כיצד אפשר לחגוג בר מצווה בירושלים בחורף

אתם רוצים להעניק לילדכם, שהגיע לגיל 13, בר מצווה בירושלים בחורף ותוהים איך אפשר לעשות אירוע בר מצווה כאשר גשום וקר. אנחנו כאן כדי לעזור לכם. אפשר לעשות אירוע רוחני, מהנה, כייפי, מלא באנרגיות טובות שגם כאשר קר בחוץ, בתוך הלב חם ונעים משמחה. הדבר הראשון שאנחנו שמים עליו דגש באירוע חורף זה גמישות. יש לנו מספיק ניסיון וידע לדעת איך לעשות אחלה של אירוע בין טיפות הגשם.  

10 טועיות שאסור לעשות בסגירת בר מצווה בכותל

מהי הגמישות שאיתה אנחנו עורכים אירוע

חשוב לדעת, בישראל אין הרבה מאוד ימיי גשם, בטח ביחס לאירופה. בנוסף, מהרגע שהילד הגיע לגיל 13, אפשר להיות גמישים עם התאריך של אירוע בר המצווה. זה אומר שאפשר להאזין לתחזית מזג האוויר ולקבוע ביום שני או חמישי שבהם אין צפי לגשם. בכל רגע נתון, יש לנו את כל רכיבי אירוע בר מצווה בירושלים בחורף מוכנים לשליפה מהירה. כל מה שאנחנו צריכים זה תאריך, כמה ימים מראש, ואנחנו יודעים להתארגן ככה שהאירוע יהיה מושלם, מהרגע הראשון עד הרגע האחרון.

רוצים לחגוג בר מצווה בירושלים בגשם? צפו באטרקציות 🤝

איפה עורכים את העלייה לתורה בחורף

עלייה לתורה בירושלים בכותל בחורף אף פעם לא נערכת באוויר הפתוח, זה מחשש שספר התורה חס וחלילה יירטב. המקום שבו עורכים את העלייה לתורה הוא קשת וילסון, שזה החלק המקורה של הכותל, המהווה את בית הכנסת של הכותל.

לקשת וילסון יש עזרת גברים, אליה נכנסים דרך רחבת הכותל, ועזרת נשים, אליה נכנסים דרך מנהרות הכותל. טקס העלייה לתורה נערך בקשת וילסון באותה צורה רוחנית, שמחה, מעניינת ומהנה שנערך הטקס בכל מקום אחר בכותל.

אנחנו מחברים את חתן בר המצווה והפייטן למיקרופונים והנשים יכולות לשמוע את הטקס דרך אוזניות שהן מקבלות.

מה אם הסיור שמוסיף הרבה לאירוע

אחד הרעיונות לבר מצווה בחורף בירושלים שיש בה גם סיור זה סיור תצפיות שנערך באוטובוס. כאשר אי אפשר ללכת בגלל גשם או מדרכות רטובות עם בוץ, אנחנו עורכים סיור שבו חתן בר המצווה, המשפחה והאורחים יושבים בתוף אוטובוס ממוזג ונעים שמביא אותם לנקודות תצפית יפות בעיר.

במהלך הסיור, מדריך יסביר בצורה טובה ומעניינת על כל אתר שתבקרו בו, מה שיגביר את העניין והכיף בסיור. הסיור הוא מאוד כייפי ולא נופל מכל שאר האופציות הקיימות בשאר עונות השנה. הרבה לקוחות, שלא רוצים להזיע בקיץ הישראלי, גם בוחרים בסיור הזה ונהנים ממנו מאוד.

קיטרינג לבר מצווה בחורף
פריסת ארוחת בוקר בירושלים בחורף

אנחנו בכינור דוד, חברה המתמחה בארגון בר מצוות בכותל,  נשמח לארגן לכם בר מצווה בירושלים בחורף. תהיו בטוחים שלא משנה באיזה מזג אוויר תערכו את האירוע, הוא יהיה מושלם וגם אתם וגם כל האורחים שלכם תיהנו ממנו ותזכרו בו לטובה שנים רבות. צרו איתנו קשר עכשיו  ותתחילו ליהנות מאירוע באווירה חמה ומהנה, גם כאשר קר וגשום בחוץ.

קטגוריות במהלך האירוע ✡️

מידע רלוונטי

מידע לפי קטגוריה
עקוב אחרינו:

כנסו לחבילות בר מצווה בכותל

חדש ✡️ חנות בר מצווה 👇

חובה לכל מי שמארגן בר מצווה בכותל

עצור! 👈 פייטנים של כינור דוד 🔯

מאמרים באותו נושא:

רוצים לחסוך עד 1900 שקל

דילוג לתוכן