בר מצווה בבית כנסת החורבה, נגיע ברוחניות ברובע יהודי

מהו סיפורו המדהים של בית הכנסת החורבה.

בר מצווה בבית כנסת החורבה זה רוחניות ופאר רב מאוד. סיפורו של הבית הכנסת הזה דומה לסיפורינו, היהודים. היהודים הקימו ובנו את עצמם ואת ארצם.

למרות כל הפעמים שניסו להחריב אותנו, קמנו מחדש יותר חזקים ויותר נוצצים, כך שהעולם רואה ומעריך אותנו. בנייתו של  המבנה החלה כבר במאה ה-15 אך הושלמה רק במאה ה-19. במלחמת השחרור הלגיון הירדני החריב את המבנה. הבנייה המחודשת של בית הכנסת החלה לאחר הניצחון במלחמת ששת הימים. ב-2010, נחנך המקום ומראהו מרשים מאוד

צפו בכליזמרים לנגינה בבית כנסת

הרכב כליזמרים של כינור דוד, מתאים ביותר לעשות שמח בטקס הנחת תפילין.    

לפריטים לחץ כאן

ארון קודש בבית כנסת החורבה
ארון קודש בבית כנסת החורבה

מראה מיוחד ומרשים מאוד

בית כנסת החורבה מתהדר ביופי אדיר. הוא נחשב לאחד מבתי הכנסת הכי מפוארים שיש בעולם. פאר המבנה הוא לא רק המראה החיצוני אלא גם המראה הפנימי. ארון הקודש מצופה בזהב ונישא לגובה רב מאוד. המקום משמש לאירועים כמו בר מצוות, חתונות ועוד.

זהו מקום מצוין לערוך בר מצווה בבית כנסת ברובע היהודי בירושלים. המקום גם משמש לתפילות של אנשי העיר וגם לתיירות של אנשים שמגיעים לראות את הפאר שלו. למרות כל מי שבא לשם, ברגע שתערכו שם את העלייה לתורה, בית הכנסת יוקצה במיוחד בשבילכם, בפרטיות ובלי הפרעות מבחוץ.

בר מצווה בבית כנסת החורבה
הפקת בר מצווה בבתי כנסת בכותל

קבלו את כל תפריטים ומסעדות ליד הכותל – בקליק אחד

בית כנסת החורבה נמצא בכתובת: רחוב היהודים 18 ירושלים

מה תקבלו באירוע בבית כנסת החורבה.

אנחנו אמנם מתמחים בארגון בר מצווה בכותל אך אנו יודעים ואוהבים לפנק אתכם גם במקום אחר, למשל בבתי כנסת. יהיו לכם להקת מתופפים, פייטן מקצועי ומעניין, כל האטרקציות שלנו, למשל הפרחת בלונים ועוד. הפייטן שלנו הוא יחיד ומיוחד וישמח לערוך לכם עלייה לתורה כהלכתה, עם הסברים על מה עושים איך ולמה עושים את הטקס כפי שהוא. מי שרוצה מקום סופר רוחני, אך לא מעוניין בבלגן וההמוניות של הכותל, בתי כנסת מתאימים במיוחד בשבילו.

תמונות בית כנסת החורבה

אנו בכינור דוד שמחים להציע לכם בר מצווה בבית כנסת חורבה. מקווים שתאהבו את ההצעה ותתקשרו אלינו.

תעשו טובה, שתפו את המאמר ברשתות מדיע וחברים 🙏🙏🙏

Facebook
Telegram
WhatsApp
Email
קטגוריות במהלך האירוע ✡️

מידע רלוונטי

מידע לפי קטגוריה
עליה לתורה בירושלים כותל

עליה לתורה בכותל המערבי

עושים בר מצווה בגדול החלטתם לחגוג את בר המצווה של בנכם בירושלים, באווירת הקדושה? עשיתם החלטה נכונה. טקס בר המצווה לרבות עליה לתורה בכותל, עוצמתי

קרא עוד »

כנסו לחבילות בר מצווה בכותל

חדש ✡️ חנות בר מצווה 👇

עצור! 👈 פייטנים של כינור דוד 🔯

מאמרים באותו נושא: