בר מצווה בכותל סרטון

בר מצווה בכותל סרטון שלפניכם מראה את העוצמה הגלומה בחגיגת בר מצווה בכותל, ואת הייחוד של יום כזה על פני חגיגות אחרות, במקומות אחרים. הנחת תפילין ועלייה לתורה בכותל ביום בר המצווה של ילדכם יישאר חרוט בליבו כחוויה מיוחדת ומעצימה לאורך שנים.

צפו בסרטון של בר מצווה

מה מקבלים בטקס בר מצווה

עם הגיע הילד לכותל יקבלו את פניו שופרות, שיתקעו ויוליכו אותו לכותל. לשופר יש עוצמה גדולה שהופכת את הרגע לקדוש ונפלא. ברחבת הכותל תחכה עמדת תפילה קרובה למחיצה.

לתפילת שחרית שבה יניח הילד תפילין לראשונה בחייו. הנחת התפילין היא אחד הסימנים החשובים ביותר בהתבגרותו של נער, וכניסתו לעול מצוות. הצוות של כינור דוד, בשביל לעזור וללוות את הילד בחוויה נעלה זו. כשהוא עטור בטלית ובתפילין החדשות שלו- יתפלל הילד בפעם הראשונה כחלק מהמבוגרים בתפילה, ויזכה במצווה החשובה והמרגשת של הוצאת ספר תורה.

ברכה על עלייה בתורה, וכמובן, זריקת הסוכריות המסורתית, לציין את המתיקות והיופי שבמעמד זה.

בר מצווה בכותל סרטון
קריאה לתורה בכותל ( צולם כינור דוד)

בר מצווה המתוכננת בפרטי פרטים

חברתנו מעניקה יום ייחודי ומרגש המגלם בתוכו את כל הייחוד והיופי של בר מצווה, ובייחוד בר מצווה בכותל, ובעיר העתיקה בירושלים.

את היום המיוחד הזה אפשר להרגיש שנים אחר כך, בעוצמות, בזיכרון מתוק, ואת כל זה אנחנו מעניקים לכם, כדי שהשמחה והרגש ימשיכו וילכו עם הילד ומשפחתו לאורך ימים. כדי להעצים את החוויה, לשמח, ולהדגיש את היופי שבה אנו מלווים את הילד עם בובת חסיד מתנפחת, שופרות, מעגלי מתופפים או דמויות שיספרו לו על ירושלים העתיקה, בליווי תיאטרלי יפיפה.

בר מצווה בכותל סרטון
ליווי חתן הבר מצווה בכותל ( כינור דוד )

חגיגה לכל המשפחה

זוהי חוויה מיוחדת ומעצימה לכל המשפחה, להורים, שחיכו 13 שנה להגיע למעמד המרגש הזה, לאחים, ולמשפחה המורחבת, וכמובן לנער עצמו.

לכן אנו משתדלים לחבר את היום הזה כך שיתאים לכולם. את השמחה הגדולה אפשר לראות בעיניים, ולהרגיש בכל הגוף.

לאחר העלייה לתורה זוכה הנער בתעודה חתומה על ידי סופר סתם המציינת את חגיגת בר המצווה שלו בכותל. לאחר סיום התפילה ניתן להמשיך לסיור מודרך בעיר העתיקה או במרכז הארכיאולוגי הסמוך לכותל, ולהמשיך לספוג ולהתרשם מהמורשת של העם היהודי, והמשך שרשרת הדורות.

קטגוריות במהלך האירוע ✡️

מידע רלוונטי

מידע לפי קטגוריה
עקוב אחרינו:

כנסו לחבילות בר מצווה בכותל

חדש ✡️ חנות בר מצווה 👇

חובה לכל מי שמארגן בר מצווה בכותל

עצור! 👈 פייטנים של כינור דוד 🔯

מאמרים באותו נושא:

רוצים לחסוך עד 1900 שקל

דילוג לתוכן