מיניבוס לבר מצווה בכותל למשפחה עם עד 20 אורחים

מאיפה ולאן לוקח אתכם המיניבוס

המיניבוס ייקח אתכם מהבית ויחזיר אליו, מכל מקום ברחבי הארץ. ההסעה לבר מצווה בכותל תהיה זמינה לכם לכל אורך היום. המיניבוס קודם כל יגיע למקום שבו תיערך ארוחת הבוקר. משם הוא יביא אתכם לשער האשפות אשר שם מחכה לכם להקת הנגנים שתעשה לכם שמח במעגלי הריקודים בתהלוכה שבדרך לכותל. לאחר טקס העלייה לתורה, המיניבוס ייקח אתכם לארוחת הצהריים ומשם הביתה. שימו לב, אם אתם עורכים  סיור לפני או אחרי העלייה לתורה, ההסעה תיקח אתכם גם אליו.

למי מתאים מיניבוס

מיניבוס לבר מצווה בכותל מתאים למשפחות מצומצמות של עד עשרים בני משפחה ואורחים. למי שאין הרבה משפחה ואורחים, יותר משתלם להזמין מיניבוס. ניתן להזמין את המיניבוס מכל קצוות הארץ. לא כדאי לכם להזמין עוד סוגים של הסעות, לדוגמה אוטובוס שיש בו 55 מקומות. מיניבוס עולה פחות כסף והרכב הקטן יוצר אווירה נחמדה של קרבה בין האורחים, כאשר הקרבה הזאת היא חלק מהכיף של הנסיעה. המיניבוסים שלנו מגיעים עם מזגן והם נוחים מאוד. הנהגים שאנו מזמינים נוסעים גם לאט וגם בזהירות, כך שהנסיעה חלקה. לא כדאי להגיע לכותל ללא הסעה, מיניבוס עדיף בהחלט

בר מצווה בכותל

מחפשים חבילת בר מצווה מושלמת, כנסו וניתן להכיר כמה אופציות לחגיגה בכותל…

מה היתרונות הגדולים של מיניבוס

מיניבוס לבר מצווה בירושלים
הסעות של מיניבוס עד 20 מוזמנים

צפו בהרכב של כליזמרים בכותל

כנסו לתהלוכת כליזמרים בכלי נגינה משודרגים כמו קלרינט כינור ואקורדיאון

לפריטים לחץ כאן

איזה שירות הסעות נוסף אנו מציעים לכם

יש לנו אוטובוס שיש בו 60 מקומות למשפחות מורחבות. יש לנו בנוסף אפשרות להציע לכם אוטובוס עם 55 מקומות ישיבה, זה אוטובוס סטנדרטי שאנו מציעים לרוב המשפחות. בנוסף, אנו ממליצים לכם. גם שירות של הקפצות לכותל המערבי שהן הגעה לחניון מסודר בירושלים והסעה משם לכותל ובחזרה לחניון. חשוב לציין, לא מומלץ לקחת שירות הקפצות לכותל אם אתם קבוצה ממש קטנה ומגובשת, עדיף לקחת מיניבוס מהבית. ישנו הרבה מידע נוסף שתירצו לדעת על הסעות ועל דברים אחרים שקשורים לבר מצווה בכותל, אתם יותר ממוזמנים להיכנס לאתר האינטרנט שלנו וליהנות מהגלישה בו.

קבלו את כל תפריטים ומסעדות ליד הכותל – בקליק אחד

אנו בכינור דוד שמחים להציע לכם מיניבוס לבר מצווה בכותל שאיתו תוכלו ליהנות באירוע עם משפחה מצומצמת, חמה וכיפית. נשמח לענות לכם כל שאלה שיש לכם על הנושא.

קטגוריות במהלך האירוע ✡️

מידע רלוונטי

מידע לפי קטגוריה

כנסו לחבילות בר מצווה בכותל

חדש ✡️ חנות בר מצווה 👇

עצור! 👈 פייטנים של כינור דוד 🔯

מאמרים באותו נושא:

בר מצווה בכותל תמונות
משפחת בר לב

למשפחת בר לב היקרים אנחנו שמחים להציג את התמונות מאירוע של בר מצווה בכותל של משפחת בר לב. כמו כן רצינו להודות

קרא עוד »
דילוג לתוכן