בדרך לבר מצווה בירושלים

בר מצווה בירושלים

חגיגת בר מצווה בעיר הקודש ! בר מצווה בירושלים זה הרבה יותר מבר מצווה. מדובר ביום שלם של מסע רוחני שמחה , אצלינו בכינור דוד

קרא עוד »
צלם לבר מצווה בירושלים

צילום אירועים בכותל

אם החלטתם לחגוג אירוע חשוב בכותל, יהיה עליכם להיערך בהתאם. מה שאומר שתצטרכו לתכנן את כל הפרטים החל משלב ההגעה, דרך מה שקורה בהמשך האירוע,

קרא עוד »
תופים ושופרות בכותל כינור דוד

מתופפים לבר מצווה

בר המצווה בשיתוף מתופפים לבר מצווה היא הארוע המרגש ביותר שחווה נער יהודי. זהו הרגע בו הוא הופך מילד לגבר. הרגע בו הוא מקבל עליו

קרא עוד »

למה עושים הפרחת בלונים בכותל דווקא עם בלונים בצבע כחול ולבן?

מה החשיבות של צבעי כחול ולבן?

ביהדות הצבע הלבן הוא הצבע הרוחני ביותר. ידוע שמי שמניח תפילין, יש מסביבו הילה לבנה. מחקרים הוכיחו שצבע לבן הוא הצבע החזק ביותר. כאשר ביום הכיפורים בני ישראל כיפרו על כל החטאים, השתנה צבעו של החוט מצבע שני, צבע אדום, לצבע לבן.

כמו שאמר הנביא ישעיהו, "חטאכם יאדימו כתורה כצמר יהיו", השינוי מאדום ללבן. כחול מזכיר את השמיים, את כיסא הכבוד, ולכן אנו שמים בציצית פתיל תכלת. זאת כדי לזכור את מי שאמר, והיה עולם. השילוב של כחול ולבן, שהם בלתי נפרדים, הינם הצבעים של דגל מדינת ישראל, מגן דוד במרכזו והוא בצבעי כחול ולבן.

לכן אין צבעים טובים מהם להפריח בלונים בבר מצווה בכותל תחת כיפת השמיים, שכל האורחים מבקשים את משאלותיהם וחווים רגע רוחני ומרגש כאחד.

צפו בסרטון הסבר למה בלונים בצבעים כחול ולבן

מה עושים בבר מצווה בנוסף להפרחת בלונים בכותל?

במרכז הבר מצווה עומדת העלייה לתורה. חתן בר המצווה יורד בתהלוכה עם משפחתו כשהם מלווים נגנים שעושים מוזיקה ושירה שהופכת את התהלוכה לחגיגה אחת גדולה.

בסיום התהלוכה, חתן בר המצווה מתמקם בתוך הכותל, מומלץ בסמוך לחלק של הנשים, כדי שגם הן תוכלנה ליהנות מסלסולי החתן, וכמובן לזרוק סוכריות על החוגגים, לפי מיטב המסורת. לאחר העלייה לתורה, מומלץ מאוד להמשיך את החגיגות בסעודה וריקודים באחת המסעדות או האולמות שמסביב לכותל.

תמונה הפרחת בלונים בכותל

מה חשוב לעשות כדי שתהיה לכם מזכרת טובה מהבר מצווה?

חשוב מאוד שיהיו אתכם צלמים מקצועיים ומנוסים מירושלים, שיודעים לצלם בכותל על כל המורכבות של הצילום בכותל. מומלץ מאוד לקחת את הצלמים לכל אורך האירוע של הבר מצווה, מצילומים לפני האירוע של החתן ומשפחתו באתרים יפים בירושלים, למשל על חומות העיר, דרך העלייה לתורה וכמובן בסעודה החגיגית.

הפרחת בלונים בכותל הוא אחד הדברים המרגשים שעושים בבר מצווה אל תחמיצו את הרגע המרגש הזה, ולא לשכוח לבקש משאלות שהבלונים עפים, בגלל הרמה הרוחנית הגבוהה של צבעי הכחול והלבן של הבלונים לבר מצווה בכותל.

מאמרים באותו נושא:

תמונה של נגנים ושופרות בכותל
נגנים בכותל

צפו בסרטון נגנים בכותל בסרט וידאו קצר אנחנו מסבירים את האופציות לבחירת הרכב מוזיקלי לתהלוכת נגנים בכותל. כנסו לכל ההמלצות

קרא עוד »
Call Now Button
שינוי גודל גופנים
דברו איתנו ב WhatsApp