מיניבוס לבר מצווה בכותל למשפחה עם עד 20 אורחים

מאיפה ולאן לוקח אתכם המיניבוס

המיניבוס ייקח אתכם מהבית ויחזיר אליו, מכל מקום ברחבי הארץ. ההסעה לבר מצווה בכותל תהיה זמינה לכם לכל אורך היום. המיניבוס קודם כל יגיע למקום שבו תיערך ארוחת הבוקר. משם הוא יביא אתכם לשער האשפות אשר שם מחכה לכם להקת הנגנים שתעשה לכם שמח במעגלי הריקודים בתהלוכה שבדרך לכותל. לאחר טקס העלייה לתורה, המיניבוס ייקח אתכם לארוחת הצהריים ומשם הביתה. שימו לב, אם אתם עורכים  סיור לפני או אחרי העלייה לתורה, ההסעה תיקח אתכם גם אליו.

למי מתאים מיניבוס

מיניבוס לבר מצווה בכותל מתאים למשפחות מצומצמות של עד עשרים בני משפחה ואורחים. למי שאין הרבה משפחה ואורחים, יותר משתלם להזמין מיניבוס. ניתן להזמין את המיניבוס מכל קצוות הארץ. לא כדאי לכם להזמין עוד סוגים של הסעות, לדוגמה אוטובוס שיש בו 55 מקומות. מיניבוס עולה פחות כסף והרכב הקטן יוצר אווירה נחמדה של קרבה בין האורחים, כאשר הקרבה הזאת היא חלק מהכיף של הנסיעה. המיניבוסים שלנו מגיעים עם מזגן והם נוחים מאוד. הנהגים שאנו מזמינים נוסעים גם לאט וגם בזהירות, כך שהנסיעה חלקה. לא כדאי להגיע לכותל ללא הסעה, מיניבוס עדיף בהחלט

בר מצווה בכותל

מחפשים חבילת בר מצווה מושלמת, כנסו וניתן להכיר כמה אופציות לחגיגה בכותל…

מה היתרונות הגדולים של מיניבוס

  • מיניבוס לבר מצווה בכותל הוא יותר זול מאוטובוס גדול.
  • הגודל הקטן של המיניבוס מאפשר חוויה משפחתית קרובה וכיפית יותר בזמן הנסיעה. תוכלו לדבר על כל מה שתירצו מבלי שתצטרכו לעמוד במסדרון של הרכב או לצעוק אחד לשני.
  • משפחות קטנות יותר קל להזיז ממקום למקום כך שמבחינת לו"ז ולוגיסטיקה, יום האירוע יעבור יותר חלק. מיניבוס מתאים למשפחות קטנות, כך שזה חלק מהחבילה.
  • מיניבוס הוא יותר נוח ויותר משתלם מלהגיע לבד לכותל, הן מבחינת נוחות הגעה והן מבחינת החיסכון בחיפוש מיגע של מקום חניה סמוך לכותל.
  • מיניבוס גם מאפשר לכם ליהנות באופן מלא מחוויית היום של בר המצווה, הן מבחינת הוצאת אנרגיה והן מבחינת שתיית אלכוהול.
מיניבוס לבר מצווה בירושלים
הסעות של מיניבוס עד 20 מוזמנים

צפו בהרכב של כליזמרים בכותל

כנסו לתהלוכת כליזמרים בכלי נגינה משודרגים כמו קלרינט כינור ואקורדיאון

לפריטים לחץ כאן

איזה שירות הסעות נוסף אנו מציעים לכם

יש לנו אוטובוס שיש בו 60 מקומות למשפחות מורחבות. יש לנו בנוסף אפשרות להציע לכם אוטובוס עם 55 מקומות ישיבה, זה אוטובוס סטנדרטי שאנו מציעים לרוב המשפחות. בנוסף, אנו ממליצים לכם. גם שירות של הקפצות לכותל המערבי שהן הגעה לחניון מסודר בירושלים והסעה משם לכותל ובחזרה לחניון. חשוב לציין, לא מומלץ לקחת שירות הקפצות לכותל אם אתם קבוצה ממש קטנה ומגובשת, עדיף לקחת מיניבוס מהבית. ישנו הרבה מידע נוסף שתירצו לדעת על הסעות ועל דברים אחרים שקשורים לבר מצווה בכותל, אתם יותר ממוזמנים להיכנס לאתר האינטרנט שלנו וליהנות מהגלישה בו.

קבלו את כל תפריטים ומסעדות ליד הכותל – בקליק אחד

אנו בכינור דוד שמחים להציע לכם מיניבוס לבר מצווה בכותל שאיתו תוכלו ליהנות באירוע עם משפחה מצומצמת, חמה וכיפית. נשמח לענות לכם כל שאלה שיש לכם על הנושא.

תעשו טובה, שתפו את המאמר ברשתות מדיע וחברים 🙏🙏🙏

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב telegram
Telegram
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email
5/5
הכותרות שלנו
בר מצווה בכותל בחום כבד

בר מצווה בכותל בקיץ

כל אירוע משפחתי, כמו בר מצווה למשל, עלול להיות כרוך בהרבה מאד לחצים, עגמות נפש ותקלות. רבים מאתנו מקבלים זאת כחלק בלתי נפרד מן השמחה…

קרא עוד »
עקוב אחרינו:

כנסו לחבילות בר מצווה בכותל

מאמרים באותו נושא: