מנהרות הכותל היסטוריה מרתקת ונסתרת של יהדות

הכותל הוא שריד מבית המקדש היהודי העתיק והוא נחשב ללב העיר ירושלים ולאתר הכי קדוש ליהודים. כל יהודי ויהודיה מרגישים צורך ללכת לפחות פעם אחת בחיים לרחבת הכותל, שם שמים פתק ומתפללים לקב"ה. כיום, רק כ-70 מטרים של רחבת בכותל זמינים לכלל הציבור.

מנהרות הכותל הוא סיור שלוקח את המטיילים לחלקים נסתרים של הכותל, חלקים שמגיעים לאורך של חצי קילומטר. במהלך הסיור אתם תיהנו מהשילוב המנצח של רוחניות, היסטוריה וסיפורים מרתקים על הכותל. תוכלו ממש ללכת במקומות שבהם הלכו יהודים מלפני 2000 שנה.

זאת חוויה מרתקת שהיא חובה לכל תייר שמגיע לירושלים. אם אתם כבר הגעתם לירושלים לטיול או לאירוע, מומלץ מאוד לא לפספס את החוויה.

סיור לבר מצווה

פרטים חשובים לדעת על הסיור, כולל דגשים לתקופת הקורונה

טיול לבר מצווה

כמה דברים שכדאי לדעת על מתחם בתי הכנסת

כל המסעדות 👈 כל התפריטים כולל מחירי מנות 🤔😱

אספנו במקום אחד את כמעט כל מסעדות הירושלמיות ליד הכותל, כולל כמה עולה עולה מנה? קריטריונים של מקומות ותמונות של כל מסעדה בנפרד, נשאר רק ללחוץ ״קבלו מייד״

סיור קבוצתי


סיור לבר מצווה בכותל

צפו ב10 טועיות שאסור לעשות בסגירת בר מצווה בכותל ( חובה לדעת)

איך משתלבים הסיורים בבר מצווה בכותל

סיור במנהרות הכותל ניתן לערוך בשלוש דרכים עיקריות. הראשונה, בתחילת היום, לפני ארוחת הבוקר. השנייה, לאחר ארוחת הבוקר, ולפני הכניסה לכותל והעלייה לתורה.

הדרך השלישית היא לאחר העלייה לתורה ולפני ארוחת הצהריים. לא מומלץ לערוך את הסיור אחרי ארוחת הצהריים, בשלב הזה האורחים כבר ירצו ללכת לביתם ויהיה קשה לשכנע אותם ללכת לסיור.

מומלץ מאוד להתייעץ איתנו לגבי הזמן המתאים לכם לסיור, שהוא כמובן מותנה גם במקום פנוי באתר. מומלץ להירשם מספר שבועות מראש, כך תבטיחו שיהיה לכם מקום בתאריך של האירוע. ניתן כמובן לשלב את הסיור בבת מצווה. הסיור מהווה ערך מוסף לאירוע והוא בהחלט חוויה מהנה.

אנחנו בכינור דוד שמחים להעניק לכם שירות של סיור במנהרות הכותל,  סיור נפלא שישתלב ביום המדהים שלכם. 

צפו בהרכב של כליזמרים בכותל

כנסו לתהלוכת כליזמרים בכלי נגינה משודרגים כמו קלרינט כינור ואקורדיאון

לפריטים לחץ כאן

כאן תוכלו לבחור את הפייטן המתאים עבורכם

מצאתי את הסיור הוירטואלי בערוץ היוטיוב של Gabby .y

קטגוריות במהלך האירוע ✡️

מידע רלוונטי

מידע לפי קטגוריה
עליה לתורה בירושלים כותל

עליה לתורה בכותל המערבי

עושים בר מצווה בגדול החלטתם לחגוג את בר המצווה של בנכם בירושלים, באווירת הקדושה? עשיתם החלטה נכונה. טקס בר המצווה לרבות עליה לתורה בכותל, עוצמתי

קרא עוד »
בית כנסת באזור הכותל

בר מצווה בבתי כנסת בכותל

הכותל המערבי נמצא ברובע היהודי בירושלים. אם מסיבה כלשהי, אין באפשרותכם או שאינכם מעוניינים, לערוך בר מצווה במתחם הכותל עצמו, אפשר ובהחלט מומלץ לערוך בר

קרא עוד »

כנסו לחבילות בר מצווה בכותל

חדש ✡️ חנות בר מצווה 👇

עצור! 👈 פייטנים של כינור דוד 🔯

מאמרים באותו נושא:

דילוג לתוכן