מסיבת בר מצווה בכותל

דמיינו את ילדכם יורד מאוטובוס מפואר ונכנס לתוך חופה  כשמוזיקה שמחה ורועשת של תופים, שופרות ועוד שלל כלי נגינה מתנגנת מסביבו. כך מתחילה מסיבת בר מצווה בכותל של כינור דוד.

מה מיוחד בכותל המערבי

הכותל הוא שריד של בית המקדש אותו בנה הורדוס לפני 2,000 שנה, ואותו הרומאים הרסו בגלל שנאת חינם. כיום, לנו יש את הזכות לחגוג בכותל ולתת אהבה חינם, שהיא המפתח לגאולה ולשפע של עמנו.

בר מצווה בירושלים בכלל ובכותל בפרט, היא מצווה גדולה של אהבה לבנכם, לארץ ישראל ולדת היהודית.

בכותל יש אווירת קדושה מיוחדת שהופכת כל אירוע רגיל לאירוע מיוחד, שיתן לכם אושר ואור בכל פעם שתיזכרו בו.

אנו תוקעים בשופרות הקדושים בכותל לכבוד בנכם, דבר שהרבה פעמים משאיר דמעות של התרגשות ושמחה לאורחים ואפילו לאנשים מסביב שמצטרפים לחגיגה.

תמונה תהלוכת בר מצווה בכותל
מסיבת בר מצווה בכותל

הכותל הוא ללא מתחרים ביכולת הטכנית של ארגון בר מצווה. יש בו מקומות מצויינים לערוך בהם את טקס העלייה לתורה. יש מרחב גדול לחגוג ולרקוד ולשיר ולשמוח.

אם תירצו לטייל אחרי בר המצווה, ירושלים היא המקום הכי טוב לטייל בו. מסעדות יש בשפע מסביב לכותל או בנסיעה קצרה ממנו, כך שלא תשארו רעבים. אם התעייפתם אחרי יום בר המצווה הארוך ואתם לא רוצים לחזור לשגרה.  תוכלו לנוח באחת האכסניות הרבות שיש מסביב לכותל.

תמונות בר מצווה בכותל
מתופפים בכותל ( צולם כינור דוד )

חבילות בר מצווה בכותל

אנו מקפידים מאוד לספק לכל לקוח את החבילה המתאימה לו, לפי רצונותיו ולפי תקציבו. אנחנו מאמינים שלכל עם ישראל מגיע לחגוג בר מצווה בכותל, לא רק למי שיש לו ממון רב.

החבילה הבסיסית שאנו מציעים היא חבילה הכוללת סדר יום ואטרקציות שנותנים לכם אירוע מצוין הן מבחינת שמחה וששון והן מבחינת הלכה וקדושה.

האטרקציות שלנו כוללות צוות של מתופפים, כליזמרים ושופרות שינגנו לכם מוזיקה שמחה לריקודים ומוזיקה שקטה לנשמה ולרוחניות. אנו משלבים את המוזיקה בצורה מושלמת. מומלץ מאוד לראות את הנגינה באתר האינטרנט שלנו להתרשם וליהנות ממנה.

לחגיגת הריקודים אנו מצרפים בובת חסיד גדולה ומקפצת שכולם אוהבים, ילדים ומבוגרים. בכניסה לרחבת הכותל, קצת לפני העליה לתורה, שהיא שיא של טקס בר המצווה, אנו מפריחים בלונים לשמיים היפים של ירושלים. זהו רגע מרגש ורוחני שמכניס אתכם לאווירת הקדושה של הכותל.

האם יש עוד אטרקציות ועוד טקסים לבר מצווה

רוצים משהו מיוחד לבר מצווה, בשביל זה אנו אתכם. תוכלו לבקש מאיתנו עוד אטרקציות לבר מצווה ואנו יותר מנשמח לתת לכם כל דבר שישדרג לכם את האירוע. מבחינתנו השמיים הם הגבול, וכמובן צריך גם לחשוב על התקציב, שזה שיקול שלכם.

אנו ממליצים להוסיף לטקס בר המצווה  הפרחת יונים, שמסמלות את השלום ואת השקט שכולם מחפשים שיהיה להם בחיים.  כמו הן, אנו עורכים לחתן בר המצווה ומשפחתו טקס חינה מסורתי, עם תלבושות, ברכות וכמובן החינה עצמה שאיתה אנו מציירים על ידו של חתן בר המצווה.

הטקס הוא חוויה כייפית מאוד וממש לא חייבים להיות מרוקאים או אפילו בני עדות המזרח על מנת ליהנות ממנו.

תמונה בובת חסיד לבר מצווה
אטרקציות בכותל

אם החיבור שלכם לדת הוא לא חזק, זה בסדר, הכותל שייך לכולם, וכולם מוזמנים לערוך בו בר מצווה. אנו עורכים בר מצווה חילונית שיש בה אפשרות  לשלב קטעים מהתנ"ך או מכתבי הקודש האחרים שחתן בר המצווה בחר לקרוא.

תחושה של שליחות

בר מצווה זה לא צחוק, אנו עושים את כל עבודתנו מתוך תחושה אמיתית של רצון שכל עם ישראל יקבל את החוויה של בר מצווה בכותל. השליחות הרוחנית היא דבר שנמצא בליבנו והוא הדלק של נשמתנו כבר מעל ל-15 שנה שבהם אנו מארגנים בר מצוות בכותל.

אנו מתמצאים היטב  במתחם הכותל כולל את המקומות הלא מוכרים. אנו מכירים לא רק את רחבת הכותל אלא את כל המתחם הגדול. אנו יודעים להתאים את מיקום טקס העליה לתורה, את המקום שבו תסעדו מסעדה, את תהלוכת המלכים  וכל שתבקשו באופן אישי שמותאם במיוחד לכל לקוח.

אנו ערוכים מראש כל דבר שיכול להשתבש בבר מצווה ואנו יודעים לספק מענה לכל הבעיות.

תמונה חתן הבר מצווה ליד הכותל החנוכה
תמונה לבוק בר מצווה ליד הכותל

כמה טיפים קטנים מאיתנו לבר מצווה

אם אתם רוצים לעשות טיול בר מצווה מאורגן בירושלים, מומלץ מאוד לתאם איתנו את הטיול, כי יש אתרים שצריך לתאם להם כניסה מראש, וחבל שלא תוכלו לבקר במקום שרציתם רק כי המקום כבר בתפוסה מלאה.

בשביל בנכם, בר מצווה טקס מעבר מהילדות לבגרות. מומלץ מאוד להשקיע ביום הבר מצווה, כי זה יום אירוע חד פעמי בחיי ילדכם. יחד עם זאת, חשוב מאוד לדעת מה התקציב שלכם, ולבנות את האירוע כך שלא תחרגו יותר מדי עם ההוצאות. אנו בהחלט גמישים עם המחירים של בר המצווה ומומלץ מאוד להתייעץ איתנו בנושא.

תמונה מעגל תופים ושופרות
עושים שמח לחתן הבר מצווה

אם אתם רוצים לעשות בר מצווה בכותל בחורף ואתם תוהים אם אפשר לעשות את זה. יש בכותל מתחם מקורה שנקרא קשת וילסון שבה תוכלו לערוך את העליה לתורה כהילכתה, כאשר כולם ישמעו את סלסולי חתן בר המצווה. גשם הוא תמיד ברכה  בארץ ואנחנו לא עשויים מסוכר, כך שאם יש גשם בתהלוכה, ולא ניתן לדחות את יציאתה, תהיה לכם חווית ריקודים רטובה ומשמחת.

בר מצווה בחנוכה היא בהחלט דבר נהדר של מצווה כפולה שבה אתם גם חוגגים את בר המצווה לילדכם וגם חוגגים נס שגדול שהתרחש לפני שנים רבות. אם תיצרו איתנו קשר עכשיו, אולי, בנס, נוכל לתאם אתכם בר מצווה בחג השנה, ואם לא השנה אז שנה הבאה.

אנו בכינור דוד  אוהבים לערוך חגיגת בר מצווה בכותל באיכות הכי גבוהה, וללא מתחרים. תתקשרו אלינו  כבר עכשיו, ונשמח לתאם לכם את בר המצווה שאותה לא תשכחו בחיים.

7.6/10
קטגוריות במהלך האירוע ✡️

מידע רלוונטי

מידע לפי קטגוריה
בית כנסת באזור הכותל

בר מצווה בבתי כנסת בכותל

הכותל המערבי נמצא ברובע היהודי בירושלים. אם מסיבה כלשהי, אין באפשרותכם או שאינכם מעוניינים, לערוך בר מצווה במתחם הכותל עצמו, אפשר ובהחלט מומלץ לערוך בר

קרא עוד »

כנסו לחבילות בר מצווה בכותל

חדש ✡️ חנות בר מצווה 👇

עצור! 👈 פייטנים של כינור דוד 🔯

מאמרים באותו נושא:

דילוג לתוכן