמו משקפות הכותל, מבט אל העבר. 

קטגוריות במהלך האירוע ✡️

מידע רלוונטי

מידע לפי קטגוריה

כנסו לחבילות בר מצווה בכותל

חדש ✡️ חנות בר מצווה 👇

עצור! 👈 פייטנים של כינור דוד 🔯

מאמרים באותו נושא:

דילוג לתוכן