בר מצווה בכותל חוות דעת

קיבלנו חוות דעת בשפע. הרוב נשמעו מלבבות לעומת חוות דעת שהיו פחות חיוביות. לפעמים אפילו עשינו טעויות. יש לנו עקומת למידה טובה מאוד, כך שאיננו טועים פעם שנייה.

אם תחפוץ לעשות איתנו בר מצווה יכול להיות בטוח שהוא בידיים טובות כי למדנו רבות מהביקורת לבר מצווה שאנו עושים תמיד לאחר כל אירוע. יש לנו המון ניסיון והרבה ידע בשל יכולתנו להיות פתוחים לביקורת ופתוחים ליישום שיפורים. השכלנו מעמלנו ומשגיאותינו מהטעויות למדנו, ומי שיפיק איתנו חווית אירוע, כבר ימנע מטעויות.

קליפ במעבער חוויית בר מצווה בירושלים

כמה טיפים קצרים

אם הגעת עד לכאן, סימן שיש בינינו כימיה ואנו בטוחים שכבר התקשרת אלינו, אז נפנק אותך בכמה טיפים שיעזרו לך לתכנן את בר המצווה לבנך.

אתם יכולים להגיע לכותל ברכב פרטי, תחבורה ציבורית ומונית  אבל פשוט לא כדאי לכם. קחו מאיתנו  שירות הסעות לכותל, תקבלו אוטבוס מפנק ותיסעו בשקט וברוגע.

תמונה שרותי הסעות לבר מצווה בכותל
אוטובוס לבר מצווה

הקריטריון  הכי חשוב שעל פיו עמנו הנבחר בוחן אירוע, האוכל. אם הלך חלק והכל תקתק, אך האוכל לא משהו, האורחים  ירצו לוותר על האירועים הבאים. יכול להיות שהיום לא פרפקט, והכל השתבש, אין סיכוי שיקרה אצלנו, אבל טעים מה שאכלו האורחים, תקבלו מחמאות.

אירוע הבר מצווה שלנו תתחילו עם ארוחת בוקר, כך שהאורחים יאכלו משהו, ויהיו מרוצים כבר בהתחלה.

אנו עובדים עם מגוון רחב של מסעדות, וחשוב מאוד שתתייעצו איתנו איזה מה כדאי לכם לבחור, על פי רגשות החיך, טעם האורחים וכמות האנשים באירוע. ההמלצה תקבלו לפי  הידע הרב שלנו, כך שבטוח יהיה לכם ולכולם טעים.

ארוחת בוקר של כינור דוד

המלצות

המלצה חמה על  בר מצווה ייחודית במקום  קדוש. אולי אתם חשים בחוסר בקיאות  ברזי הדת, ואינכם בעלי זיקה לדת, אתם בהחלט יכולים  לחוות את החוויה של עליה לתורה בכותל.

הקריאה בתורה אל מול החומה של הכותל היא חוויה שגם אנשים שאינם דתיים מתרגשים ממנה. אם אינכם מתמצאים בתורה, אל דאגה, הפייטן שלנו מכיר את כל הילכות דתנו העתיקה, והוא ינחה בנכם וידאג שהקריאה בתורה תהיה מכובדת ולפי ההלכה.

אם אתה לא מתחבר לדת בכלל אך עדיין מעוניין לערוך בר מצווה בכותל, אין בעיה בכך הבכלל. תעשה מה שבא לך למשל תקרא טקסטים לבחירתך, למשל, קטעים מהמקורות שבחרת בעצמך.

צפו בהמלצה החמה של סמיון היקר

כאשר תבחר בנו, ותגיע לשלב של הזמנה לבר מצווה בכותל, שבו תזמין את נכבדך, תבין שאתה בידיים טובות ולא תהיה מודאגה בימים שלפני האירוע, למשל דאגות מה יכול להשתבש, מחשבות על כך שתאכזבו אורחים, איתנו  לא יקרה, כי אנו דואגים להכל וכלום לא יכול להשתבש, וגם אולי ישתבש נתקן. המטרה שלנו, שאתם לא תצטרכו לדאוג בכלל.

דרכים לשיפור

אנו תמיד נשמח לקבל ממך משוב שמשיב על השאלה מה מכביד על לבך באירוע שהיה לך. אולי אפשרי לשפר, למשל האטרקציות לבר מצווה, תמיד מעניין להאזין לכך. בנוסף, אולי הפריע לך דבר מה, אנא תספר לנו.

נהנית מהאירוע, אנו משוועים לשמוע. כמו שעשינו בשבליך נעשה לחברים שלך. כמובן שנהנית, אז נשמח מאוד אם תמליץ אלינו ותצטרפו לקהילת הממליצים הנפלאה שלנו.

תמונה מתופפים בכותל
עושים שמח לחתן הבר מצווה

בר מצווה משמעות

אנו מבינים משמעות של בר מצווה בכותל לבנך. בשבילנו, להכין בשבילך אירוע אדיר ונפלא, אינו ממניע  הפרנסה, אלא מתחושת שליחות חיים ומצווה מכובדת שאנו שמחים וגאים עליה.

אנו מתרגשים עד עמקי נשמתנו מלשמוע קריאה בתורה בכותל. אנו גאים להמשיך במסורת אבותינו שקיימת כבר שנים רבות של קיום בר מצווה בכותל, שהוא ליבם החיי של בני ישראל.

כשתבחר בנו, תרגיש המסירות שאנו מקדישים ביצירת החלומות הלקוח.  תבחין  במסירות שלנו בתכנון בר המצווה ובזמן החגיגה. אנו עושים את כל מה שצריך רצינות, כדי שאתה תרגיש נינוח ולא מודאג בחגיגה שלך, אלה רק שמח.

טקס ברכות ובלונים בכניסה לכותל
הפרחת בלונים בכותל

בר המצווה בכותל משנה את חיי בנכם. תלבשו בגדים  ומנעלים שיפים עליכם אך נוחים לעונה. בנות המין היפה והחכם יודעות מצוין, תקשיבו להן ואל תתווכחו.

חברת כינור דוד מארגנים בר מצוות בכותל, תתקשר אלינו.

הכותרות שלנו
בית כנסת באזור הכותל

בר מצווה בבתי כנסת בכותל

הכותל המערבי נמצא ברובע היהודי בירושלים. אם מסיבה כלשהי, אין באפשרותכם או שאינכם מעוניינים, לערוך בר מצווה במתחם הכותל עצמו, אפשר ובהחלט מומלץ לערוך בר

קרא עוד »
עקוב אחרינו:

כנסו לחבילות בר מצווה בכותל

פורום בר מצווה בכותל

פורום בר מצווה
כנסו לפורום

מאמרים באותו נושא:

WhatsApp דברו איתנו ב WhatsApp