סיור חנוכיות בירושלים 2019 – חוויה רוחנית בסמטאות עיר הקודש

חדשנות, מחשבה יצירתית ואטרקציות חדשות ללקוחותינו הם הדבר שממנו מורכבת החברה שלנו. אנו שמחים להציג לכם אטרקציה חדשה שתגרום לחג החנוכה שלכם להיות יותר יפה ויותר רוחני מתמיד.

סיור חנוכיות בירושלים הוא חוויה ייחודית שמשלבת את הרוחניות, הקדושה והכיף של עיר הקודש לאור נרות החנוכייה עם תוספת של סופגניה מתוקה. ישנם שניי סוגים של סיורים ששונים באורך שלהם. כל סיור הוא מצוין ומהנה, כך שכל בחירה היא בחירה טוב.

סיור חנוכיות עם קבר דוד בהתחלה וסופגניה מתוקה בסוף

צפו בפרטי הסיור בלחיצת כפתור

מה מחכה לנו בסיור

  • סיור של שעתיים בסמטאות של עיר הקודש
  • ליווי מוזיקאלי במקומות המאושרים על ידי המשטרה ( להקת כינור דוד)
  • סיור מנוהל על ידי חגי בן חיים
  • שתיה חמה וסופגניות
סיורים וטיולים בחנוכה
סיורים בירושלים חנוכיות
כמה עולה סיור חנוכיות בירושלים

כאן ניצן לקבל פרטים נוספים לסיור חנוכיות בכותל

טלפון לפרטים נוספים

תחילת הסיור בשעה 16-30

מפגש בשער ציון

הסיור מתחיל בשעות הערב שבהן דולקות החנוכיות  המקסימות על פתחי הבתים ברובע היהודי. כמובן שסיור זה הוא סיור חנוכיות מודרך בירושלים. המדריך מקצועי, אדיב וישמח לענות על שאלות. הסיור כמובן מתאים  ואף מומלץ גם לילדים.

מה מסלול הליכה בסיור חנוכיות

בסיור חנוכיות בכותל  זה, נקודת המפגש תהיה בחניון שער ציון. משם נמשיך לקבר דוד המלך. נבקר בציון עצמו, ומשם נעלה לתצפית מרהיבה, לכיוון הר הבית.

נרחיב כמובן בהיסטוריה היהודית של המקום. משם נמשיך לשער ציון, בו נשמע על גבורת מגיני הרובע היהודי במלחמת העצמאות, שלמדו הרבה ממלחמות המכבים ביוונים.

נתקדם לתחילת הרובע היהודי,שם שוכנים ארבעת בתי הכנסת הספרדיים שבהם מתקיימת  תפילה במסירות נפש כבר 500 שנה.

נמשיך לכיכר החורבה. נעמוד אל מול הדגם המרהיב של מנורת הזהב בבית המקדש שחזור של המנורה שהודלקה בידי החשמונאים, וסביבה אתרי הרובע המיוחדיםבית כנסת  הרמב"ן, ישיבת המקובלים, בית כנסת החורבה המתנשא לגובה.

נעמוד על ריצוף מקורי מימי החשמונאים ונמשיך לחומה שנבנתה בעקבות נס חג החנוכהחומה בת 2200 שנה.

טיול בר מצווה ברחוב קרדו
ביקור בקרדו עתיקה

נעבור בקרדו הרומי שנבנה אחרי מרד בר כוכבא, ונהלך בסמטאות הרובע היהודי המעוטרות בחנוכיות הדולקות. נסיים בתצפית מרהיבה אל מול הכותל המערבי וחנוכיית הכותל החגיגיתנס גדול היה ממש פהמול מקום נס חג החנוכה בבית המקדשבימים ההם בזמן הזה.

לקינוח,נסיים בכוס שתייה חמה מהבית ובסופגניה חמה ומתוקה.

טיול חנוכיות בירושלים 2019

מה יהיה עוד בסיור

ישנה אפשרות להתכבד בסופגניה חמה ומתוקה. נסיים בתצפית מרהיבה מול הכותל המערבי וחנוכיית הכותל החגיגיתנס גדול היה ממש פהמול מקום נס חג החנוכה בבית המקדשבימים ההם בזמן הזה.

סיור זה הוא גם סיור חנוכיות בירושלים לילדים שבו מובטחת לילדים חוויה לימודית ומהנה לחופשת חג החנוכה. כמובן הסיור הוא מודרך עם מדריך מנוסה שאוהב לענות על שאלות.

כמו בכל דבר, לא רק בבר מצוות בכותל, אנו בכינור דוד תמיד נותנים ללקוחות שלנו שירות איכותי שנותן ללקוחות שלנו חוויה מהנה שאותה הם יזכרו לשנים רבות.

 

סיור חנוכיות מודרך בירושלים
תתקשרו עוד היום להזמין סיור חנוכיות בכותל. שיהיה לכם חג שמח, ניפגש בירושלים.
טלפון לפרטים נוספים
הכותרות שלנו

עמוד תודה

תודה על פנייתך, ניצור איתך קשר תוך כמה שעות, אבל אם יש שאלה דחופה ואין לך זמן לחכות, התקשר לטלפון אנחנו מחכים לך  0522600640

קרא עוד »

תנאי שימוש

תנאי שימוש באתר «כינור דוד" תקנון השימוש באתר הנ"ל נכתב בלשון זכר אך האמור בו מתייחס לנשים וגברים כאחד. 1. קדימון אתר «כינור דוד» )להלן

קרא עוד »

הצהרת פרטיות

הצהרת פרטיות במדיניות פרטיות זו תפורט בפנייך מדיניות הפרטיות הנוהגת באתר האינטרנט: www.jerusalemklezmer.com  (להלן: "האתר"). כינור דוד (להלן "החברה") תהיה זכאית, מעת לעת, לשנות או לעדכן את

קרא עוד »

מדיניות פרטיות

כללי "מדיניות פרטיות" שלהלן מסדירה את האופן שבו אנו, חב' כינור דוד, מרח' הילל 24  ירושלים, ו/או החברות הקשורות, להלן: "החברה" ו/או "כינור דוד",שומרים ועושים

קרא עוד »
פייטן לבר מצווה

הפייטן יוסי גיספן

הפייטן יוסי גיספן יודע היטב להתאים את עצמו בצורה מקסימאלית למשפחה ולחתן בר המצווה, דבר שהוא חשוב מאוד לניהול מיטבי של האירוע. הוא מתחבר היטב

קרא עוד »
עקוב אחרינו:

כנסו לחבילות בר מצווה בכותל

פורום בר מצווה בכותל

פורום בר מצווה
כנסו לפורום

מאמרים באותו נושא: